Windows 7

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Takodjer ultimate.
Kad gasim komp se oce zblesirat tu i tamo. Pogotovo ako ima nekih aktivnih aplikacija ili nesejvanih dokumenata pa te pita dal da gasi ili da ceka. Tu zna podivljat pa mu moram pomoc malo :D
Dizanje kompa iz sleep-a zna zastekat pa ne mogu stisnut User ime da udjem nazad. Stiscem ali ne reagira neko vrijeme.
Ikone da desktopu(shortcuti) znaju izgubit sliku pa prikazuje samo bijelu kocku (list papira)
....ima jos takvih sitnih glupost.

Moram priznat da nisam stavljao ciste win10 nego sam upgrade-ao sa 7...pa mozda zato.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Moram priznat da nisam stavljao ciste win10 nego sam upgrade-ao sa 7...pa mozda zato.
Moguce je da je to. Citao sam nesto po netu. Ja sam radio cistu instalaciju.
Doduse, meni je takodje znalo na sekund da se pogube ikonice (kao sto kazes, list papira) ali rijetko. Bukvalno traje treptaj oka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
aaa pa ne valja upgrade nikako sa jednog OS na drugi , u sustini samo shell prepise ,teme ,ikone i tako to a sistemski fajlovi ostanu od starog operativnog sistema . Samo clean install radi posao .
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ima i ona fora ako je neko nadogradio na stari OS desetku, ostane i fajl od nekoliko giga (15gb+) starog OS-a. Mislim da se zove old os ili tako nekako. Njega moze obrisat i oslobodit prostora na hdd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.173
5.057
258
somwhere over the rainbow
Vrlo je važno napraviti clean install, pogotovo ako je OS na SSD-u. Svima koji su prešli na 10ku savjetujem da ugase automatske windows update te stave na manualno, te instaliraju update tek nakon tjedan dva. Meni za sada jedini issue na koji sam naletio, pošto koristim 3 ekrana....prilikom deinstalcije jednog softwara sa storage diska, brisao je i user data iz C://Users/Appdata/.... te tom prilikom su mi se pogubile sve ikone i shortcuti na desktopu, to mi je za sada jedini known bug....jel netko imao slične probleme u 10tki?