Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.11.2011
3
0
0
33
off topic: jedva nadjoh temu, treba nekako unaprediti ovu pretragu :p

on topic: evo danas listam novine i naleteh na ovaj link
Blic Online | "Magi
nisu bas najaktuelniji kao i obicno ali zanimljivo je procitati kakve gluposti plasiraju u medije i obavezno procitati svih 200+ komentara
 

cooina

Aktivan Član
11.12.2010
63
13
8
40
McBayne je napisao(la):
off topic: jedva nadjoh temu, treba nekako unaprediti ovu pretragu :p

on topic: evo danas listam novine i naleteh na ovaj link
Blic Online | "Magi
nisu bas najaktuelniji kao i obicno ali zanimljivo je procitati kakve gluposti plasiraju u medije i obavezno procitati svih 200+ komentara
Nemoj da se nerviras zbog komentara, za konoplju je u srbiji cenzura nikada jaca i sve jaca i jaca je :), pustaju samo komentare ljudi kojima je IQ... probaj i sam da ostavis neki normalan komentar edukativnog karaktera i prijatnog/prijateljskog tona
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
cooina je napisao(la):
Nemoj da se nerviras zbog komentara, za konoplju je u srbiji cenzura nikada jaca i sve jaca i jaca je :), pustaju samo komentare ljudi kojima je IQ... probaj i sam da ostavis neki normalan komentar edukativnog karaktera i prijatnog/prijateljskog tona

Pozz

309 komentara.
Bas sam se iznenadio procitao sve. Dobro da se raspravljolo o temi. Znaci da nekolicina razmislja a ima i stereotipa.
Dobro je dok se prica o njoj.

Iako je tema "magicni zmaj".
Nikako NE koristiti mnogo stetno.
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
VenloNL je napisao(la):
Evo ista vijest ,jer čini mi se da na Danas.hr ima nekih problema sa učitavanjem stranice.

Konzumiranje droga ne?e biti kazneno djelo - Zadarski list

Teško mi je u ovo povjerovati,ali možda progledaju ovi političari koji bi trebali služiti narodu a ne samo sebi !!!

Krenulo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...!!! Ovo je mali korak za ministarstvo a veliki za Hrvatskuuuu..
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ovo je super vijest, ništa senzacionalno ali se polako kreće u pozitivnom smjeru, još donijeti i odluku o upotrebu kanabisa u medicinske svrhe i onda smo na :ridinghorse:
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
bas sam i ja htio copy-paste clanak iz vecernjeg.tamo i na dnu pise (ak sam dobro shvatio)da ce i sadnja za osobnu upotrebu biti prekrsaj samo.
gospon Milanovic i ekipa vi ste CAREVI!!!

Da je ministar clan ovog foruma dobio bi jedan veeliki REP+