Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Vjerovatno će se prodavati kemijski preparati.Njima nije u cilju da čovjeku dozvole uzgoj par biljaka jer nemaju profit od toga.Živi bili pa vidjeli :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ma sve je to meni sumnjivo, nisu bas detaljizirali, al ajde...ako je istina, bilo bi mi drago, iako ni ovo nije bas neka legalizacija, svejedno ces dobiti kaznu za posjedovanje pretpostavljam..:)


EDIT: Pricam gluposti, stvarno je na novom listu, pa ovo je odlicno :)
Jos samo jedan korak :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Veceras gledam na nasem lokalnom dnevniku prilog u vezi zahtjeva Republickog udruženja oboljelih od multipla skleroze koji je nedavno podnesen za legalizaciju kanabisa u medicinske svrhe.

Kazu u dnevniku, ici ce u razmatranje,a vecerasnje izjave ovih nasih politicara mi djeluju pozitivno,iako kazu da ce to biti dugotrajan proces,bitno je da se nesto "šuška" oko toga.

Mislio sam da se kod nas dugo nece spominjati nista u vezi kanabisa,ali eto,drago mi je da sam pogrijesio.
Evo link u vezi zahtjeva,nema nista svjezije za sad (ovo je nesto od prije 20-tak dana):

http://www.nezavisne.com/zivot-stil...ciju-kanabisa-u-Republici-Srpskoj-283796.html
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja ne mogu vjerovat sta sam sad procitao. Ne razumijem kako je to proslo i po kojem je osnovu dobio kaznu? Gdje je sad sloboda govora?
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
E ne znam vise, kod nas u Srbiji jedne novine objave normalan tekst u vezi lagalizacije u med. svrhe, dok drugi izbaci naslov "doktor pacijentu davao drogu!!!".. mada po komentarima su ljudi 80% za legalizaciju, nisu mi jasni urednici novina.
Zapravo, jasni su oni meni ali im ne mogu nista osim da ih ne volem :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
šteta što je čovjek objavio priču tek kad je sve bilo gotovo. trebao je prije, da ljudi vide kakva je glupost u tijeku. čim se nešto takvo dogodi, treba skupiti ljude i pred sud prosvjedovati. ovo je krajnji bezobrazluk prema ljudima našeg naroda, nemam riječi da opišem svoje gađenje. Čobanković za silne milijune tri dana gulio krumpire a ovdje nezaposlenom čovjeku zbog glupe sličice na facebooku uzmu 1000kn i potroše još tko zna koliko para na cijeli proces...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and sale82ful

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
meni se cini da se taj stjepko zamjeri policiji..a oni mu nemogu nista nac..pa ga muce...ili sa popajom i snjeguljicom stvarno nema zaje.......
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Stvar je u FB..zato sto se to tamo dogodilo i frustraciji murije koja je sigurno svjesna da se nesta dogadja u korist marihuane pa ju u ocaju proganjaju i dok se moze kaznjavaju.
Zakon je u najmanju ruku smijesan.
Popaj bi moga poj...ti Snjeguljicu na Jambo plakatu ali samo ako ima u ruci Žuju ili Niksicko..list marihuane nedolazi u obzir cak niti kao grafit na nekoj rusevini.
 
Poslednja izmena: