Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
a ma hebale vas te spike ajde se vi nasi dragi balkanski pusaci skupite i organizirajte pa da pomognete drustvu u dubrovniku da dodje do trave ako treba javim vam ja broj kojeg naseg dilera pa posaljite kilo koje...
Unaprijed zahvalan... he he he ...pa zar to ne bi bilo bas kul?
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
masa sa ostrva sad se expressno prekvalificira u ganjolovce!!!
kao onaj britanski film( kome se ne mogu setiti imena, a bogami ni radnje, bash) kad ribari izvuku iz mora kubni metar hashisha!!!
jel gledao neko, pa da me potseti o cemu se radi?
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
gledo ja ali se sjecam otprilike ko i ti znam jedino da su i oni neki mafijasi kroz gradic trazili gdje je shit a ovi ga na kraju cijelog zapalili, super film jeli zna itko kako se zove???
 

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
Novi list: "Marihuana u Istri i Dubrovniku polulegalna"

Istarska policija lani je podnijela 1.028 prijava za posjedovanje droga, od čega je istarsko županijsko tužiteljstvo odbacilo 810 prijava, a najčešći razlog za to bila je takozvana beznačajnost kaznenog djela. Novi list ocjenjuje da je Istarska županija ovime de facto dekriminalizirala posjedovanje lakih droga. Neslužbeno, Tužiteljstvo je zauzelo stav kako posjedovanje manjih količina lakih opijata ne treba biti kazneno procesuirano, već je dovoljna i prekršajna kazna koja se u takvim slučajevima određuje. Dubrovačko-neretvansko tužiteljstvo je od 500 podnesenih prijava odbacila točno jednu više od polovice, odnosno 251.


http://www.novilist.hr/Vijesti/marihuana-u-istri-i-dubrovniku-p.aspx

marš svi u istru
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ne ajmo ne odbacit nijednu prijavu i poslat hrpu mladih ljudi u prenatrpane zatvore da borave u istoj sobici sa 14 kriminalaca, spavaju po podu i seru u kantu u kutu. Provjerena informacija.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ovo je predobro
skuzit ce oni i u ostatku zemlje da im se ne isplati bit glup
slat ljude u buxu bezze
ionako smo prebukirani :D
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Za Istru vjerujem ali u Dubrovniku bas i ne ... Mislim da je ovo uletilo ko neko pokrice za slab rad policije lani ili nesto tako... ono kao nismo mi krivi sud je...
I jos me zanima kako ovi caji u zadnje vrijeme dobijaju naloge za pretrese stanova na osnovu 1 frule ili sumnje ili nicega???