Virtuelna memorija na kompu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
PageDefrag - Download

http://www.gradnis.net/tutorijali/virtuelna-memorija-ubrzanje-kompjutera/

3 način:
klik na start-klik na control panel-klik na system-klik na advanced tab-klik na performance,settings-
klik na advanced tab-klik na virtual memory,change-klik na c: malo nize na custom
podesi Maximum size vrednost 1.5 puta veca od sistemske memorije klikni na set,i nece vise gnjaviti.
Ako mozes paging file postaviti na drugi fizicki disk,napravi to,bit ce
nesto brze nego da je na particiji/disku s windowsima. http://www.elitesecurity.org/t318837-0

ps:
@Greenpower1 došao sam ali sa kompom,odradio na prvi način i šljaka
izvinjavam se za mrtav link
preporučujem treći način
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Power, necemo off ionak nece uspjet, karma je to sto posto.

Nego, ima li ko rijesenje mojeg problema? Ne mogu pokrenuti Juiced zbog virtualne memorije a sto god napravim nece, ima li 4. nacin?
Imam Acer e725 laptop (integrirana graficka).
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Nego, ima li ko rijesenje mojeg problema? Ne mogu pokrenuti Juiced zbog virtualne memorije a sto god napravim nece, ima li 4. nacin?

igru Juiced ne možeš pokrenuti ako nemaš minimalno 2048 MB-a virtualne memorije(poslednj post PC PLAY • View topic - Virtualna Memorija ),grešiš u postupku ,obrati pažnju(3 način)



slika 1 klik na start-klik na control panel
slika 2
klik na system
slika 3
klik na advanced tab-klik na performance,settings
slika 4 klik na advanced tab-klik na virtual memory,change
slika 5 klik na c: malo nize na custom podesi Maximum size vrednost 1.5 puta veca od sistemske memorije klikni na set


 
12.03.2012
35
32
0
39
Jucied je banana igrica loša simulacija skroz,imam ju i pokreće se bez problema pa ćak i na kompu 2.53mhz sa 512 rama XP probano kod frenda i kod mene na 3.0 mhz 2gb rama XP daj ti probaj sa drugom instalacijom te igre......