Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Jucer je u Temi dana na Hrt-u bio gost nekakav sveucilisni prof.sa pravnog fakulteta..nemogu se sjetiti kako se zove.Uglavnom on je ukjlucen u izmjene i dopune novog zakona...izmedu ostalog je rekao.Do sada je kazna za uzgajanje par biljaka bila minimalno dvije godine..... od 1.sjecnja bi se smanjile+ako sudski vjestak ocjeni da se koristi u med .svrhe odnosno osobnu upotrebu ...a taj je zakljucak moguc i sam profesor je to naglasio ...sta se onda u to slucaju mijenja ? Evo uzet cu sebe u obzir-uzgajam dvije biljke i vrlo lako mogu dokazati da ju koristim u medicinske svrhe....dali to samo znaci da cu u zatvoru imati obaveznu terapiju hahahh
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Big L je napisao(la):
Dal netko zna gdje da nađem taj faking zakon i da ga pročitam, nema ga nigdje, u NN na internetu je onaj stari, mislim kako to....

Treba mi neki pravi izvor, ne net hr ili index ili 24 sata....

:D

Jbg, svega ima na ovom sokocalu, samo treba znati gdje traziti, pokusaj ovde, ako ovde ne nadjes neces naci nigdje :dada
Zakonodavstvo :: Ured za droge
 
05.11.2012
30
1
0
41
Citao sam, jedna osoba koja je povezana sa odredjenim ljudima, koja je u toku sa pravim zbivanjima u svijet, kaze da se raspravlja o tome da se u pojedine zemlje legalizuje trava, a nisam siguran dal ce legalizovat sve droge.

Preciznije:
Discussion with CIA, triad, yakuza, North Korean and South American drug mafias reveal that they are all open to becoming legal, tax-paying businesses if drugs are legalized or decriminalized. This is especially easy to argue with hemp and marijuana because the overwhelming evidence, both medical and sociological, is that it should never have been made illegal in the first place.
So, by returning the right to create money to governments and by decriminalizing drugs, it is possible to cut off most of the world’s terrorist financing.


 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ček ček šta????

HAHAHHAAH ovoga necemo gledat ni u najvecim SF fantazijama....

da, cia je pričala sa trijadama o tome kako ce svi bit dobri i ne zaradjivat vise multimilijarde na drogama...


hahahaha
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Dokaz kolko su ljudi primitivni i ne zreli.

“Trava više nije kul otkad ju puši Justin Bieber ”

Sramota, a i zvuci mi ko cista laz.