White Widow 1. pokušaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
mogu reci kad vidim da zensko vodi dnevnik, prvenstveno ZENSKO DA UZGAJA ne znam, zamislim se i bude mi toplo oko srca :p
rekao ti je kralj dzungle i da nije auto nemas brige, a i da nije ww opet pusti ih

@over brate, kako, ali samo mi reci kako, mozes sada po fenotipu zakljuciti sta dominira? :signs040:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
eto, postigla sam da je rasprava na mom prvom dnevniku neočekivano, uhvatila maha.... ;) ;) ;)
Glupo početničko pitanje i još gluplji moj zaključak da je po slikama od Powera i moja ista takva :) :)
Nemojte se ništa čuditi , ja sam živu biljku prvi puta u životu vidjela 12.06. na mom balkonu kada su ove nikle.... :)
U prirodi dok se nisam registrirala na Vutri nebi prepoznala ni da ju držim u ruci...po mirisu da...i okusu ;) ali po izgledu nikada.
Ali zato, sada već znam kako izgleda ww u živo ;)
Još će te biti ponosni na moj prvi "1.pokušaj" ...uz vašu pomoć naravno ;)
........bar sam postigla da se na mom dnevniku povećala gledanost... he,he :)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
heh opusteno, ova rasprava oko prepoznavanja sorte se ovdje vodi danonocno i svuda, tako da nisi ti kriva
u pocetku se nemas puno tripati kako sta, iz licnog iskustva znam kako je u pocetku sa prwim growom, ali na sva pitanja ces odgovoriti sama sebi tako sto citas dnevnike, podforume, guglas, tu i tamo pitas ekipicu, ono samo laganooo :smoke18: :snupi:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
moguce da ti je covjek stvarno dao white widow (auto) a moguce i da si dobila neke random sjemenke pa je rekao white widow tek tolko jer je to najzvucnije ime u svijetu kanabisa, al sta god bude dobro je :) ja isto vjerujem da cemo biti ponosni heh

a za ovako male i ne razvijene biljke koje tek drugi kat tjeraju reci da su sativa dominant, a kamoli da ne lici na white widow stvarno treba imati hrabrosti :knockknock:
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
stipe, Power, Zilac tarzane..@ hvala ! :)
Lika poznam od 84-86 g. ostao je u tome još iz tih mladih djevojačkih i momačkih dana. Uvijek je bio respekt tip, cool i vrlo korektan.
Kada sam mu objasnila o čemu se radi, (nikoga drugoga se nisam niti usudila pitati) htjeo mi je pokloniti sjemenke ali sam inzistirala da ih platim. Naravno da me je pitao kakve uvjete imam i upozorio na sve ono .... bla,bla... :) On je dao savjet i napravio odabir, vjerovatno jer je već imao kod sebe sjemenke ili ih ima više sorti , nebitno......tada mi je rekao da su "spužva bob" , možda to i je neki šatro lokalni naziv ili se zaje. na moj račun jer je znao, i iz razgovora skužio da ja o tome pojma nemam.
Imam puno povjerenje u njega jer inače ne znam ni kako bi nabavila sjeme. Ali,?.. nije bilo original pakovanje već mi je donio u nekoj maloj limenoj kutijici u vati. Vjerujem da on to kupuje na veće količine ili sam proizvodi sjeme.
Prateći po ovom forumu, gledajući slike, vidi se i vidim razliku kod nekih sorti pogotovo u vrijeme jačeg cvjetanja. Isto kao što se vidi i razlika kod uzgoja od jednog do drugog growera. Jedni ovo rade iz gušta i godinama experimentiraju raznim križanjima iz zabave jer vole dobar dim pa čak ostavljaju biljku koja je veličine upaljača bez sekiracije i iz čistog zadovoljstva i znatiželje pa mogu čak i reči iz ljubavi prema biljci i uvijek daju kratke i jasne savjete koje odmah poslušam ...dok drugi trče samo za (što prije) dimom, grizu nokte, rone suze i kukaju kada nemaju prinos koji je napisan na stranicama prodavača, pitaju za savjete koji su ovdje objašnjeni destak puta po raznim temama (zatrpavaju istim pitanjima forum-off topic ) a nisu napravili niti osnovne preduvjete za rast biljke...o znanju neću komentirati...nisam mjerodavna za sada ;)
I dalje čitam, gledam i ljepit ču slike svaka dva-tri dana dok ne napravim ulje, pa kada bude - bude.
Naravno da prihvaćam svaku dobronamjernu šalu,.i sama sam takva...suze su mi krenule kada sam vidjela da je netko pitao "Dali klica ide gore ili dolje u zemlju... blažena biologija iz osnovne ... :)
Ali eto, sve je to ok ! ;)
Budite mi i dalje u dobrom raspoloženju, sa vama sam do kraja i nadam se da ču nakon dosta godina i ja dobar dim probati ;)
:) :) :)

edit:
sada sam se sjetila kako smo mi "dim" nekada razlikovali i zvali : Misaona i Smješna ;)
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
0Owerdoze0 je napisao(la):
One prve 3 fotke bit ce sativa dominant ja bi reko,tesko da je to ww al vidjecemo nebi te obeshrabrivo.Al sta god da je ganzda je XD
ajde majstore, sada reci na koje si tri mislio da su sativa dominant i skidam ti kapu !!??

6xR52vyl.jpg


??? ;)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Zoomaj biljku po biljku hehe pa cemo vidjet jel sam u pravu,al eto vrijeme ce pokazat jel kenjam il ce bit sat dominant.Odavdje mi se cini da 3 skroz desno ce bit indika cak i 2 a prva sativa,isto tako 3 u drugom redu mi se cini da ce sativa bit a ovo sve ostalo je udaljeno i ipak premalo da bi sad nagadao.A bome opet se povijest ponavlja,ja bubnem jednu a ono pol foruma posveti cjelu stranicu dnevnika da posprda moje takorec zapazanje,al ajd...Ponavljam vrijeme ce pokazat jel kenjam il ne,a sta ako sam u pravu,sta ja imam sa tim osim sto sam dokazao da je ipak moguce to prepoznat prije nego sto netko drugi to prepozna,ocemo neku okladu nabacit hehe,Martina sory na offu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Pozdrav,

Sve to vidim lijepo ide samo mi pada napamet budući su to fem menke znači sve ostaju u boxu,nije li to previše biljoza za taj prostor?Budući su posude taman stale znači nema više presađivanja pa mi pada na pamet gužva u šesnajstercu :rofl:još ako su sativa dominant!! :rofl: :rofl:
Srećom imaš još vremena za te misli....
Uglavnom sretno :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
Kakve sam sreće bit će pola muških, fem ?? ...vidjet ćemo
čekam treći tjedan da pokažu :popcorn:
Ako bude gužva, pola če ih u prirodu pod sunce... :snupi:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
martinica je napisao(la):
Kakve sam sreće bit će pola muških, fem ?? ...vidjet ćemo
čekam treći tjedan da pokažu :popcorn:
Ako bude gužva, pola če ih u prirodu pod sunce... :snupi:
cekaj ako imas fem ne automatik, tebi u trecoj sedmici nece nista pokazati sem kojeg lista vise
a stvarno 9 biljaka u tom protstoru je puno...
moj neki kont bi bio 3 u boxu 6 vani i mirna si
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ona ne zna da li je fem i ne zna da li je automatik, samo smo na osnovu "patuljastog" rasta zakljucili da je mozda automatik, i to ce znati u 3~4 sedmici, bar koliko ja pratim dnevnik ;)

martinica je napisao(la):
ne znam , sve što znam sam napisala.
Sjeme iz Belgije, original..(nije ni jeftino) ww patuljastog rasta. To je to
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
dear friends !!!!!!

11 dan kako si uzvirili iz zemlje :bananica
šta reći:
primjetila sam da u vrijeme noći onih 6 sati (18/6), izrastu više nego u ostalih 18 sati dana.
Ovu čudnu pojavu pratim već treći dan i jednostavno je tako...!, kao da su sa olakšanjem nakon 18.satnog prženja dočekali odmora da listovi prodišu u mraku i manjoj temperaturi (padne 5C) i rašire se dišuči punim plučima. (listovima) ...noć ima čudnu moć ;)
Toplo preporučam da je 18/6 bolje nego 24/0 !, ...barem se meni tako pokazalo :)
Jučer su dobili Plantellu list 1/2 doze mada nije bilo potrebe...
...ali kada već zaljevam...pa ajde da malo probam kakva je reakcija na Plantellu . :clap:
Pokazala se isto kao i dane prije...raste kao luda, pije, spava...mažena i pažena... ;)
prosjek je od 10-12 cm sada, jedino ona manja gore u desnom čošku malo je zastala. Prije par dana...dan-dva...kofrčala listove...ali se ispravila i neda se...ona je sada 7 cm. ...stiče ona njih...fino je ispravila listove i ubacila u 5. brzinu.,,šire se dobro ;)
Za sada nemam pitanja,... osim da čekam jajane, (ah nesreče jedne.. :devilfingers:) , pa da malo razrijedim "gužvu pred golom" :thumb:
Ne znam šta vi kažete na ove slike , ali meni se čini da ludo rastu, da su "prebolile dječje bolesti" i da moj grow obečava
....slobodno me hvalite, ne ču se ljutiti :vb_wave:

R5RLUuvl.jpg

UKV4kGll.jpg

LiYYxWYl.jpg


Mislim da su izrasli za ova dva dana od prošlih slika berem za duplo :)