Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
RolamPoKraju je napisao(la):
Najgore što kao kažu kad bi se legalizovala onda bi deca od 9god imala pristup kao vuvi i onda bi nam se društvo raspalo :eek:hno: najjače od svega što kao da ne bi bilo šanse da se deci zabrani pristup mislim ono mentoli.. Ne isplati im se bar da smo kao Urugvaj tamo 1$ 1gr, tamo lepo cveta privreda..
A ovo iz Urugvaja je smeće od trave koliko sam uspio pročitati... Iako rade na tome da poboljšaju kvalitetu.

http://www.aljazeera.com/indepth/features/2014/01/managing-marijuana-uruguay
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Pa i da je smeće, brzo će to da se popravi možda cena neće biti ista, ali bar neće da robijaju zbog vuve. :joint2: Uostalom da ovde bar legalizuju pa i da je smeće dimio bih taj shit svugde. :popworm:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hejzoni
24.03.2014
1
0
1
Ma mi smo suviše konzervativno društvo (mislim na BiH i SRB u prvom planu), a sve i da nismo, vlasti to ne odgovara, tako da možemo zaboravit na legalizaiju..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
garant uz legalizaciju obećavaju otvaranje radnih mjesta,masovno zapošljavanje mladih ljudi te izlazak iz krize ... a sebi mjesto u saboru,nove telefone,aute i najbolju janjetinu :D
kad bude glasanje raspalite roštilje,zapalite pljuge ...ionako u ovakvoj vrsti demokracije (vladavina naroda), narod ništa ne može promijeniti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
11.01.2014
8
4
0
VenloNL je napisao(la):
garant uz legalizaciju obećavaju otvaranje radnih mjesta,masovno zapošljavanje mladih ljudi te izlazak iz krize ... a sebi mjesto u saboru,nove telefone,aute i najbolju janjetinu :D
kad bude glasanje raspalite roštilje,zapalite pljuge ...ionako u ovakvoj vrsti demokracije (vladavina naroda), narod ništa ne može promijeniti :D
razmisaljanje ravno nuli,i cudite se da se nista ne mjenja,krade te svako gdje god se okrenes,krao bi i ti i ja da mozemo a na legalizaciji trave ste se nasli pametni pravit,podupri je kakva god ona bila i od koga god bila nek se legalizira pa nek kradu ko oce kako oce,kradu te cili zivot krast ce te uvik ovako barem imas slobodu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hejzoni and mazar

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Pa baš i nije, jebeš ti to kad ljeti na 35+ stupnjeva moraš sjediti doma da bi mogao pušiti ili se skrivati po nekim mjestima i svaku sekundu se okretati... (ok, pretjerujem, nije baš tako ali opet...)


Legalizacija je najbolja stvar, nebitno od koga dolazi. A sigurno da će se prije legalizirati preko politike, u ovom slučaju Oraha, nego nekim peticijama po fejsu..

Ne znam, stalno se žalite zašto nije legalno, a sad konačno netko želi predstavljati vaše mišljenje i opet ne valja :spcartman:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
evo baš gledao reportažu na Novoj tv ,no kako uvjeriti jadranku kosor i karamarka i ostale političare da bar industrijska konoplja nije droga :(