Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
lol
...kako je samo tuzan Zlatko... zamisli da ti neko odnese "ukrasno bilje" (lol again) sa chetiri i po hektara...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
zelenikawasaki je napisao(la):
i sta to piše da je zabiljezeno 2 smrtna slučaja zbog konzumacije :maryjane: ??? wtf pa nitko nije direktno od tog umro nikad..

naduvali se sjeli na zeleni kawasaki i spucali se u more :icon_eek:

komentar na zadnji link je pravi odraz mozdane blokade
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
ti znash kakvi su crnogorci balkane,umijemo da budemo veliki licemjeri.4-5 godina koliko puhim aktivno upozna sam od policijca do vaspitachice ljude koje se razbijaju od vutre a imash ljude koji bi rodjenu djecu slali u zatvor zbog po jointa.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
balcan_smoke je napisao(la):
naduvali se sjeli na zeleni kawasaki i spucali se u more :icon_eek:

komentar na zadnji link je pravi odraz mozdane blokade

ali to opet nije direktno kanabisa... nego si je budala kriva sama sto se zabila gdje god...a ovo s mozdanom blokadom te nisam skonto.. ugl...:spcartman:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
da vam javim najnovije vijesti da ne kopiram neke clanke koji nemaju veze sa tematikom ovog foruma samo cu vam napisati da omrazena ministrica Lovrin od sutra svoje teze o jednom jointu moze pricati samo svom mužu a ne svekolikoj javnosti
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
zelenikawasaki je napisao(la):
ali to opet nije direktno kanabisa... nego si je budala kriva sama sto se zabila gdje god...a ovo s mozdanom blokadom te nisam skonto.. ugl...:spcartman:

:ninja: stvarno si se nadimio ka pršuta
ovi se nisu spucali no se šalim
kapiraš zelenim kavasakijem se spucali ? ok ?

a moždana blokada je situacija koja je zadesila onog nesretnog komentatora
na link prije

:balls:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma ne samo da je kuja Lovrin otisla
neg imamo i novog ravnatelja murje koji se ne zamara hvatanjem indoor growera
neg ce on htjeti krupne ribe
Karamarko je baja!
+sta su rekli da ce mijenjat kazneni zakon
mozda se mi okoristimo iz situacije ko zna...

Vidis, u Hrvatskoj neko nekom mora smjestit metak u celo da bi se nesto pokrenulo
a jadosti.....
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
oce li mi meko objasnit shto je toliko bitno ubistvo cerke ovog advokata..imali ste puno ubistava i do sad pa nije ovolika frka bila.gledam ove vashe kanale sve neke specijalne emisije o tome i slichna sranja...
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Pa da suce malo oslobode situacija "gram marihuane" i da definiraju kolko te pripada za taj gram. Možda bi se ovi i imali vremena baviti mafijom. A ne, nedefinirani zakon koji onda samo odugovlači stvari i omgućava "kooperaciju".
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
zabljak pa predstava, da nam slučajno nebude dosadno znaš, da nas zabavi, ljudi vole takve stvari. Napravili su predstavu zato jer je trenutno dosta aktualna priča o generalu zagorcu, a ona žeska je bila kčer od njegovog odvjetnika... s tim da je ona bila i cura od još tam nekog drugog odvjetnika i tako to... zabavno je, treba tu i tamo neko ubojstvo, mir je dosadan, a ljubav je samo za pederčiće. mi volimo rat i sukob
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
da, umirovljeni general iz zadnjeg rata, koji je pronevjerio neke gadne pare... i već dugo zabavlja hr narod
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sve naše države
tj jednu usitnjenu
i dalje drži stara "dobra"udba
samo sada imaju bolji profit
zaradili od ratova
a sada uživaju naplaćujući prolaz kroz 6 država(+ je slo u eu,kešmašina za pranje)
svih legalnih i ilegalnih stvari
malo li je rođače
nikome se ne zatvara firma sa dobrim profitom plus savršena kontrola
ako ste primijetili nekako svi koji su traženi nalaze utočišta u "bivšim" republikama
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Weedran je napisao(la):
da, umirovljeni general iz zadnjeg rata, koji je pronevjerio neke gadne pare... i već dugo zabavlja hr narod


za njega se inace prica da je vanbracni sin Franje Tudjmana cak postoje neki dokazi i tako, inace general sa 6 odlikovanja ,a front je vidio samo na zemljopisnoj karti, bio dobar sa ekstra ratnim profiterom Petračem dok mu Petrač nije oteo dijete pa kad je pao otpjevo sta je sve zagi radio dok je bio u ministarstvu obrane ( krao) i onda se desi da Zagorcevog advokata kcerku koja je inace u vezi sa Petračevim advokatom ubiju u centru Zagreba pa jel to nije zavrzlama

inace kad smo vec na temi jako mi je zao nevine djevojke i volio bi da se takve stvari vise ne desavaju

e a vidite ovo ,mislim da bi ovo trebalo pokrenuti ono za sta se mi zalazemo
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3183538/index.do