Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
"radio 101"...17.12....tokom današnjeg dana političko-policiska vrška:shit2: na čelu s JAD.. Kosor spaljuju cca 800kg raznih droga zapljenjene u uspješnim akcijama našeg nam **benog MUP-a!!! nisam ćuo u kojoj spalionici al brijem negde Sisak ili Slavonija!!!! pale 800 a di je još 2,3tone...!!??:shit2: LOPINE SMRDILJIVE UKRATKO!!!:violent018::violent018:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Sad mi stari pokazo na rtl-ovom teletekstu, tražio na internetu ali ne najdem ništa

U Karlovcu su tri mladića navodno izvela shamanski ubred pri kojemu su uzimali bunjiku i jedan od njih je umro u vatri(izgorio valjda) a druga dvojica hospitalizirani na psihijatriji.
Nije mi samo jasno zašto su naveli da je kao inicijator toga bio samoprozvani ili tako nešto prvi hrvatski shaman i da je član HDZ-a mislim to da je član neke stranke je potpuno nebitno az cijelu priču.(ovo sam iz pamćenja napisao pa zanemarite neke greškice)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Čudim se da su tako neodgovorno pristupili tome jer prema ovome što sam pročitao čini mi se kao netko tko je upućen u te stvari i tko bi poduzeo nužne mjere opreza a ptimarno je to imati jednoga ili više sittera ali eto očito su neodgovorni kreteni
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
A ko će ga znat šta je bilo tamo,pusti novinari kenjaju,kad su govorili bavi se okultnim misticizmom i šamanizmom,a šta i neće napravit kad su jeli tu buniku poludili trebali su pomalo to ko zna kolko su oni pojeli:vb_smash:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
najsmjesnije od svega mi je ovo : Pričao je o ratnim zaslugama, a bio je i jedan od organizatora HDZ-ove političke kampanje uoči prošlih izbora: tako su njegovi bubnjari svirali prije govora predsjednika stranke Ive Sanadera.

Čelnici, članovi i simpatizeri stranke pojeli su tada, kaže, više od četiri tisuće kolačića iz njegove kuhinje. :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: