Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.12.2013
7
4
3
irieman je napisao(la):

Upravo sam krenuo da okacim, kad evo lega me preduhitrio. Nadam se da ovo nije neka novinarska patka, jer evo sad se pojavilo u dnevniku na RTS-u. Citajuci prilog sa sajta B92 vidim po komentarima da je vecina za legalizaciju tako da se nesto ipak menja, ali i dalje ima komentara za plakanje koliko su ljudi zatupljeni po tom pitanju. Ko ima vremena neka protrci malo kroz komentare.
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Undro je napisao(la):
Upravo sam krenuo da okacim, kad evo lega me preduhitrio. Nadam se da ovo nije neka novinarska patka, jer evo sad se pojavilo u dnevniku na RTS-u. Citajuci prilog sa sajta B92 vidim po komentarima da je vecina za legalizaciju tako da se nesto ipak menja, ali i dalje ima komentara za plakanje koliko su ljudi zatupljeni po tom pitanju. Ko ima vremena neka protrci malo kroz komentare.
Jedan od komentara...
Rabbit
24.09.2014 - 08:43
To ti pricam…ja nisam korisnik disko cigara,ali sto da ne?? Ko voli nek izvoli.uostalom ima lekovito dejstvo…

:) Legenda:) to je čovjek sa zdravim razumom,nema pojma o tome i to ga ne zanima ali ko voli nek izvoli!!! Rep++++
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.925
358
Socotra Island
eelslap.com
naravno da zvuci kao patka al ja odoh u petak da vidim o cemu se radi :)
evo je i trenutna anketa na blicu ...
screen.jpg
 
28.09.2014
1
0
0
pozz svima rick simpson je imo seminar u Makedoniju a danas u Srbiju zato i sam se reg na ovaj forum ako neko zna gde se mogu skinuti video materijali od danasnjeg seminara tnx
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
ako uvale, da moraju biti ljekovi od vutre registrovani(SLO), onda je to lose :shit: . Poduprece farmaciju. :ludaci_lol:
Ako dozvole licni uzgoj za ljecenje to je onda dobro za bolesne ljude. :thumb:
Videcete sta ce ispast. :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Ma sve je ovo mazanje ociju...svaki zakon koji brzo stupa na snagu zna se da odgovara vise NJIMA nego nama...tako da ako ovaj stupi do proleca (sto je brzo,s obzirom na drzavu,proces i poentu) tu nesto nece da valja...verovatno ce ici preko farmacije,pa ce da lazu kako su napravili lekove bazirane na THC-u i CBD-u....Jedino svemoguce dobro koje moze da ispadne,a i ne mora,iz ovoga je to da se polako menja svest ljudi o ovome,sto je po mom misljenju super! Sumnjam ja u sve to debelo...do tad,a i od tad naravno,punite staklenke :)