Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
Never Get Busted Again Vol 1

Uskoro ću staviti i drugi dio (Vol 2, možda stavim i bonus ako ga nađem) ukratko sve je besplatno i skine se za oprilike pola sata.
Radi 100%

Never Get Busted Again Vol 1, Vol 2 + Bonus

Ovaj nisam testirao ali u komentarima kažu da radi.
Ovo je torrent što znači da če se sporo skidati ako neđem direct link staviti ču ga!

P.S. Moje isprike radi grešaka slomijo sam prst pa imam samo 8 (lol) prstiju za pisati a tako nisam navikao...

Dodani Linkovi za download neki od najboljih napušenih filmova...
Dazed And Confuzed (Star ali Odlićan)
Grandma's Boy
Half Baked
Harold & Kumar Go to White Castle (Prvi Dio) (reču samo da se cili prvi dio radi o putovanj do fast fooda preodličan)
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (Drugi Dio)
How High
Pineapple Express (U prijevodu Ananas Ekspres)
Road Trip

Obavezno ako volite napušene komedije pogledajte sve!!!
Sve provjereno radi!

P.P.S. Molio bih Admina da promjeni naslov teme u Pre odlićni filmovi besplatna download (lol)

Linkove mi se nije dalo kopirat imate ih u temi Never get busted again sve za skiniti
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Zadnje vrijeme volim kljucat na Sopranose imam svih 6 sezona u kompu pa gledam to....

A ono, za naprednije, pogledajte si na youtubeu stand up show od seinfelda ili jim carreya, ima toga hrpa, ja plačem svaki put.....

I film jedan prejak za high times:

Napoleon Dynamite

hahahaha, ja sam umirao
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Bitch Slap
http://www.imdb.com/title/tt1212974/

bitch_slap.jpg
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Taj Bitch Slap je takav trash da je to skoro zalosno :p ali svejedno tu su te zene, a na ostalo se nemojte obazirati, to je moj savjet :sun2:
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Taj Bitch Slap je takav trash da je to skoro zalosno :p ali svejedno tu su te zene, a na ostalo se nemojte obazirati, to je moj savjet :sun2: