Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2009
5
1
0
33
evo neki po meni predobri filmovi za napljugavanje:
rekvijem za snove(prebolestan film zabrijete kad ste napuseni)
descent - cimalica opasna
pogresno skretanje 1 i 2
karantena - OBAVEZNO POGLEDATI
.........jos ih znam milion al se nemogu sjetit....napisat cu kad se sjetim...
uzivajte.....
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
srki je napisao(la):
evo neki po meni predobri filmovi za napljugavanje:
rekvijem za snove(prebolestan film zabrijete kad ste napuseni)
descent - cimalica opasna
pogresno skretanje 1 i 2
karantena - OBAVEZNO POGLEDATI
.........jos ih znam milion al se nemogu sjetit....napisat cu kad se sjetim...
uzivajte.....


Samo da napomenem da postoji orginal verzija spanjolska i 10 puta je bolja od hollywoodskog smecaaaaaa.....
ZOVE SE REC. i bolje pogledajte to nego karantenu...
Smatram da je uvijek orginal bolji hehe... pogotovo kad nije americka mass production sema...
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
eto da i ja velim par svojih... obožavatelj sam filmova i mogu rec da sam i filmofil... i par meni jakih filmova za gledanje u high fazi :)

svi Cheech and Chongs filmovi a evo za neke koji neznaju da nabrojim bar one meni bolje makar ih ima jos :)
Cheech and Chongs:
Get Out of My Room - 1985
Up in Smoke - 1978
Corsican Brothers - 1984
NextMovie - 1980
Nice Dreams - 1981
Stil Smokin - 1983
Things Are Tough All Over - 1982

pa onda dalje dfinitivno
Jay and Silent Bob filmovi svi

Dude where's my car !!! :DD
Half Baked
Friday i svi ostali nastavci
Van Wilder 1,2
Old School - pre smijeh :DDD
Love Guru
puff puff pass
office space
Ali G
Equilibrium
Kids
Super High Me
Pineapple Express
Surfer Dude
Bronson
Down to Earth

Dazed and Confused :))))

pa jos...
Seven Pounds
Fight Club
Green Street Hooligans 1,2
Football Factory
Chooper
Crank
Coach Carter
Gladiator
American Gangster

nekaj kaj morate pogledat je Rise of The Foot Soldier i domaci film Klopka...
i trazio bi nekog ako netko ima film Zlatna Dolina ja ga nemogu nac.

ma ima ih još gro gro... :) al ovi s popisa definitivno se isplati pogledat pod svaku cijenu :)

i ako volite japanske filmove onda Battle Royale 1 i 2 kaj morate pogledat ak niš drugo bar na youtubu pogledajte trailere...







 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ajde da i ja stavim svojim "top 5" filova:sun2:
[SIZE=-1]http://www.imdb.com/title/tt0111161/[/SIZE]The Shawshank Redemption
City of God
Fight Club
The usual suspects
Leon
The Departed
Requiem for a Dream
Trainspoting
Slumdog Millionare
District 9
The Warriors
The Wanderers
Escape from Alcatraz
The Green Mile
The Wrestler
Snatch
V for Vendetta
Lock, Stock, and two smoking barrels
The Hangover
The Pineapple Express
Potraga za srecom
Faunov labirint
The NoteBook

I jos mali milion drugih kojih se sad nemogu sjetiti...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Imam 201 film i dvije serije (sve sezone)....

Sad je u planu još par serija poskidat sve sezone a do onda će se wanna-have-lista-filmova malo napunit pa ću nastavit s njima


xD

A nemogu odabrat ono neš najbolje, samo u vezi vutre mogu rec da mi uopće nije gušt gledat neš tipa mrak film ili how high kad sam napušen nego rađe nešto "bolesno" (tarantino uglavnom) ili smisleno, filozofski......

Inače sam filmofil i svaki dan gledam po dva-tri filma i pokoju seriju.....
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
ja vec mjesec dana gledam samo Lude 70e... poskido sam svih 8 sezona svaka ima po 25 epizoda... i napusen to gledam jednostavno urlanje :DDD neš najjače! :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma 200 filmova ono, poznati naslovi, klasici, blockbusteri, a i dosta moji "personal favourite" naslova ima.... I da, naravno, masa "vutra filmova" također....

Serije "Weeds" (netreba puno objašnjavat mislim da svi znamo za tu seriju) i "The Wire" (odlična serija, pokazuje svijet droge u Baltimoreu kroz oči drotova i krimosa)...
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Red Weed je napisao(la):
Samo da napomenem da postoji orginal verzija spanjolska i 10 puta je bolja od hollywoodskog smecaaaaaa.....
ZOVE SE REC. i bolje pogledajte to nego karantenu...

samo da potvrdim za REC. stvarno mnogo bolji film nego karantin, ne zato što ne volim hollywood i njihove rimejkove nego je jednostavno bolji na mnogo načina.
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
A gle kad malo bolje pogledash mislim da ni kletva ni ostali remakovi nisu bolji holivudski...
Ovo za REC znam posto sam prvo gledao REC jer imam srece da se druzim u takvim krugovima ljudi ali mislim da po propagandi i ostalim sranjima bez drustva ne bih nikad ni cuo za REC...
tako da ako imate srece naletite na origigi film...
hehehe
Ali REC po mom skrmonom filmofilskom misljenju nadmasuje karantenu po svemu... i definitivno je horror pod MUST SEE jer je ideja nova i nisu sve one isfurane fore....
Daj zabri u zgradi si i nemozes van a vani svi policija, vojska i ne pustaju te van... isssssssssss
Podivljao bi...
I na kraju ono cudooooo jaoooo... predobro ti spanjlci fakat nisu normalni...

EDIT: da nadodam samo da obozavam horrore (ne toliko paf horore koliko one psiholoske) ali nakon gledanja RECa nisam pogledao ni jedan vishe jednostavno me zadovoljio taj film toliko da trenutno hehe vec godinu i po neam potrebe za novim hororom...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Red Weed je napisao(la):
Ali REC po mom skrmonom filmofilskom misljenju nadmasuje karantenu po svemu...

Nekuzim sta REC (orginal) ima nadmasivat Karantenu u bilo cemo? Pa to je Origigi film koji je izasa godinu dana prije karantene i jedino ko tu koga ima nadmasiti je Karantena Rec a ne obrnuto, sta se definitivno nije dogodilo jer atmosfera iz orginala i u karanteni je nebo i zemlja...Orginal je Orginal....a i svi ti rimejkovi koji se rade u danasnje vrime nisu do kolina orginalima, mislim da se na prste jedne ruke moze izbrojat par dobrih rimejkova
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
@ tropico

ne znam čemu to filosofiranje. kad uporedjuješ dve stvari naravno da jedna drugu mogu nadmašiti u određenim karakteristikama bez obzira na to koja je prva nastala.
a što se tiče atmosfere, i da je najbolji rimejk na svetu ne može imati ni približno jednaku atmosferu i napetost ukoliko si već predhodno pogledao original, jer već znaš o čemu se radi i šta će se desiti. isto važi naravno i za obrnut slučaj.

inače, izašao je rec 2 (http://www.imdb.com/title/tt1245112/)


kad smo već kod tih napetih filmova moram da spomenem Haute Tension (http://www.imdb.com/title/tt0338095/)

verovatno sam ga spomenuo i ranije, ali nešto se baš nisam sad snašao sa search-om da to i proverim. uglavnom u moru loših horor filmova lepo je naleteti na neki ovakav.