Wutromet- Plavuše vs Kraljice, glavni sudac "Grom"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutroljupke i Wutroljupci :rolleyes::vutra:
Krecem s novim dnevnikom, zabavnije je growati ovako tu sa svima vama:)

OPREMA:
Grow room Piratebox 240*120
Rasvjeta- 2x HPS 600w, novost je da sam pribavio cool tube za jednu lampu.
Ventilacija- ispuh- Blauberg 150 bez regulatora, dvije brzine rada,
ventilator stupni 60w, jos jedan upola manji i za 1/3 deblji isto 60w ( izvadio sam ga iz klime) ,jedan ventilator od 45w i jedan mali kupaonski vent za upuh zraka, i filter je P.K 125 jos radi poso kad cu morat mjenjat ču kupit 150-ku
Tegle- 4 od 20 litara i 4 od 15 litara
Zemlja- Composana
Gnojiva- bio bizz komplet bez bio hevena( malo preskup), mellasa
Protiv nametnika- neem prah i neem ulje
TRENING- toping i LST
STRAIN
2x Blue Dream Humboldt Seed Organizacion Blue Dream.PNG
1x Chronic Thunder Bernys Farm chronic thunder.PNG
3x Special Queen RoyalQueenSeeds specialQueen.PNG
1x Royal Caramel RoyalQueenSeeds royal caramel.PNG
2xPainkiller XL RoyalQueenSeeds painkillerxl.PNG


Evo upoznati smo sa svime, ajmo sad u ring na dvoboj plavusa i kraljica :udarac::udarac: da napomenem glavni sudac je "Grom" sporedni suci su 2 Painkilera
i Caramela a, ms.smookeallot i cjenjeni narod vutre su promatraci :popcorn::a moja uloga je tu da ih dobro istreniram:bocni:::D:rasta::rasta::joint2:
početna (1).jpg


DAN PRVI 21.1 - na klijanje su stavljene 3 blue dream 3 chronic thunder i 2 painkiller. Od tih menkica prokljale su 2 blue dream 1 chronic thunder i ni i nijedan painkiller. pokusao sam ponovo sa 2 chronic thunder i 1 painkiller i nula bodova. izbacile bi klicu od 2mm nakon 2 dva dana i i tako bi stajale 5 dana nakon toga istrunule. zalio sam se prodavacu jer od 11 menkica proklijale samo 3, poslali mi nove 3 painkillera i i 3 blue thai.Na klijanje sam stavio 2 blue thai i 1. Sa te 3 menkice opet isti slucaj ko i sa ovima od prije. Stavio sam opet na klijanje
blue thai i royal caramel, caramela proklijala i sa njom je sve ok. Tad sam narucio special queen s i stavio na klijanje 2 painkiller,

oba oba pain killera su proklijali i izasli iz zemlje. KONACNO VISE.... prekojucer na klijanje stavljene 3 special queen i danas sam vec dvije spremio u zemlju.

DAN 7- 2 Blue Dream i 1 Chronic Thunder zalijane svaka sa 3dcl vode 1ml root juice
DAN 2 za Royal Caramel bila joj je potrebna operacija. u drugom danu se jos kilavila nesto i mislio sam da nista od nje ali se predomislila, dobila je oko 5ml mjesavine vode i root juce

DAN 16 NA DANASNJI DAN
2 Blue Dream i 1 Chronic Thunder sam presadio prije 7 dana u 20l tegle i svaku sam zalio sa 1.5l vode, nakon 3 dana zalio sam ih svaku sa 2l vode i 6ml root juice. dan poslje bile su topirane i odmah sam krenuo sa LST. Topiranje je bilo skoro neprimjetno za njih jer ne stoje svaki dan sve vise mladih izdanka. planiram ih topnut jos par puta, da bi ih ove ostale stigle. Danas sam spremio u zemlju 2 Special Queen i cekam da izadu. Royal Caramel je presadena u 15l teglu. i Danas je DAN 2 za Painkiller. Njih cu oba stavit u jednu 20l teglu svakog na svoju stranu

