Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Chehehe je napisao(la):

Uuu yebo te, opasne gljive su se pojavile na tržištu, samo jedan miligram je dovoljan za izazivanje opojnih učinka, možda je to u onim žvakama od kojih djeca prelaze na heroin u roku cca 3 mjeseca. Šta sve neće ti dileri izmislit, sad su čak nabavili i lude halucinogene gljive, od toga se vjerojantno zauvjek poludi... samo neznam zašto je na mene djelovalo kao ljek za psihu, proširenje svijesti i poboljšalo mi mentalno stanje x10

NoTrippin je napisao(la):
Šta se sve neće provuć kroz ove novine.
Evo u današnjoj novini preko cjele strane

http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/41514/Default.aspx

mama im je rak testisa
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
kvoutam:
" Izlučivanje muških hormona u adolescenata smatra se okidačem za razvoj karcinoma u pogođenim stanicama. "

KAKVE SU OVO GLUPOSTI!? KO DOPUŠTA TIM LJUDIMA DA SE BAVE SVOJIM POSLOM!?
koje su to majketi pogođene stanice na koje taj "muški hormon" (koji to točno?!? :p ) utječe? lajk, možda, muške spolne žlijezde a.k.a. gonade, koje se počinju razvijat i bivaju aktivne upravo zbog IZLUČIVANJA TOG MUŠKOG HORMONA u ADOLESCENCIJI ?!?!?
kako uopće neko može pisat a potom objavljivat ovakve pizdarije, a onda kasnije i da neko povjeruje u to? hej ljudi, ajmo malo udžbenike iz 8. osnovne pootvarat i podsjetit se ukratko kako reproduktivni sustav funkcionira. zaboga miloga.

p.s. a one sisačke gljive... eeee, da mi je jedan klobuk! mora da su neke opasne havajke. uuuu.
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
jbt ovih 24 sata(novine,ne portal)...za slucaj siscanina s gljivama...

CITAT: "Pojasnili su (valjda pametna policija)kako su se gljive konzumirale oralno i rektalno."

kao,ono...-oces se urokat gljivama?
- ocu!
-ajde onda,naguzi se!

komedijasi...uljepsali mi dan.... :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hashberryboy je napisao(la):
...kako su se gljive konzumirale oralno i rektalno."

Ne kužim, to si gljivu uguraš u shupak?, mislim... kužim još za dmt, ali gljive? :DD yebooo te... valjda to rade samo ovi pametni panduri i novinari, možda im je gušt i zabriju da ih radi.
a se mogu te gljive konzumirati vaginalno možda? zna netko?
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
postoje mnoge tehnike za konzumaciju gljivu, i da, poput rektalnog i cak pijenjem urina nakon konzumacije i svakakvih jos mogucih gadljivih tehnika koje svaka ima svoje prednosti i nedostatke.
samo zato sto su te tehnike moguce ne znaci da ih vecina primjenjuje. neki ljudi su samo skloni eksperimentiranju :p
tako da ta informacija stoji.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Skoro sve se moze konzumirat rektalno, od gljiva do ecstasyja, tkivo u rektumu dobro upija, a navodno je kod nekih stvari rektalnom konzumacijom brzi/bolji efekt. Eh kad se sjetim kad je jedan lik na drugom forumu objasnjavao kako pravilno zagurat drogu u dupe, kao "moras gurat dok ne osjetis jednu kao policu, i na tu policu smjestit drogu" :))))))))))))))))))))))))
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Trava je po meni najbolji primjer od svih što se tiče conspiracy teorija, glatko pokazuje u svakom segmentu kroz povijest kako vlada i određene organizacije uz pomoć medija mogu usaditi u umove naroda što god požele, a da nema veze s istinom. Manipuliranjem izlaznih rezultata studija i tumačenja istih na svoj način mogu "dokazati" ljudima što im po volji, i narod će progutati sva njihova sranja.

Trava izaziva rak, yea right, zanimljivo da je istina baš suprotna u doslovnom smislu.
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
heh.. i ja se pridružujem... štoviše, znate onog ludog lavandtravandaša.. on mi je rekao da kad je dosegao ona tri dana prosvjetljenja, da se osječao kao da je bio nadimljen. i rekao mi je..."zamisli samo koje svetosti kad "iz ničega" uđeš u to stanje..." ..koje li ljubavi sa Bogom..

i rekao mi je da se treba posvečivati predano u tome, a vutru smatrati svetom, baš kao i život.... jer koliko ljepote vidiš, toliko ljepote i uživaš..

tako da bih ja zaključio da nismo ni zaslužili da trava bude legalna.. no nadajmo se--

tko vjeruje da je život savršen?

Weed, aj mi napravi temu sa tom anketom, jer neznam.. u kojoj će biti to pitanje, sa da ili ne..
zanima me.. tenks :)