Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
bem ti rizu nikad mi nije krivo ak uvate kvazikolegu s arsenalom i hrpom para doma

al studenta koj je radio neki microgrow
sa par grama sveskupa
pa *****ti kuda idu divlje svinje...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Da GMO marihuana, a bože...:eek:hno::eek:hno::eek:hno:
Koje briljantno novinarstvo, to je za nevirovat, doće mi slabo :sick:
U biti, sve skupa... za izrigat :vomitwar:
 
16.07.2008
24
0
0
35
Kako je ovo zalosno citat , svaki put kad neki grower padne i andjeli placu :sadbanana:
Nije mi tako zao dok padnu oni sa kilom trave ,aresenalom oruzja , kuplerajem i sa 20 kila tezih droga, no ovi sad djikicom :(
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ako je skunk GMO onda su sve žitarice koje ljudi uzgajaju GMO jer su sve prilagođene ukrštanjem raznih sorti da daju što više ploda i budu što pogodnije za uzgoj... također mi smo svi, i ljudi i životinje, GMO jer imamo ukrštene gene svojih roditelja. Ma čovjeće sve je GMO.
***** vam **** neobrazovanu. Dođite na www.vutra.org da se malo obrazujete prije nego pišete glupe izjave za javnost. Čudim se sposobnosti šta su uopće uspjeli napisati riječ tetrahydrocannabiol.

Dođite meni doma da vidite kako ja genetičar uzgajam rajčice u visoko sofisticiranom laboratoriju od kartonske kutije pod visoko sofisticiranim neonskim svjetlima i zalijevam sa posebno prilagođenom kantom za zalijevanje od pocinčanog čelika. Tada, logično, te GMO rajčice prodajem ilegalno na placu što mi omogučuje velik obrtaj novca, a babice ne pitaju za cijenu uopće.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
ja mislio da je to bilo al izgleda dok me nije bilo na forumu niste bas odrzavali sekciju novine

evo da podebljam Najstarija zaliha marihuane

Istraživači su otkrili najstariju zalihu marihuane, i to u grobu starom najmanje 2700 godina, na sjeverozapadu Kine. Marihuana je uzgajana za psihoaktivne svrhe, a pokopana je uz muškarca svijetle puti, najvjerojatnije šamana.

Zaliha je očuvana zahvaljujući ekstremno suhim uvijetima i lužnatom tlu, sačuvala je zelenu boju, dok je izgubila karakterističan miris. Marihuana ima relativno visoku razinu THC-a, ali uzorak je prestar da bi se utvrdili točni postoci, piše Canadian Press. Ne može se točno utvrditi ni kako se marihuana tada konzumirala.

Uobičajena praksa pri pokopima bila je da se uz pokojnika stave predmeti potrebni za zagrobni život. Kanabis je stavljan kao lijek ili sredstvo za vizije - izjavio je dr. Ethan B. Russo, koji je o pronalasku objavio članak u Journal of Experimental Botany.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
U toj akciji presijecanja lanca nelegalnog krijumčarenja droge policiji je bilo sumnjivo šest osoba.

Hmmm, nisan zna da postoji i legalno krijumčarenje :signs053:
To valjda kad država i čelnici njeni švercaju? Ili kad Pliva izvozi Heptanone u ostale zemlje "brdovita Balkana" :hehe::eek:hno:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Novi proser Saše Radovića, vrlo sličan jednom njegovom članku od prije dve godine.

http://www.droge.hr/pravo.html
Dovoljno je konzumirati droge povremeno u manjem obimu, relaks ili vikend sistemom. I takva „neopasna“ vrsta drogiranja ostavlja trajne posljedice. Na primjer: „Neopasna“ trava šteti memoriji i uzrokuje trajan gubitak radnih navika. Pušač jointa odbija svaku obvezu, želi samo zabavu, slab je učenik i slab u svakom poslu. S ostalim drogama, sličan je slučaj, sve razaraju sinapse u mozgu i štete tijelu. Razlike su samo u finesama.

Oprez djeco, sve droge razaraju sinapse! :O

A ovo o gubitku radnih navika je takvo prozvakano ***** da stvarno vise nije ni smijesno. Zasto nam Svicarska nije uzor? Jedna od rijetkih skoro potpuno objektivnih zemalja kad je o drogi rijec, vladino istrazivanje pokazalo da nema apsolutno nikakve korelacije izmedju pusenja trave i zapsutenosti i gubitka motivacije. Kako toj jadnoj lažovskoj stranici jako fali opcija davanja komentara.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja brijem da kad bi unajmio nekog dobrog odvjetnika i tužio tu udrugu, mislim da bi dobio sud vrlo brzo