White Russian, CFL & HPS 150W, BioBizz (ex Shark Shock 150 HPS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Jbg..vise srece drugi put (ili fem sjeme) xD..Steta, sjajno su izgledale(i)..
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
hvala, što se tiče fem sjemena ima dakako velike prednosti ali ima breedera (ili sorti) koji isključivo regular sjeme isporučuju, tako da je to stvar osobnog odabira. Nije ništa strašno, malo je šok bio dan-dva jer nikad nisam razmišljao da bi sva 3 mudonja moglo biti - previše se uzdao u onih fifti-fifti šansu , zaboravljajući da je 3 količinski daleko premali uzorak koji bi potvrđivao tu šansu. Nema veze pametniji ću biti drugi put, a i iz ovoga ću nešto naučiti. Ostavio sam zadnjeg mužjaka, probat ću nešto polena skupiti - da bar neka korist izađe iz svega.


Nego power, kak ti se čini mužjak, ima li potencijala?. Kad da počnem s skupljanjem polena, da ga pustim još malo ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
odlican je fenotip ali jos nije zreo, ako imas prostora ostavi ga slobodno da sazri, prvi cvetovi ce se brzo otvoriti, ja obicno dole na zemlju oko stabla postavim papir (onaj sto ide u stampace) ili alu foliju, kad pocne polen da pada tu se sakupi dosta, kada se cvetovi otvore, jednom do dva puta dnevno malo drmnes mudonju pa polen pada, a i po neki cvet, kasnije kada ga skines isto tako ga polozis na papir, tokom vremena se nakupi jos polena, pazi kada skidas leti na sve strane, mozes ga slobodno "seckati" u manje komade od vrha na dole i sve ostavi da se osusi, pa kasnije opet protreses (naravno, vece listove secni makazicama)... snaci ces se vec ;) i nemoj ocekivati da ces skupiti 10gr. polena, sitno je ko djavo i malo ga zapravo ima, ali sa malo mozes da oprasis par biljaka, pogotovo sto ne oprasujes celu
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
je, bit će još tjedan-dva živ jer ništa novoga ne niče grrrrrrrr

Probat ću ovaj tvoj način, ali imao sam na umu i papirnatu kesicu preko vrha, zavezat za stabljiku, držat dan -dva, protresti i cvaknuti vrh. Taj način mi je privlačan jer bi to možda išlo i sa ženskim društvom bez nekih posljedica ( ako se ostavi samo jedan vrh i ako se zna točno šta se radi). Zato sam i ostavio samo dva vrha, malo vježbe. A mogu ti reć da mi je i interesantno vidjeti mužjaka, prvi put ga vidim u 3 tjednu cvjetanja, dosad je uvijek u košu završavao :)

Hvala power, javim ti se ako negdi zapne
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma ja, moz kako hoces, ima nacina razlicitih al cilj je isti ;) ja obicno moje izvadim iz boksa i pustim da dozre u prozoru na sobnoj temperaturi, s tim sto zadrzavam samo muske od automatika... gledaj da nastavis liniju, ja sam isto pristalica regular semena, mada moz nekad da zaboli kao sto je sad tebe ;) u nekoj blizoj il' daljoj buducnosti neces vise ni moci kupiti regular seme, samo prati kako se stvari razvijaju i bice ti jasno, sve se svodi na fem ili auto fem, i firme koje ga nikada nisu radile sada su krenule (npr. mandala, kc brains)... verujem da znas o cemu pricam, a ja cu uvek imati svoga semena, i to odlicnog, nikada jedan strain ne kupujem dva puta ;) sretno dalje, sorry za off

edit: da kenny, vidim da u potpunosti razumes sta pricam, jednostavno, biznis je u pitanju i kompanije nece omoguciti drugima da dodju do semena, znaci, kupi, zasadi pa onda kupi ponoivo, nista izmedju ;)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
PowerSeed je napisao(la):
a ja cu uvek imati svoga semena, i to odlicnog, nikada jedan strain ne kupujem dva puta ;) sretno dalje, sorry za off

kao što svaki grower koji drži do sebe i treba, svaka čast. Ko je ono napisao kad odrastem želim biti kao PowerSeed, živa istina ...

Tržište raste, konkurencija sve žešća i veća, ogromna para je u pitanju a kada je para u pitanju svi se raspojasaju, samo još još još. I ovako je to ogroman biznis, što će tek biti za 10-tak godina kad još 10,20... zemalja dekriminalizira (djelomično legalizira sadnju) i proširi se još više tržište. To će biti doslovno rat, teško će biti razaznati žito od kukolja, ali vjerujem da istinski breederi će zauvijek ostati samo će ih biti malo teže pronaći. Meni biologija i geni nikada nisu ležali tako da sumnjam da će od mene ikada biti nešto ( čak i kad budem imao puno bolje uvjete od sadašnjih), no potrudit ću se. I ja želim malo svog semena, i to odličnog, baš kao PS



Kada niknu novi psi nastavljam sa dnevnikom, ovaj dnevnik će završiti sa slikom heda bijele psine pa makar to potrajalo još godinu dana, nema predaje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93



Ove dvije su juče nikle i to mi je "osigurač" da neću ovo ljeto ostati suh. Riječ je o feminiziranim White Russian od SS. Još se čeka da niknu psi, pa da se nastavi sa dnevnikom ...
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
mužjak je odjednom poželio biti malo ženskast, mamicu mu. Taman se prašnici počeli otvarati kad evo pistila na vrhu, i svakim danom sve ih je više, svašta


Ajde malo i dobrih vijesti, niknula danas 2 Shark Shocka, još dva se čeka. Dobro je, bit će nešto.

:leafblunt:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....Kenny pa to je odlicno, bolje nego cisti mudonja.....sad nesto oprasis s tim i imas skoro femi sjeme......:)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
neznam Ivach, samo je jedan način da se sazna :) U svakom slučaju ako sve i prođe po planu te sjemenke će dočekati svoj red tek nagodinu, tako da se ne opterećujem stime toliko. Hebiga volio bih i od karamela nešto sjemenja a i NL čeka također svoj red - no to je već duboka jesen, tko živ tko mrtav do tada :)

Nego da nastavim sa dnevnikom. Mužjak je arhiviran, polen skupljen i stavljen u zamrzivač, valjda će moći obaviti posao za mjesec-dva, to je sve što tražim.


White Russian 10-ti dan, napreduju lijepo, ostat će pod 8 X 23W CFL-a jedno duže vrijeme, možda dobiju nešto HPS-a pred kraj tjedan-dva pošto bi trebale nešto duže cvjetat od sharkova( a možda dobiju i nešto više vege, još se mozga).


Što se tiče shark shocka i tu je situacija izvjesna, 3 su nikle, ona što je zadnja niknula je malo deformisana u početku no izgleda da će biti OK. Odmah su stavljene pod HPS, vege faza će biti oko 3 tjedna bez ikakvog treniranja dok se ne vidi tko je tko, nadam se najboljem.


I to je to, svježe presađene, obilato zalite, nek uživaju :maryjane:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Vidi se da uzivaju... I svidja mi se kako je PowerSeed pokrenuo "lavinu" oprasivanja i da se na muzjake vise ne gleda kao na neko zlo... :))
Sretno kolega!
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Kali je napisao(la):
Vidi se da uzivaju... I svidja mi se kako je PowerSeed pokrenuo "lavinu" oprasivanja i da se na muzjake vise ne gleda kao na neko zlo... :))
Sretno kolega!
Hvala Kali, ma power je vanzemaljac samo nam neće reći, još :) Ako ovaj put bude koji mužjak izletit će iz box-a brzinom munje, ljeto je sve bliže a zalihe sve tanje ...
SimasZg je napisao(la):
uuu...NL me jako zanima
i mene Šime, i mene, i još desetak vrsta najmanje, bit će , pomalo :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....odlicno je to Kenny.....samo preporuka, treniraj ti te
sharkovei u vege fazi, bez treninga ces puno izgubit vjeruj mi........
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
jedva čekam da na red dođu ovi drugi strainovi koje imaš na lageru...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.