Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2011
5
1
3
Ovakve saborske rasprave o drogama su čisto njesra...Nisam gledao, al zvuči mi ko reciklaža spike s prošlih izbora kada su se vodile identične debate a najviše za zarađivanje političkih bodova. ako se dobro sjećam... A šta je najgore, obični ljudi ( ne mi :)) puše takve spike, i ne razlikuju dekriminalizaciju od legalizacije...ono-edukacija=0 ...Pa se mi čudimo u kakvoj konzervi državi živimo...
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
eco je napisao(la):
..evo prije pol sta sam gledao na rtl-u dnevnik...i vele da je dekriminalizirana trava,da je izglasano danas u izmjenama nekih zakona..cim nadem nesta na netu stavljam..naletio sam nisam stigo snimit
..al evo jedan link malo prepucavanja HDZ-a i SDP-a na temu podjele.lakih i teskih droga i dekriminalizacije
http://www.rtl.hr/marihuana-podijelila-sabor-clanak-13672

Jel ja sanjam ili si ti stvarno napisao da je dekriminalizirana trava?? Ne vidim baš u 4:20, ali ako je, nema sretnijeg od mene!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne vjerujem nikom dok na stranici sabora ne vidim prihvaćen prijedlog izmjene zakona.
Ista priča po novinama je bila i prošle godine, pa nikom ništa.

Za sada nema nikakvog spomena najavljenih sjednica ili zabilješke ikakvih rasprava,
prijedloga, dopuna ili bilo čega na stranicama sabora.


A i da sutra kompletno legaliziraju, HDZ svejedno neće dobiti moj glas ;) banda lopovska
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiD

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja sam sretan cinjenicom da se u zadnje vrijeme puno raspravlja o marihuani po medijima. Vidi se da se nesto pokrece i to je dobro... Doci ce i taj dan kad cu ustati ujutro i procitati da mogu bez problema zapalit strelu i posadit biljku-dvije! Ajde, samo strpljivo!
 
07.05.2011
13
0
0
34
ni ja ne vjerujem nicemu jos, He-man, bila je gomila takvih izmjena i propagande o puno opcenitijim stvarima i na kraju nista od njih.
no, za razliku od prosle godine, ove godine su izbori jednu godinu blizi :p
No ono sto je i dalje lose je opet svrstavanje marihuane u istu mjeru sa svim ostalim drogama, kao ocito izraz neobavjestenosti i neinformiranosti o vutri, vec rezutat opce dekriminalizacije svih droga, a ne legalizacije vutre kako se svi mi nadamo...
iako barem se nesta pokrenulo cak i oko toga pitanja, poput ovog rangiranja lake/teske droge u saboru
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ja se samo nadam da sada "narkomani" neće pasti na ovaj očajan potez kupovine birača ,
a da će ova vijest utjecati i na stare prdonje koji su protiv droga te ih tako natjerati da
napokon glasaju za neku drugu političku opciju a ne za smrdljivi hdz.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
bravo lučin!

hehe dobar mi je komentar:
Citat [superhik8] poznavaoci narkotika koja je droga opasnija po ljudsko zdravlje: lsd ili hdz?
hdz.. temelji se na buniki.. izaziva teže halucinacije, flashbackove, bilokaciju na biralištima... kao i glasanje nakon smrti