Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
aha, zato jutros svi kupuju rizle i globus haha
bravo mazar! ljudi poput tebe mi daju volju za životom.

Get Up, Stand Up, stand up for your right
Get Up, Stand Up, don't give up the fight.
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
salzem se sa svima ostalima :) MS je gadna stvar svaka ti čast Mazare, vjerujem da ce ti ulje pomoc.. živio nam ti jos 100 godina :smoke18:
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
evo kompletan text iz globusa

Da, lije

iako ima čudnih stvari u textu - marta gold kaže da ulje ništa ne liječi, ali ponekad može zaustavit širenje karcinoma!? ja sam mislio da zeleni svijet tvrdi da ulje liječi!? (rick simpson)

i naravno izjave na kraju texta da kanabis vodi u fizičku ovisnost i da mladi ljudi jako često završe na odvikavanju ?? - ok ima onih koji se sami jave - al večina ih padne - pa moraju na pišanje i na lječenje ne svojom voljom...

ili sam u krivu...
 
18.01.2011
35
17
8
43
dite_splita je napisao(la):
sjemenara i lisce, losa neka vutra :p

super mi je kad nađu te antidepresive u pretresima pa se i time pohvale makar ih danas Hrvati gutaju ko vitamine,
Žao mi je momka pošto je "ovo" u ormaru očigledno za upotrebu.

Što se tiče ovog članka u Globusu svaka čast Mazaru na intervjuu, ali mislim da je RH daleko od legalnog uzgoja marihuane za osobne svrhe.
Iskreno se nadam da će legalizacija po saveznim državama u SADu uzeti maha i da će uspjeti puniti kasu s tim pa i glavešine u Europi zaključe bi to bio dobar način za punjenje njihovih kasa.
Sve skupa bi na kraju moglo završiti slično kao u zadnjoj epizodi "Weedsa", a do tada možemo samo čekati i bojati se štrumfova :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
jaja je napisao(la):
ali mislim da je RH daleko od legalnog uzgoja marihuane za osobne svrhe.
:dada zato se i smatram don qiuxoteom
pa daj samo pogledaj u kakvoj državi živimo....
Marko Dujmovi
24 stabljike godinu dana zatvora
Sramotno mala kazna za smrt mladi
Maćešić je vozio pod utjecajem 1,89 promila alkohola u krvi, prošao kroz crveno svjetlo na semaforu i zabio se u Smiljanića. Nepravomoćno je proglašen krivim i osuđen na samo dvije godine zatvora
Zaključak u lijepoj našoj: isplativije je pijan voziti i skupljati bodove po cesti, nego saditi, pa makar bilo i za zdravlje:vb_wave: