Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
cro_botaničar je napisao(la):
jebem ti državu u kojoj uhapse čovjeka koji radi i prodaje prirodni lijek dok farmaceuti bez problema prodaju svoje kemijske droge...
kolega malo je previše 22 kile,šta je htio on s tim,pomagat ljudima ili prodavat ljudima-to je velika razlika. ja sam pomogao jednom mom prijatelju koji ima karcinom i kompletan outdoor sam mu poklonio za ulje.treba bit čovjek prvo pa onda sve ostalo.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
http://www.glasistre.hr/multimedija/crna_kronika/u-matuljima-proizvodio-ulje-od-kanabisa-u-podrumu-478016
u tiskanom izdanju su slike podruma/sushionice...krcata otrimanih grana.
+ pishe i da je covjek do 2000 zivio u americi..te da je 2008 obolio od MS a i clan je lokalne udruge oboljelih.

a ova nebuloza da su nasli postrojenje za destilaciju (???) kanabisa -to ne znam ni sto bi mislila..
+ uz clanak je obavljeno i kako je u 10tak EU zemalja legalna medicinska upotreba ..te su naveli za koje se sve bolesti i simptome najcese koristi.

sve u svemu..hmmm....nekako ne vjerujem da bi ga (u)ganjali da nije prodavao..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
.Bacila sam pogled na komentare ljudi nastranici glasa istre..cca 7 komentara..ali svi do jednoga podupiru legalizaciju i med.svrhe i.uglavnom osudjuju policiju.
shto nije ni cudo-u puli je pred par mj .pala grupa dilera HEROINA! grupu dilera su vodila 3 inspektora za narkotike iz pule..ukljucujuci i shefa tog odjela.
zato su sada stisli-da operu ruke i pokazhu se statistikom..jer..ljudi su glupi pa che povjerovat kako su ta 3 bili jedini ..njihove kolege sigurno nisu nista znali o tome ( ili su idioti nesposobni..ili su znali ali ih je bolio k. ..u svakom sluchaju..trebalo ih je sve smjeniti .ali ne.ostatak bagre josh radi i skuplja bodove tj.statistiku na ovakvim sluchajevima.)
cujem da su na seasplash festivalu napravili pokretnu sudnicu-ljudima su na licu mjesta lupali prekrshajne od par tisuca kuna za joint ili gram..toliko su bili ochajni da su ulazili u backstage i izvodjache pretresali..( sto bi rekao frend bosanac " dje che im dusha?" )

btw. ovi inspektori sto su popadali..nikada se to nebi dogodilo da posao nisu pokusali prosiriti na zagreb..tek su tada pali..a zna se i da je uskok morao dovesti specijalce iz zagreba za uhichenje te bagre..jer.. pulskoj i istarskoj policiji nisu mogli vjerovat..

i sada su svi vani-poplachali jamchevine ( cini mi se da je jednom bila odredjeno milijun kuna )

e to je slika hrvatske policije i pravosudja..tj.kompletnog sustava.

vjerojatno im ovakav scenarij ne odgovara :

http://www.latimes.com/science/la-sci-medical-marijuana-20140826-story.html


http://www.medicalnewstoday.com/articles/281527.php
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Uffff jako loše, a bio sa čovjekom u ZG-u na "Danima konoplje" :sad2: i razgovarao o svom slućaju i kako prolazimo, te sam dobio i neke smjernice glede alternative i mogućeg liječenja sa "boswellia sacra" tj. da s tim pokušam ženi pomoći.
Uglavnom sve to jako sporo ide i s obzirom na ono što sam ćuo i vidio na sajmu te bio na nekim predavanjima još se nismo makli ni 1m prema naprijed s obzirom da se već poprilićno dugo prića/govori o "božjoj biljci" ali pošto postoje potepanja na relaciji medicina-zakonske odredbe neće se to još dugo maknuti s mjesta nažalost :violent018: uglavnom unatrag par mj. nema ni 10dana mira da nekog nepokupe i nezavrši u novinama uglavnom samo njesra po novinama i nažalost napisi istih koji nemaju pojma o ćemu pišu nažalost te čast izimkama koji svoj posao obave OK.
Zbog tih i takvih dezinformacija po tiskovinama imamo i najveći otpor zbog nepoznavanja materije i onoga o ćemu se piše.......
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A čujte, očito država više profitira dok je u ilegali. Da je legalno moraju kupiti pa preprodati i zaraditi koliko 30-50%?
Ovako zaplijene i nabave besplatno pa mogu uvaljati za 100% i podijeliti usput gomilu prekršajnih i kaznenih prijava, zarađuje sudstvo, zarađuju odvjetnici...
Dobro je za ekonomiju lol.
Ovi inspektorčiči šta padnu zbog dilanja oni su samo kap u moru. Nebi se ni za njih znalo da se ne otimaju za mjesto, konkurencija su jedni drugima.
Ne želim ni pomisliti kakvo je stvarno stanje ovo su samo moje pretpostavke.