Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
gledao sam na dnevniku to danas i govore da taj zakon stupa na snagu TEK sredinom veljace sljedece godine... ali ajd barem stupa na snagu :)

peace out!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Nepoštena igra..... vrati mi gifove u sig..... da ti pokažem moju ergelu :eyebrows:

P.S. sad se pazite do veljače iduce godine, sad moraju skupit još para ovi antidrogeri, pa će inspektori da rade i dizel da se troši.... :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ministar je cool, malo je zaštucao kad su njega pitali jeli konzumirao:) Jedino šta je bezveze šta naši uvijek idu za onim šta eu odluči (eu trendovi) umjesto da sami nešto odluče. Očito da Hrvatska ništa sam ne može odlučiti. Štačeš, tako je kako je.
 

peskafondo_420

Aktivan Član
06.02.2012
58
4
0
39
ovo je dobro receno (malo izvuceno iz rasprave al se kuzi sta je pisac htio reci)


slažem se potpuno sa vama, zato baš treba to sve urediti i omogućiti onima kojima pomaže da koriste ekološki uzgojen i standardiziran kanabis... a ne smeće, ali doslovno otrovno smeće koje možete kupiti na ulici od mafije... ima svega, evo jedan slučaj mi pada na pamet koji nam je ispričao g.Dubravko Klarić; kanabis je bio posipan sa olovnom prašinom da bi dobili na masi... a sad zamislite kako su organi tih ljudi koji su imali nesreću konzumirati taj kanabis izgledali u kratkom roku... Moja glavna poruka je; kanabis je nešto prirodno i neiskvareno, ima svoje prednosti i mane i odgovorno korištenje može bitno pomoći kod puno tegoba... dok sam mišljenja da sintetički lijekovi samo trenutno olakšavaju neke simptome ala nesanica, a u drugom planu razaraju i organe i kompletni organizam... u Europi se proizvodi standardizirani kanabis koji je registriran kao i svaki drugi lijek....
 
15.12.2011
1
0
0
34
neznam dali je netko jucer gledao otvoreno. bila je anketa za ili protiv da se marihuana legalizira. rezultati 47% za, 53% protiv. mislim da je bilo oko 1300 poziva.
znaci polovica ljudi je ne za dekriminalizaciju nego za LEGALIZACIJU. a o tome nasi politicari niti da zucnu...
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
U Ameriki su patentirali medicinsko vutro pod tim brojem
U.S. Patent # 6,630,507
Kontraverzneži :thumbsdown: