Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ljudi,učite,radite,volite,budite dobar čovek-živite sto produktivniji i kvalitetniji život... Doči če valjda dan, kad čemo moči na taj način smenuti,promenuti koju stvar,pa i kakvo radno mesto,osobu... I vi čete jednom biti službenici,pravnici,lekari...
Meni se i policajci "smiluju" oni štite zastareli ,bolestni sistem,političare matore-sto treba slat u zatvore. Novinari su zeljni kruha i igara i bogatog honorara,njih problem običnog čoveka malo i smara....
Na drugoj strani, cannabis kultura je postala instant i prije svega dobra prilika za brzu zaradu. Zato budite odogovrni, do sebe i svoje okoline.
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
Ljudi ovo nije iz medija ovo su vjsti od moga kuma ...Posto mi u hrvackoj jel sad ulazimo u ovu evropsku juniu nasi kao oce suzbit kriminal upotrbu droga i tako to...al neshvacaju da nasa vutra nije droga :D Ovakva je stvar iducih par tjeana bi u policiji trebali dobit trenutni test na thc tj,na maricu stavi ti trakicu usta i ona poplavi ako si konzumiro vutricu u prijasnjih 6 sati...ali toga jos nema ...ako bude to zasigurno potvrđeno javit cu vam! P.S
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Što se testera tiče, mene je policija zaustavila u autu i puhao sam za alkohol. Gospodin mi je rekao da su tu još 3 lampice koje će se upalit ako bude naznaka droge. Upalila se samo jedna lampica, ona za alkohol. Sva sreća pa bilo 0.3. Pustili me uz pohvalu što sam priznao da sam popio jednu pivu :)

E sad, jel to istina za lampice ili nije, stvarno ne mogu znat. Al bez obzira, oprez. Puši doma, ne mrdaj dok se ne smiriš ili idi kući pješke ako možeš...posudi bicikl... svejedno.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ali kad napušen voziš ne mogu ti dokazat bez posebnog testa, od žike nećeš na dreger napuhat. ako se malo pribereš i ponašaš se normalno ne mogu ti ništa. bitna je samokontrola... :D