Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne kužim čoveka
Ako je bila tolika opasnost od glupave djevojke mogo je dat nekom vutru, bacit, zakopat negdje za crne dane.
Koja to mora bit blentača da ucjenjuje bivšeg dečka da će ga prijavit policiji, užas
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
sad baš to čitam na net.hr-u pa sam brijo stavit tu a vidim da vec jeste :D ugl ne kuzim covijeka... :D i kaj će mi takva cura koja će me prijavljivat, pa prvo jos prije neg kaj sam s nekom curom joj velim da fumam i ak ima problem s tim da jbg mora se priviknut... :) al me nije niti jedna odbila jos zbog tog...
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Free Gego.... pustite te spike kakav je ovo no kakva je cura...da je ova drzava pravna a nije ljepo bi gega pustila a curu uhvatili zbog ucjene.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ma Gego je ok. Samo kad malo pukne onda je to finalno. Barem se u novinama piše da je trava u medicinske svrhe. GEGO JE NAŠ!

[YOUTUBE][/YOUTUBE]
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ne znam šta ne kužite, čoviku puka film, pun mu ***** šta se zbog jedne biljke ljudima upropaštava život, a onda ga još i ta kurvetina ide ucjenjivat sa običnom slikom kraj obične biljke. ma dođe i meni nekad da sidnem na srid rive sa dvi tri stabljike kraj sebe, zapalim joint i napišem kraj sebe "eto i ja pušim, pa šta sad?". prije par godina se grupa aktivista u mađarskoj zajedno prijavila na policiju sa određenom količinom, čak su i postigli neke rezultate u smislu smanjivanja veličine kazni za posjedovanje. jednom od aktivista, takođjer u mađ, našli u stanu par stabljika, a kad mu je bilo suđenje on donio još jednu biljku sa sobom na sud. i još se branio u smislu: evo vidite zašto sam ja tu, pa sudite mi zbog biljke!!! zbog jebene biljke!!!
 
02.06.2009
32
0
0
32
Danas u jutarnjem. Članak o drogama. Biseri..

marihuana - izaziva ovisnost, vodi ka najtežim drogama, izaziva ovisnost.. de lol ajde.

lsd i halucinogene tvari ostavljaju čikove na mozgu (?) i izazivaju ovisnost.

čuvajte se roditelji.
ajme boga.