Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Aaaahhaa, ova iz 24 sata šta je dala vijest o divljoj vutri u Nepalu je smoker sto posto.... glete zadnju rečenicu:

"Lijepo je znati da postoje mjesta gdje nije zakonom zabranjena biljka koju nam je majka priroda dala."

KRALJICA
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
to ovako zvuči ko super stvar ali onda svima u okolici gadno naštetiš outdooru.
Kad bi se postiglo da svuda raste vutra onda bi bilo ok moglo bi se šit od nje pravit(te što divlje raste) da se ne puši sjemenara ali ako bi se industrijska okolo svuda razmnožila to bi bilo užasno
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Šaman Šandor je napisao(la):
to ovako zvuči ko super stvar ali onda svima u okolici gadno naštetiš outdooru.
Kad bi se postiglo da svuda raste vutra onda bi bilo ok moglo bi se šit od nje pravit(te što divlje raste) da se ne puši sjemenara ali ako bi se industrijska okolo svuda razmnožila to bi bilo užasno
:D trebali bi svi skupljat preko zime sjemenke i onda fino na proljeće ih sadit okolo po gradu.
gdje je inače cvijeće, po parkovima, u javnim ustanovama...osoba koja nisam ja :) je to radila prošle godine.
nažalost reče mi da je premalo sjemenki uspjelo izrast, tek 5 al su ih već nakon par listova izčupali...
jedna u parku je imala šanse al ta je isto prerano pogubljena.
al tko zna ako bi npr u jednom gradu 20ak svako po sto sjemenki posadio :D mogli bi se možda neš i dogodit.
osobito ako se krene s nekim javnim al skrivenijim lokacijama pa se tek kad izrastu počne otkrivat :D.
što se ovog otkrivanja tiče :D nadam se u ovoj naivnoj ideji da će to bit neke babe il zaštitnici zakona.
možda je s vremenom uspjemo kultivirat pa dobit famoznu cannabis croaticu :)
 
20.12.2009
1
0
0
40
cuo sam da se neke banke s aliena zatvaraju 23 decembra ajde molim vas da mi odgovorite dali je to tocno i ako nije koju mi banku preporucujete za narudzbu?!?!
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
krasta-zg je napisao(la):


ODLIČNE VIJESTI! Malo budem negativan pa rekel: nebu niš iz toga ali ajd... Bacil sam se malo u aktivizam pa sam počeo pisati raznim novinama, sad treba još obraditi ovaj ured za suzbijanje ovisnosti, Vladu, ministarstvo pravosuđa... Inače rezultat ankete je zapanjujuć: 90% za dekriminalizaciju... sjajno! Mora se priznati da je u zadnje vrijeme prisuna i blagopozitivna kampanja po medijima, također svaka čast i nekim forumašima i komentatorima koji daju kvalitetan uvid u problem. Kamo sreće da i uzgoj 5 biljaka uspijemo dekriminalizirat...
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ma glavno da su bacili novac.. nes ti procjene "nesto vise od tonu marihuane" taj podatak ih je tolko kostao?? kopaju po đubretu da bi procijenili da se godisnje konzumira nesto vise od tonu marihuane... auuuuu spasili su hrvatsku!!!