Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Crowley kažeš.. on pred kraj života upoznaje huxleya, koji je poznat po tome da je pisao na meskalinu. takve stvari me ne zanimaju.. niti sam pobornik droga.. mislim da su nepotrebne i da otežavaju život zgubidanima. moj prošli komentar je nešto više od svega ovoga.. glupo je reći, da se oboljeli od neizlječivih bolesti malo "razvesele" sa tripom ili ecstasyom, ali.. da.. tako nekako.. da malo zaborave na surovu stvarnost. eto.. to je otprilike to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dakle..svim nesretnicima koji zhive u RH treba dozvoliti upotrebu..chega god.. umiremo od letargije i inertnosti

index je postavio chlanak na temu legalizacije..koji ..nazhalost..vuche ka onome chega se najvishe bojimo - dozvola za prodaju sintetiziranih kanabinoida..iliti..skupa umjetna varijanta koja ne deluje ni pola od prirodne.

( dodushe..djeluje pozitivno na nechije bankovne rachune..a nashi politichari nikada ne gube priliku za to )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
a sada neshto OZBILJNO :
ovak.zna se da che se dosta slushati HALMED ..tj. hrvatska agencija za lijekove..
dakle..mogli bi ih zatrpati mailovima sa nashim iskustvima + mislim da mnoge od njih treba malo i uputiti u samu stvar ( vjerujem kako oni ne znaju djelovanja osnovnih kanabinoida )
paaa..u skladu sa time..evo link

http://www.halmed.hr/

mozhda chak neka organizirana akcija-zatrpati ih mailoima..to bi teshko ignorirali..jer..moraju chitati mailove..obzirom da se i tako prijavljuju razne nuspojave itd..
( namjerno sam odvojila ovo u dva posta-kakobih istaknula ovaj 2.-vazhniji )
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
legalizacijom kakvu imaju slovenija,tj,sint,cannabisa,samo profitira farmaceutica,tj,sint.droge tvorci.
biljka je i dalje zabranjena.
vjestice,znaju oni ,ne zna ko bi triba znat,slusati nas se nece,novac je u igri.
moram jos dodat pa makar mi bilo zadnje ali odvratno mi zvuci ideja da se umiruci provesele.
eto ti skola, sativa,odvratno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura and CilI

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Hrvatska na korak do legalizacije medicinske marihuane?- RTL.hr

Ministarstvo zdravlja osniva Povjerenstvo koje će utvrditi treba li u Hrvatskoj legalizirati marihuanu u medicinske svrhe.
Ovo političko pitanje nedavno je postalo aktualno kada je uhićen Riječanin Huanito Luksetić, jer je u dvorištu kuće uzgajao marihuanu.

Odzvonilo jednom od najvećih apsurda u Lijepoj našoj? - Net.hr
'Povjerenstvo će odlučiti o korištenju konoplje u medicinske svrhe' - Dnevnik.hr
Osniva se povjerenstvo o korištenju konoplje u medicinske svrhe - Poslovni.hr
Ministarstvo zdravlja priprema legalizaciju medicinske marihuane - Index.hr
Osniva se povjerenstvo za korištenje marihuane u medicinske svrhe - metro-portal.hr
Pobjeda Riječanina Huanita - rijekadanas.com
Hrvatska će legalizirati marihuanu? - Dnevno.hr
Očekuje se, kako doznajemo, ako se povjerenstvo složi s legalizacijom, da predlože i treba li primjerice dopustiti samo upotrebu lijekova na bazi kanabinoida
ili dopustiti i uzgoj nekoliko stabljika konoplje ljudima za koje liječnici procjene da im ulje kanabisa može pomoći u njihovim zdravstvenim problemima.
Trebalo bi što je rekla naša vještica slati na sve moguće adrese emailove s informacijama zašto sintetički i izolirani kanabinoidi baš i nemaju smisla.
I ukoliko odluče ići tim putem da uz to također dozvole oboljelim osobama barem 4-5 stabljika za uzgoj u medicinske svrhe.



Katalonija: Pokret za legalizaciju marihuane - Vecernji list
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
tako je! umjesto što se tu prepirete oko toga treba li bolesnicima dati da se malo "provesele", i je li to moralno, odvratno, što li već sve nije, mogao je svatko od vas natipkati nekoliko mailova i poslati! ja jesam.

vještice, moj naklon za ideju!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ne prozivam nikoga, samo želim sugerirati da bi bilo pametnije utrošiti riječi na nešto korisnije od nekonstruktivnih rasprava (prepirki)...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar