White Widow,Anesthesia,Ice Kush,Afgan Skunk 250w-400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
planiro sam ostaviti do vikenda pa sub ili ned mrak 48 h i onda sledeci pon-uto skidam ... ali nisam siguran ... zato imam vas :) ...
nebi volio skiniti tjedan ranije bezveze ...
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Ja bi pričekao još 7 dana pa ponovo pogledao, nemoj žurit kad si već do ovoliko dogurao. :thumb:
Ima iskusnijih growera od mene pa sačekaj još koje mišljenje, @L0oD ima najbolje oko kažu drugari na forumu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vager

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Hebemu misa..kao da se nisu bas popunile od zadnjeg update-a.Neznam..da su moje ja nebi skidao.Evo Blue dreama ne skidam 140 dan,hocu da bude potpuno iskoristeno vrijeme i prostor.Pricekaj jos misljenja;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vager

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Brate daj im jos do sledecek vikenda, mislim da bi bio prezadovoljan znaci ostavi nih da se krckaju do 15ti imaces bombon bud.Sretno sto kaze @hazeri da su moje ja nebi skidao :) i ja nebi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vager
02.07.2015
147
158
43
Još koji dan pa uživanje...
Kod mene su bile zrelije nego kod tebe pa sam sačekao još dvanaest dana do sečenja.
Mada su kod mene bile out i za ulje.
Ja sam u ovome još tinejdžer ali mislim da ti ovo veoma dobro radiš. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vager

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
truare ... kaj hiberniraju ... ne znam di bi poceo o problemima koje sam imao ... ajd ovako ... mjesec dana bio u bolnici zaljevane bez korekcije a uvik sam pazio na ph (pokazale )
potom su 6 rjecima ŠEST dana bile bez svjetla ( period negdi od 02.12. do 08.12.2016) prgorio mi produzni i ja nest na brzinu da naredim i ne skuzim da nisam ukopco lampu ...
pazi 6 dana u totalnom mraku a taman pocele da cvatu ... na W.W. mi strunile dve najbolje grane ... ako od nje dobijem 1 gram bicu sretan sta je jadnica sve prezivila ... zaboravi temperaturu ... dnevna se kretala od 25-28 al mi nocna padala na 17-18 stepeni i tu vidim najveci problem ... jebiga box mi u ne greanoj prostoriji a nema se za Cill beha rjesenje ... tako da sam nabio kalorifer s kojim brijem da sam sjebo W.W. a ova desna poljubicastila tu mi se stiropor odljepio i pusto hladnocu itd ... uglavnom jucer sam skinio uzorak od svake i mogu vam reci da pucaju sve ali Anasthazija najbolje ... danas su sve 4 dobile 4l vode ... i onda pratim dalje ... a sve ovisi kako mi budu izgledale sljedece zaljevanje ... onda cu vidjet jel idem jos jednom gnoivo pa voda ili sta ... ugl ne cu ih skiniti sve odjednom nego brijem Anesthesiu prvu skinit i to sljedeci vikend u mrak 48 pa noz a kush i skunk produziti barem 7 dana + W.W. dodatnih 7 dana ... ne znam ni sam budem vidio ... a tu ste i vi da pomognete kolegu u nevolji ... evo slika ...i tnx na savjetima :joint2:
2017.02.03.a.JPG

2017.02.03..JPG

:respect: :vutra: :respect:
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
up ... 12.02.17. - poceo sam 01.10.16. isklijale 04.10 jedna kasnila 07.10 ... znaci negdi oko 55 dana vege + 80 dana cvjetanja (-6dana mraka) ako sam dobro racuno +- dan dva ...
uglavnom dobile zadnja dva puta cistu vodu i jos mi izgledaju kao da bujaju ... zato ostavljam jos jedno zaljevanje i onda u mrak sljedeci vikend ... stim da sam uzeo uzorke ostavio dva dana da se suse + mikrovalna malo i razbio sam se prvavski ... a za +7 dana brijem da ce biti jos bolje ... budemo vidjeli ... svima pozzz i sretno ...

2017.02.12..JPG

:respect: :vutra: :respect:
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
dame i gospodo evo i mog zavsetka ... sve u svemu i nije lose kako je moglo ispasti ... meni bitno da sam zadovoljan i da imam finu kolicinu dima do sljedece berbe + jedno ogromno novo iskustvo o uzgoju opcenito te zimskom a mogo bi reci i mracnom ;) ... ugl od njih 4 nekih 280g suhog i to W.W. -40g, Anesthesia -80g, Afgan Skunk 70g i Ice Kush 90g ima malo vise al sam smanjio jel vjerujem da ce jos izgubiti na tezini ... na slikama se cini da skunka ima najvise ali je i lagan za razliku od vrhova Anesthesie ili Kusha ... sta da vam kazem svako jutro palim drugu ... ludilo a tek prpa mix od svih :p ... sretno vam svima, hvala na pomoci i savjetima ... vidimo se ...


2.JPG 1.JPG 3.JPG

DSC00001.JPG



:respect: :vutra: :respect: