Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
gargamel je napisao(la):
ISP cuva logove bez obzira na to sto nije staticka IP, samo nemam pojma kolko dugo..

mjesec dana, ako se ne varam...što hoće reći, dokle ovi daju zahtjev, oni to obrade, ode sve pa-pa :D

ali Weedran je ionako sve fino objasnio pa nema potrebe da ponavljam ostatak ;)
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
godinu? to mi ipak djeluje malo previše...pogotovo zato što radim kao administrator na jednom jako velikom internacionalnom siteu, i iz osobnog bi se iskustva zakleo da se ne čuvaju toliko dugo podaci...
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
bakajoko je napisao(la):
zato što je jedan veći dio posla vezan upravo uz to, nebitno... ;)

evo sad sam baš poslao e-mail poznaniku koji radi u Optimi, obećao se raspitat... iako kad ovdje piše tako onda bi to tako trebalo i bit


Normalno da ima veze, ali nema veze sa zadrzavanjem podataka, pravilnik je jasan, spominje davatelje usluga, a ne sajtove, zato sam rekao da to nema veze s hosterima.


Moze biti da to jos nije u punom pogonu, ionako je Optima u velikim problemima s likvidnoscu, stopiran IPTV i sl (nije jedina, svi su usrani osim iskona i t-coma) pa imaju nekakav rok prilagodbe za udovoljavanje tim zahtjevima. Mislim da je cak Zombix rekao na blogu da jedino tcom od svih ima sve po PS-u posto su puni para :)
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ljudi ne brini te se Weedran je u pravu, a i da nije
pogledajte icmag koliko tamo ima komercijalnih uzgajivača pa
nitko nije uhvačen barem preko neta
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
@grasak: kazao sam da mi je iz iskustva (pošto nešto slično i mi radimo) čudno da se toliko zadržava (jer nema potrebe za time i nije isplativo), al ovdje je u pitanju ipak neki zakon tako da se tu zaobilazi uobičajena praksa...

ali na kraju krajeva uopće nije ni bitno jer smo mi ovdje sigurni kao bebice ;)

p.s. Iskon nije usran jer je u vlasništvu T-Coma :D
 
01.02.2009
0
6
0
38
lik s ovim komentarom je strasan....

''SVI ŠTA PUŠE MARIHUANU SU BOLESNI NARKOMANI, LUĐACI, MANIJACI, OPASNI PO OKOLINU I TRIBA IH SVE SKUPIT NA HRPU I ZAPALIT KA ŠTA SU NACISTI PALILI KNJIGE ILI KA ŠTA SU VJEŠTICE PALILI U SREDNJEM VIJEKU! Jadni bože, našeg novinarstva...''
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Moguće je lako da je lik koji je vako i nako shizo, pušija marihuanu pa poludija....ALI MENI TO ONDA SMRDI NA VUTRU NAPRSKANU PCP-om!!!!!!!!!!
A šta mu na fenciklidin nisu testove radili mamu in nabijen....:sick:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
da zicer..
da je popusio nogu od stola kakve to pobogu ima veze? da se ja napijem i ubijem nekog autom jel kriv alkohol ili ja? ko zna sta je tom covjeku bilo da je tako prosviro, svakako je sigurno da su ga trebali primit kad je trazio pomoc.. bar pregledat, dijagnosticirat, napumpat ga necim za smirenje, sta ja znam sta, nisam doktor, i neznam kako se to lijeci ali sigurno ne ovako...

a ovi s komentarima samo pokazuju svoj primitivizam, neobrazovanost i mentalnu nesposobnost.. kolko je pijanaca doslovno POKLALO svoje/tudje obitelji, djecu, slucajne prolaznike i nista..
po toj logici ja bi trebao u zatvor jer imam lozu posadjenu u dvoristu...
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Što se tiće komentara na ovu vijest, ja sam zadovoljan.
Bilo je samo 2,3 postova koji osuđuju cannabis. I to
samo oni sa jednom polovicom mozga koji znaju samo
prijetiti. Kod ostalih 95% ljudi koji su postali komentare
razmišljaju jako logično i očito su upoznati sa djelovanjem
cannabisa i njegovim efektima. U svojoj dugoj pušačkoj povijesti,
nikada, ama baš nikada nisam bio agresivan kad sam si popušio.

:sun2:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ma jasno da bi farmaceuti rađe nešto na što mogu lupiti copyright i šta nemože svatko doma napraviti. Bitnije je da se senzibilizira javnost te da počnu gledati na travu ko na ljek a ne vražje djelo.