Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Neću pljuvati po nikome. Kod nas su karte bile pristupaćnije, pa opet pre skupe za moj plitki džep, ali koga zanima ova tematika u smislu ostvarivanja profita neće se dvoumiti i otići će tamo, jer to i jest smisao tih seminara-naučiti kako zaraditi. Ćim je farmacija uplela prste budite sigurni da ta predavanja nisu namjenjena nama :) Mi i tako znamo dovoljno* o kanabisu :)
Neka, meni ne smeta. Kada bi tržište bilo pošteno, nebi ni postojalo ;)



* Nikad dosta, ali mišljenja sam da informacije koje će se tamo "podijeliti" meni osobno nisu od pre velike važnosti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
Mislila sam da necu,ali...pitam klinku gdje joj je stari, a ona: u zatvoru, nasli su mu par droga zasadjenih medju cvijecem...no comment
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Čisto me zaboli za ovo zadnje ali te su vjesti samo po "čudnim" portalima čini mi se ilitiga sprdnja budala za budale.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
Ja u ovo gore uopce ne vjerujem, a jos manje vjerujem da je nekom nadjena trava u jabuci ili u pundji...kad putujem, nosim simo ili tamo...dzep...grudnjak...zadnji put simo, bas kad je Brewik napravio ono sranje, pa me docekao skener, nije bilo vremena ni za sto drugo nego da stavim u torbicu i OK, doduse, zensko sam i sasvim pristojno zgledam.. hihihi, hohoho, have a nice day, i to je to. Ne budem vise.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
klasična novinarska parodija na obilazak dva visokopozicionirana političara sušom opustošena polja Slavonije...obadvojici im smrde krave i mrze taj smrad....ali moraju ući u štale da ih tamo slikaju :(
:thumb: za pisca...

a ovo drugo,e to je već klasična novinarska priča koju su plasirali iz neke obližnje PU jer stoki sitnog zuba upada u oko samo riječ ....marihuana,količina nije bitna.
Misli stoka sitnog zuba sada...joj,kako nas naša policija čuva od vanjskog neprijatelja(francuz,1 g trave)....a bog'me i država zaradi 1720kn.Bit će za penzije ovaj mjesec :icon_lol:
Seljaci će malo pričekat za odštetu...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
BBC je tijelo masona tak da ih ne bih previse uzimao ozbiljno. Ali sjecam se skolskih dana, poslje frule dan dva nis ne kuzim o cem prica profa.
Zapravo, bolje receno, tocno kuzim kaj hoce reci ali me ne zanima. :vb_wave:

Edit: Sad bas "listam" novine i vidim da se vijest prosirila ko bolest.
Uglavnom, ruku na srce, trava suzbija odredene mentalne sposobnosti... racunanje najvise, bar kod mene, ali otvori pogled na xy drugih stvari koje do sada nismo uopce primjecivali zato ne bih rekao da smanjuje IQ nego ga redistribuira. Hocu reci - postoje vise vrsta inteligencije, trava jednu smanju, drugu poveca, ovisi kako kome. Znam prijatelje kojima bolje ide matematika/racunanje kad su naduvani... kad su cisti nis ne kuze od malena a kad zapale frulu dvije rijese testove bez greske.


Znaci, duga je to prica ali valjalo bi to dalje istrazivati, samo ne kako ja to volim zvati "jednosmjerno" istrazivanje, gdje se tocno trazi odredeni rezultat kako bi se prezentirao javnosti a svi ostali rezultati se mrace.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
to sve ovisi i o vrsti trave... naravno da neće biti isti rezultati ako se nekome daje WW ili Satori ili npr. Amnesia haze (SSH). svaki strain drugačije utječe na ljudski mozak, a sve to se još razlikuje od osobe do osobe tako da ja ta njihova "istraživanja" smatram smećem i ne vjerujem im baš previše...

jedino u šta vjerujem je da trava liječi gotovo sve bolesti i drugo me ne zanima, ako me zaglupi šta onda, neću biti jedini glupi čovjek na svijetu, takvih barem ima za izvoz...
 
26.08.2012
6
4
0
33
Francuz švercao gram trave :)
293392_431778416873620_1347259262_n.jpg