Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
I ja sam jednom to probao, nenamjerno....zamotali mi đoju, i ne sumnjajući u ništa, potegao par dimova.....zamalo sam završio u crnoj kronici....onda su mi otkrili da su to kupili legalno za 200 kn u smartshopu. Od tada mi više nikad nitko nije zarolao....psmtr....užasno iskustvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
uznemirujuće, tužno, odvratno... pa zar ti trgovci nemaju NITI MALO savjesti? pitam se hoće li ikome od njih sada doći do mozga, je li ovo dovoljno da prestanu prodavati ta sranja jednom zauvijek?!?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy
03.02.2015
6
4
3
Hvala moderaturu sto je premjestio post u odgovarajucu temu...
A kako su se odmah sjetili da prodaju to sranje... A i ta djeca sto fino ne kupe marihuanu i cijena je cak priblizno ista... Mislim djeca netrebaju da kupuju ni jedno ni drugo...
 
03.02.2015
6
4
3
Nije mi jasno da li biljni tamjan sam po sebi ima neka psihoaktivna djelovanja ili ga prskaju sa nekakvim hemijama i slicno kao i magic dragon... Da razjasnimo ne planiram da probam vec je cisto informativno, a i cannabis necu konzumirati dok ne zavrsim svoj grow cvrsto sam odlucio da vise nista ne uzimam sa ulice... Neki dan uzmem 2g.(daj boze da je i jedan bio) i u tom paketu nadjem nevjerovatnih 16 sjemenki...
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
Nisi čitao ovaj post gore, imaš odgovor unutra.
Tamjan, dragon, sve je to isti princip špricanja.
Sad imaš nevjerovatnih 16 sjemenki za oprobati se u uzgoju, bar neka korist od uličarke:p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infamous

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia