Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma bilo je milijarda vijesti o tome pred neko vrijeme cisti senzacionalizam i naklapanje bez ikakvog pokrića a bome i bez smisla

Volio bi vidjeti tu drogu koja ima efekt da u 6 mjeseci vodi do težih droga to nema veze sa zdravim razumom

Date ovu žvaku djetetu u prašumi u amazoni koji nije u životu čulo za heroin i nakon 6 mjeseci konzumiranja instinktivno ode u zapadni svijet potražiti tu novu misao u njegovoj glavi -heroin

to je na toj razini izjava
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Meni je najbolje kad napisou da neka droga ima OMG JAČI EFEKT OD [neka druga droga], ko da to ima ikakve veze s icim. Gljive imaju "jaci" efekt od speeda pa su beskonacno sigurnije. Cigarete nemaju gotovo nikakav psihoaktivni efekt pa su stetnije od bar 3/4 psihoaktivnih substanci
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
a dje su ti osnovnoškolci na žutom? što se oni samo jednog dana probude i onda dodju: "Mama ja bi nešto jače od onih žvaka, đe ima za kupit heroina?" pih, gluposti pričaju.

briem da je to mit, i kad bi se dogodio slučaj da djete ima halove, to bi mogla bit reakcija na kakav zgušnjivač, konzervans, emulgator, pojačivač okusa ili neki drugi opskurni E broj... ko što se moj prija sav ospe kad jede patagonijske lignje, a kad jede jadranske - ništa.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne kontam zašt uopće bi bio netko suspendiran u nekome sportu ako puši marihuanu mislim jer itko dokazao da ona može djelovati kao doping te pojačati rezultat
Gluposti
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Ako nastavi tulumariti tim ritmom, bit će pravo čudo ako ikada više osvoji medalju.

da, da, tebe će pitat. vidi se na njemu da je ljudina i po, može pojist, popit, popušit cilu livadu, i opet će bit najbrži od svih. živio phelps!!!

"...i teško je nama sta bi tili bit ljudi
parimo nenormalni, ludi..."
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Šaman Šandor je napisao(la):
Ne kontam zašt uopće bi bio netko suspendiran u nekome sportu ako puši marihuanu mislim jer itko dokazao da ona može djelovati kao doping te pojačati rezultat
Gluposti

istina, marihuana ne spada u performance enhancing droge, ali u dosta sportova se kažnjava njeno konzumiranje, nije mi jasno zašto...alkohol naravno nije problem...