Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
"Eo makar nisam pročitao sad ove članke na Ivona Živković osjećam obvezu da napomenem da stvari od tamo treba uzimati s dozom rezerve jer ima dosta površno i nestručno obrađenih tema, čak i paranoično."

slazhem se,i ne svidja mi se njena arogancija,umislila da sve zna,da je najpametnija i da su svi glupi...
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
He He. Ova zadnja vijest je dobra.
Baš me zanima kako je uspio sakriti
deset stabiljka iza playstationa!!
To je valjda uzgajao Micro-Lowryder-4

:cool44:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
"Zamislite šta bi se dogodilo da nismo pronašli ovu drogu. Zamislite koliko bi života bilo uništeno", rekla je državna ravnateljica Chinyere Obijuru.

WTF.gif
Hail.gif
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
http://moondogsports.com/2009/04/15/marijuana-reduces-tumor-growth/
ev opet se piše o španjolcima i NOVIM istrazivanjima (starim 5 godina) al eto bar se piše...
al svi ti članci nekak kritično zvuče ovo ono kad čitaš... kao moooožda se modje ljek napravit i obvzeno pričaju o sintesiziranju (neznam riječi dobro) znači prerade...
nekontam zašto im prirodno nevalja (parama mogu kupiti sve političare i sudije.... )
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
badger badger je napisao(la):
http://moondogsports.com/2009/04/15/marijuana-reduces-tumor-growth/
ev opet se piše o španjolcima i NOVIM istrazivanjima (starim 5 godina) al eto bar se piše...
al svi ti članci nekak kritično zvuče ovo ono kad čitaš... kao moooožda se modje ljek napravit i obvzeno pričaju o sintesiziranju (neznam riječi dobro) znači prerade...
nekontam zašto im prirodno nevalja (parama mogu kupiti sve političare i sudije.... )

zato jer se u modernoj medicini se ništa ne puši niti se radi čaj nego se izoliraju aktivne tvari prouči se kamijski spoj aktivnih tvari i onda se te aktivne tvari umjetno u laboratoriju proizvode i uzimaju u obliku tableta ili intervenozno u točno propisanoj količini (kad pušiš ili piješ čaj od neke biljke nikad ne znaš koliko točno aktivnih tvari unosiš u organizam)
bez primjesa koje bi mogle smanjiti djelovanje ili promijeniti dijelovanje.

A tako izbjegavaju i legalizaciju vrlo "opasne" biljke da ju nebi neko "zloupotrebljavao" ili nedao bog besplatno uzgajao lijek u svojem vrtu.
 
13.01.2009
32
0
0
33
to u albaniji je ziva istina, biljka po svuda uz cestu cak... za male pare... al kod njih u albaniji nema po vrstama, njima je sve to isto samo da se dimi... vidio sam to svojim ocima kad sam bio u oripizdini u albaniji... njima je do jaja :rasta1:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
pametna računica relativno..
to bi bilo dobro pa makar i od smrdljivih amera..
ova vest me nekako malko oraspoložila da odoh potpalit enega!!!