Vutra u trudnoci? Da ili Ne?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Sigurno manje stetna od normabela koje doktoei prepisuju trudnicama za stres u trudnoći...

Imam 2 prijateljice koje su pusile u trudnoći bas zbog stresa mucnina glavovolja bolova u zglobovima bas nakon sto su im doktori preoisali normabele koje nisu htjele pit djeca su se rodila ziva i zdrava i danas nemaju nikakvih posljedica cise godina kasnije a i moja mama je pusila u trudnoci samnom...
 
Poslednja izmena od urednika:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Poslednja izmena od urednika:
26.02.2017
1
0
1
Ja sam protiv uzivanja kako u duvanu i alkoholu tako i u marihuani za vreme trudnoce , pogotovo ako se kupuje na ulici i koristi sa duvanom , jer ako postoji i najmanja sansa da ona utice na fizicko i mentalno zdravlje deteta trebalo bi bar tih 9 meseci apstinirati.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
mislim da bolje da pisu ljudi sa iskustvima..

najbolje zene :) ili fazon kao weedetix..

misljenja,manje vise..ja cu reci ok..ovaj ce reci nije ok.. manje bitno..
 
Poslednja izmena:

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Repetitio est mater studiorum

Vec smo pisali o toj problematici. Neko je navodio primjere u korist, a neko protiv duvanja u trudnoci.
Onako, logicki razmisljajuci po pitanju trudnice, vjerujem da joj travka dobro sjedne i da bez sumnje ima neku potrebu da je pirne.
Ali, pravo pitanje je, da li beba ima neku korist od toga?
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Evo da i ja podjelim iskustvo odnosno od moje žene :)
Cjelu trudnoču s prvim djetetom navečer smo koristili vutricu" jednu malu za bolji san"kako bi ona mi rekla
I nikakvih problema mala je potpuno zdrava antibiotike je 1 popila u 3 godine i sad smo opet trudni;) i istu proceduru radimo i na svim pregledima do sada je sve super termin nam je za 2 tjedna
Ono što je moja draga meni rekla je to nešto najbolje što je priroda dala čovječanstvu
Tako da netreba pretjerivat al koristi za sve u trudnoči i za bolove i ua mučnine i za spavanje govorim iz iskustva
Kad bi je ulovila mučnina ona bi uzela dimić dva i olla za 5 min nema vise isto tako i za bolove simfize i svega ostalog
:thumb:;):)
 
20.08.2017
67
145
33
47
kingston
:thumb:Tiki istina i moja sertricna ima isti rad malo prije spavanja i veli ne da joj odmaze nago pomaze veli za san za smirenje zato jer trudnice brzo mjenjaju raspolozenje pa joj ziza pomaze da ne razmislja o glupostima. Njezina naj frendica u prvoj trudnoci nije htjela zapalit jer se bojala i ko za vraga pala u post porodajnu depresiju , i sama kaze da nije ziher ali posto je u sljedecoj trudnoci pusila i sve je proslo ok misli da je to to bas jer nije pusila pa su joj emocije divljale. Naravno to misljenje je njeno. Posto su joj danas djeca oba dvoje ok sestricna je odlucila da ce rade zapalit nego da puca po savovima. Moje misljenje je da je to individualno svako zna ono sta mu pase !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and tiki

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
:(
Kakvu to zadaču ima to djete ta nerodjena dusa obaviti na ovom svijetu kad bira takvu osobu za majku?
Mislim pitanje dal se mogu slagirati i dalje usprkos te smetnje, mozda je pravo pitanje hoces li imati strije?
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
mozda sam napisao vec negde, ali znam da je drugarica pusila sa vremena na vreme u trudnoci, i da je od doktora dobila savet da je to ok do 7-8 meseca, dok pluca bebi ne krenu da se razvijaju...koliko je ta informacija pouzdana, ne mogu da tvrdim, ali njeno dete sad vec ide u skolu, i potpuno je normalno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tiki

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pusenje ili konzumiranje bilo cega u trudnoci je jako sebicno prema djetetu kojeg ce majka roditi to je moje misljenje ne vrjedam nikoga samo iznosim sta mislim . Dali pod pusenje mislite pusenje samo vutre ili mjesate sa duhanom ? :) Jedan joint pomjesan sa duhanom je stetan kao i da ste zapalili 5 cigareta jednu za drugom bez da ste imali pauzu izmedu , sama logika govori filter koji se koristi kod jointa je napravljen samo kako nebi gutali to sto pustite ustvari sluzi kao pregrada , dok filter kod cigarete bude sav zut znaci ipak nesto " filtrira " , a i dim od jointa uvlacite dublje u pluca i zadrzavate ga dulje vremena nego dim cigare . E sad zamislite sve to zuto i smrdljivo sto je na filteru ude u vas organizam , znaci siguran sam da steti i vama i djetetu :) Pusenje ili konzumiranje bilo cega sto nije zdravo je dokaz vase ovisnosti i sebicnosti prema nerodenom djetetu . Oprostite na brutalnim rijecima ali svaki normalan covjek ce se sloziti samnom .
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Znas ono kada povuces dim pa ga onda zakucas sa onim dodatnim udisajem,dva haha.na prazno
zabijes taj dim sto dublje...perverzno haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
aha aha dok meni mozak proradi hahaha ali da o tome sam pricao to smo svi ko klinci radili onako sto dublje i onako kao sto duze drzis u sebi hahaha mislim da je to totalno bespotrebno :) Ja sada prvom prilikom kupujem vape vec sam sa dvojicom kolega sa foruma ( da sada ne imenujem jer neznam dali je to ok ) konzultirao se i dobio preporuku :)