Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
:thumb: ajmo ljudi treba nam sto vise ovakvih clanaka nevjerujem da ce promijeniti zakon zbog njih ali svijest gradjana sigurno hoce i sve vise ce ih se uvjerit u medicinsko djelovanje nam zabranjene biljke
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Uopće ne dvojim da će netko u sadnju... Za zdravstvene potrebe...
Ne bi vjerovao koliko to ljudi već radi... Za zdravstvene potrebe....
Shvatite da ljude nije briga za legalnost i legitimnost uzgoja za vlastito izlječenje...
Neki dan sam čuo jednu stvar o kojoj stalno brujim, jedna oboljela od raka je u jako teškom stanju, ali kad ona sama kaže - zadnjih godinu dana na ulju mi je strahovito podiglo kvalitetu života....
Meni osobno je to dovoljno....
 
02.02.2013
6
3
0
40
California medicinski istraživači : " Mango pojačava efekte marihuane "

Istraživači sa Univerzitetskog medicinskog centra u San Dijegu , Kalifornija , našao:
Hemijska jedinjenja koja čine mango , može povećati tetrogidrokannabinola efekat. I obnovi euforične , analgetik i antidepresiv efekata marihuane.

Source: Mango Smoothies Increase that Marijuana High | Marijuana.com

kakesmangoFrukt2.jpg


Uživajte! :bananica
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
to se traži, takvih primjvera ima dosta al nisu se pojavili po medijima, trebali bi ćešće pisat ovako pozitivne teme a ne gljivit nonstop o politici :samoja
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
pa ovde se pise sve i negativna a i po koja pozitivna kritika,mada se ja i svi na forumu
nadamo da ce tas na vagi preci na stranu pozitivnih kritika u medijima iako
zasad negativci vode dosta ;D
inace sto se manga tice vec je to spominjano na forumu ali nije na odmet da se spomene sa
vremena na vreme da bi gradivo utvrdilo :D
 

patrik22

Banned
Banovan
03.02.2013
0
1
0
30
Bok imam jedan problem...nadam se ad mi mozete pomoci.. planiram uzeti one tablete aktivni ugljen tako nesto i sad treba mi tocno ime od toga da mogu uzeti u ljekarnama , kolika je cijena i jeli to korisno sta uzimam ili ne jer zelio bih zapaliti koji doint jednom do dva put tjedno pa sad neznam kako bih ih uporebljivao..prije pusio sam redovito 2-3 svaki dan i tako mjesec dana i sada me uhvatili starci prije 4-5 dana i rekli su mi da ce me pratit i da ce mi uvalit test kad se nebudem nadao...jer mislio sam sada uzeti te tablete i zapaliti naprimjer u subotu i piti ih 3-4 dana pa opet i tako dalje....ako netko ima koju drugu motedu neka mi slobodno kaze ... molim vas helpajte mi jer bez vutre nemogu :)


crvene oci , suha usta ;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
a i konoplja je zabranjena....:violent018:
bit ćemo još jača underground ekipa:violent018:
sad ćemo i prave poljoprivrednike regrutirati:violent018:
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Ovo je sad prevršilo svaku mjeru...:konjo se na ovu državu...Fuj gade mi se ta smeća koja su na vrhu majku im *****... STEVIA i BATAT!!! HALO?!!! DEMOKRACIJA :(
AJMO SVI ZAJEDNIČKU AKCIJU DA SADIMO STEVIU INDOOR I OUTDOOR DA VIDIMO ŠTO ĆE SE DOGODITI...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Stevija je zabranjena u EU vec neko vrijeme, a glavni razlog zabrane je taj što je prekorisna (hmmm šta je to još prekorisno a ilegalno), a mi naravno, moramo pratit njihove zakone kako bi što lakše ušli u njihov analni otvor iz kojeg će nas poslje tako lansirat da necemo znati što nas je snašlo...al o tom potom....

Jako sam se raspiz*io kad sam čuo danas za steviju....

:(
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
vec su oni meni stosta zabranili stase toga tice ti danas za pripravak narodne medicine da bi stavio u promet trebas imat GMP sustav dobre prakse za koji treba zadovoljiti hrpu standarda i smjernica koje nalaze EU tj trebo bi imat labaratori i upucat hrpu love da bi mogo po njima opce prismrdit tinkturama nekim tj svim ozbilnijim biljkama koje ljece neke konkretne bolesti... zato i propadaju travari kao ja ... al nema veze neodustaje se tako lako a i svaki zkon ima rupu pa i ovaj samo ju treba naci..