** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Postoji li neka sansa da se spasi bar malo dima? Kad bi moglo i to malo na njoj dozoriti?
ne vidim u cemu je problem, mozes djubriti, nastavice da cveta, a berba verovatno za nekih mesec i po do dva. to sad zavisi od vise faktora kada ce biti gotova al ako nemas nista drugo investiraj u to i ne skidaj dok vreme to dozvoljava
 
06.06.2016
2
1
3
33
Pozdrav dobri ljudi! Imam 3 apsolutno slučajno izrasle biljkice, posađene negdje sredinom ili krajem 5. mj., bile su u teglama s drugim cvijećem, a kad sam vidio da su stvarno ozbiljno shvatile svoj rast i razvoj onda sam ih presadio u jednu veliku teglu. Nisam ih vidio jedno 2-3 tjedna i dočekalo me iznenađenje. 2 ženkice su super, a na ovu jednu mušku bacam hejt. Čitao sam da se i ona može koristit, da se u njoj mogu nać ok razine THC-a i CBD-a, al to su sve bila neka istraživanja, sad imam par pitanja za vas:
1. Kolike su šanse da mi muška sjebe ženkice?
2. Isplati li se sačuvati mušku biljku za nekaj? (vaša iskustva)
3. Ako ću bacit maksimalni hejt na mušku, dal da ju samo odrežem ili izvadim s korijenom?
4. Ako se sa slike uspiju vidjet ženski cvjetovi, možete mi bacit kakvu pametnu informaciju o tom kad bi cveteki bili zreli za berbu


Hvala vam unaprijed na pomoći dobri ljudi, i bilo koji drugi savjet je i više nego dobro došao!

WhatsApp Image 2016-09-03 at 09.10.15.jpeg
WhatsApp Image 2016-09-03 at 09.10.32.jpeg WhatsApp Image 2016-09-04 at 12.00.45.jpeg WhatsApp Image 2016-09-04 at 12.00.45 (1).jpeg
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sonic85
02.07.2009
103
174
43
1. Stopostotne. Imaces pune hedove semenki, a bice i manje da se popusi.
2. Ne. (Za sta bi je cuvao?)
3. Poseci je da ne povredis korenje od ostale dve.
4. Pocetkom oktobra mozes da pocnes da razmisljas o berbi.
 
04.09.2016
7
47
13
45
pozdrav svima.
donio sam iz Kanade sijeme super silver hazea.
23.04. su proklijale i stavljene u teglice sa zemljom.
01.06. su presađene u pripremljenu zemlju na sajtu.
prihranjivane i zaljevane svakih 7-12 dana.
trenutno velike od 1.20 do 1.80 cm zdrave ko dren:)
pošto se nisam dovoljno informirao o sjemenu sada imam problem. cure još nisu počele cvjetati, a kako ide lošije vrijeme to me brine. po netu vidim svašta, da sazrijevaju polovinom 10 mjeseca što je još prihvatljivo. isto i piše da im period cvjetanja traje i do 2 i pol mjeseca. da krene sad to bi bilo polovica 12-og. što je nemoguće a da ih zima ne ubije. gledao sam dugoročnu prognozu i dnevne temperature su dosta dobre do 27C, brinu me noćne koje idu i do 11C. Ima li tko slično iskustvo, ili ideju što dalje. Da li da ih pokušavam spasiti s nekim presađivanjem ili nekako drugačije. Ili da ih ostavljam na sajtu, pa šta bude.

isti post imam u temi outdoor sorte.čini mi se da vamo više paše, pa molim admina da tamo obriše post.
 
04.09.2016
7
47
13
45
da i meni se čini da sporo rastu.nemam pojma zašto. možda jedino zbog manjka sunca. na direktnom suncu su nekih 8 sati od 9-17 sati.što mislim da je dovoljno. slike stavim ovih dana
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
To su ti sative ,njima triba dosta vrimena za cvjetanje. Bit će ti to sredinom 10 miseca gotovo vjerojatno gotovo kad sunca bude manje.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
to ti je sto ti je, i da te obradujem, nece to zavrsiti.
ssh kod nas u autu nikako, osim ako si negde juzno na moru. imao sam isti slucaj pre par godina, to sto su niske i nerazvijene je najverovatnije do lose pripreme rupa - male, a i po slikama se bas i nevidi tih 8 sati sunca, previse je tu sikare okolo.
 
07.02.2016
5
0
1
biljke su mi od početka 8.mjeseca počele cvjetat, čini mi se da je jedna biljka blizu kraja, a ne znam procjenit jer mi je prvi grow. može pomoć kakva?
 
04.09.2016
7
47
13
45
to ti je sto ti je, i da te obradujem, nece to zavrsiti.
ssh kod nas u autu nikako, osim ako si negde juzno na moru. imao sam isti slucaj pre par godina, to sto su niske i nerazvijene je najverovatnije do lose pripreme rupa - male, a i po slikama se bas i nevidi tih 8 sati sunca, previse je tu sikare okolo.

a nisi me baš razveselio...:) rupe su bile širine 30 cm i dubine 30 cm.curke su bile oko 30 cm kad su išle na lokaciju. što se tiče šikare, malo je gušća samo sa južne strane lokacije.proveo sam tamo skoro ciijeli dan baš zbog toga da vidim putanju sunca i koliko će ga biti... ali očito im nešta nije odgovaralo. jbg sad,šta je tu je...za nagodinu sam pametniji:). inače su počele cvjetati oko 12.09. sad šta bude...budem ih držao što duže mogu. znači do prvog mraza:)
 

Big Head

Aktivan Član
31.07.2014
100
276
63
IMAG0395_1.jpg ova biljka nema ni jedan list sa vise od 5 pera(nisam do sad to video) citao sam da to karakterise vrstu "ruderalis", pa me zanima ima li ko slicno iskustvo?