Vrijeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
znaci evo ovako... ja nemogu vjerovati kako je ovo vrijeme nenormalno.... dns je 19.6 i pada kisa i ujutro je grmilo i bio pljusak, i nema uopce sunca danas cijeli dan, naprotiv, prosla 2 tjedna je bilo jako ljepo vrijeme i sunce je bilo... a 2 tjedna onda jos prije, je padala kisa opet, pljuskovi itd itd.... i prije toga isto sunce, nikada se nisam mogao odluciti kada cu bacit biljke outdoor jer bi ih vrijeme ubilo, kada sam posadio 20 biljki sredinom 5-og mj.... sva kisa mi ih je ubila... sada ih imam vani 5 i strah me da se ne pogorsa vrijeme i da mi opet ne unisti sve, gledam svaki dan prognozu ali stvarno je ne ocekivano kako ce bit... kako je kod vas, dali vam vrijeme unistava planove ko i meni ili vam prsti sunce? :(
 

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
mojim srecama ne smeta kisa,ni prosle nedelje sa padavinama im nista nije naskodilo,mada bi i ja vise volio da pici sunce,ali je...ga
samo sam morao da idem da posipam ponovo sa puzomorom.evo gde je pratim vreme i mislim da su tacni http://www.weather2umbrella.com/
samo me krpelji zajebavaju,5 komada za 2 nedelje,od 5 su 2 bila na jajima.
e sad neznam kolike su ti biljoze,u sta su posadjene,dali su na ravnici ili na padini???
sve najbolje
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
ma uzasno je vrijeme, meni je cak ta jaka kisa istukla malo biljke -.-
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pa evo meni sad vec sat vremena pljusak i grmi, nebi se cudio kada bi doso do sajta a biljke mrtve potopljene....
 
29.05.2010
26
4
0
33
DJSoFasT je napisao(la):
znaci evo ovako... ja nemogu vjerovati kako je ovo vrijeme nenormalno.... dns je 19.6 i pada kisa i ujutro je grmilo i bio pljusak, i nema uopce sunca danas cijeli dan, naprotiv, prosla 2 tjedna je bilo jako ljepo vrijeme i sunce je bilo... a 2 tjedna onda jos prije, je padala kisa opet, pljuskovi itd itd.... i prije toga isto sunce, nikada se nisam mogao odluciti kada cu bacit biljke outdoor jer bi ih vrijeme ubilo, kada sam posadio 20 biljki sredinom 5-og mj.... sva kisa mi ih je ubila... sada ih imam vani 5 i strah me da se ne pogorsa vrijeme i da mi opet ne unisti sve, gledam svaki dan prognozu ali stvarno je ne ocekivano kako ce bit... kako je kod vas, dali vam vrijeme unistava planove ko i meni ili vam prsti sunce? :(

vec ti je odavno bilo vrijeme stavit bilke van...trebo si ih prije posadit...
sad ovih dana ti pocinje cvjetanje biljki...moze pocet poslje21.6
najcesce krajem lipnja 6 i pocetkom srpnja 7.. ja mislim da kasnis malo..
pocet ce tebi i kasnije al mislim da neces dobit onolko kolko si mogao dobit.



Kod mene je isto takvo vrijeme,ali ni mojim ljubimicama nimalo ne smeta kisa...
Biljke mi rastu ko lude,vec sad je djungla a kako ce tek izgledat..
Moje biljke rastu vani od 25.4 i nikad im se nije nista dogodilo,
cijelo vrijeme ih rokam sa vitaminima i nevjerovatne su....imas
na "dnevnik uzoja" moju temu "moje zeleni dnevnik" jucer sam
stavio najnovije slike.Nadam se da ce ti se svidjet,
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Kod mene je isto dobro stanje, s obzirom kolika je kisa juce padala, te ustvari kolike kapi, kad me zdrma jedna u glavu, pola glave mokro odma...
Sreća pa su moje malo narasle bile, jer ja sam ih daaavno stavio, prije indoor-a, tako da imaju i jako stablo i pravo su se razgranale, kao da im ovo bas odgovara. Juce je kod nas do 12 lupala kisa ko luda, onda sunce, pa onda opet kisa, pa opet sunce, pa onda i kisa i sunce zajedno. Sajt mi je 30km daleko, tako da vrijeme ovo ovdje gdje sam ja, ne mora biti isto kao i tamo, ali je tu negdje, obicno bude isto. Biljke su mi na padini (onako nije bas ni blaga...) Moram sad ovih dana cesce obilaziti pogotovo sad krajem jula (do sada 3 puta SAMO sam ih obisao!!! i tad nije bilo potrebe). Sve slobodno vrijeme sam usmjerio ka indoor-u
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jbg vase su vec velike :D , znam da mi nece bit nesto od njih ali sta bude bude za 1 put, i kasno su mi i proklijale i kako nije bilo nista sunca dugo vrijeme male su mi, tako da sljedece god u 3 mj sadim :D
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ja sam upravo radi vremena ovakvog, uzgojam ih kuci pod noenkama, pa nosim na sajt, kuci su malo samo (max 10-tak dana od kad niknu) u onim malim saksijicama. Kad niknu jos 10-tak dana (tako ja radim svake godine, bez obzira na vrijeme) i prebacim ih na kotu. Znao sam isto tako proklijati oko 50-tak sjemenki i njih posaditi vani, (tako sam prosle godine) i super su bile, (koje su prezivjele), ali nisu sve ni nikle, i one sto su nikle neke su "umrle" jer je bilo jake kise isto prosle godine tamo krajem aprila i sredinom maja, ove godine krajem aprila sam ih iznio vani (jer je jos ono vrijeme bilo "hasta" ako se sjecate") i mislio sam da nece prezivjeti, ali extra bi vrijeme BAS u tom periodu par dana, i poslije malo kisice i opet sunce, tako da su ojacale grane, visina je presla sigurno 1m sad. Iz dva puta sam prebacio vise od 60 malih onih (za sadnice) saksijica i posadio. U gepek "octavie" moze stati kamara, i to poredao ih fino u one drvene gajbice (napravljene od drveta, sto voce obicno stoji u njima....Bas ovih dana cu ici bas da pogledam malo kako napreduju i ima li kakvih problema (donesem slike sa outdoor-a :) )...
Da sam ih kao prosle godine samo pobacao, katastrofa bi bila... ne bi niti jedna prezivjela do sada... ali uvijek praktikujem da ono nekoliko dana kuci je "dignem" pa onda je odnijeti na "sajt".... jedino eto prosle godine sto sam tako uradio, i cini mi se da ih je dosta niklo, a nisu sve (iako su klicu imale od 1 do 2cm) !!! zato ove godine sam ih kuci uzgojio prvo pa ih onda odnio na mjesto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.