evo i slika od prije dva dana
blue dream#1
bluedream1-1 (1).jpg bluedream1-1 (1).png bluedream1-1 (3).png
Blue Dream#2
bluedream1-2 (1).jpg bluedream2-1  (1).jpg bluedream2-1  (3).jpg bluedream2-1  (2).jpg
chronic thunder chronicthunder-1 (1).jpg chronicthunder-1 (3).jpg

evo i slika od danas
Blue Dream#1
bluedream1-2 (2).jpg bluedream1-2 (1).jpg
Blue Dream#2 bluedream2-2 (1).jpg bluedream2-2 (2).jpg
Chronic thunder
chronicthunder-2 (1).jpg chronicthunder-2 (2).jpg
Royal Caramel
royalcaramel-2.jpg
Pain killer
royalcaramel-2.jpg
i jedna iz Ringa
sve.jpg
mislim da sam sve spomenuo ako sam sto izostavio slobodno pitajte ŽIVJELI:rolleyes::vutra::rasta::smoke::joint2::joint:
 

Prilozi

  • painkillerxl.jpg
    painkillerxl.jpg
    167,6 KB · Pregleda: 13

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
vecer, stovani narode dragog nam foruma:razvaljen::
pocela je borba s nekim flekam po liscu, pretpostavljam da se pauk pokusava nastanit, mislim da nece uspjet, jer sam vec obe plavuse i groma, od ispod pospricao sa neem uljem
Mozda se i varam za pauka, no prilikom pregleda listova mikroskopom uocio sam jos nekih flekica
sp-.png vidljive fleke golim okom "Plavuša" Thu Feb 08 22-32-40.jpg ovako izgleda preko microscopa

ssp-.png vidljiva fleka golim okom "Grom" i jos flekica uocenih prilikom pregleda "Plavuse" Thu Feb 08 22-37-37.jpg Thu Feb 08 22-37-57.jpg
Ako su spideri nadam se da su dobili po p*** :udarac::udarac:
 

Prilozi

  • Thu Feb 08 22-32-34.jpg
    Thu Feb 08 22-32-34.jpg
    77,3 KB · Pregleda: 30
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k, Mo1 and lauba

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Neka tačkica na listu ništa ne znači, blage dečije slinavice, budi oprezan dolazi proleće ranije a sanjim i navala nametnika.:banana123:
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav vutroljupke i vutroljupci. Prije svega Zelim vam čestitati dan zaljubljenih Volite se , Pazite, Mazite:ljubav::love2:, Postujte i puuuunoooo kekxajte:rolleyes::vutra:
Doslo je vrijeme za update

DAN 24
Temperatura D-29
N-22
Vlaga D-45-50
N-60-70

Blue Dream 1- O ovoj plavusi imam svasta nesto za rec. Od njenih prvih dana listovi su joj svi nekako uvijeni i "smežurani", stabljike crvene, po mojem, fali joj kalcija i magnezija. dosta sporije razvija nove grancice al zato je po visini najveca
mmplavusa(2).jpg mmplavusa(3).jpg mmplavusa(4).jpg mmplavusa(5).jpg mmplavusa.jpg
Od zadnji puta zalijevana je bila 2 puta. Prvi puta(10.02) sa 2l vode i 6ml R.J. Danas je zalivena sa 2l vode i pola žličice mellase da joj pokusam nadoknadit taj manjak kalcija i magnezija. Volio bi je pocastit sa calmag al finacije trenutno ne dopustaju Ako ne uspije hebat ga kako ce rast neka raste.
(12.02)Topirao sam 7 grancica od njih 8 jedna je bila dosta manja pa je nisam dirao. Dan nakon je izgledala ovako
top plavuša1-2(2).jpg top plavuša1-2(3).jpg top plavuša1-2.jpg
Danas nam se dogodila nezgoda kod treniranja, kad sam je iso rastegnut prejerao sam, i nisam se ni okrenuo vec je pukla::ludak:::fuck: i to na do prvog topa, hebat ga idemo dalje.
slomljena plavuša-2.jpg zaljepio sam salotejpom grancicu i sumnjam da ce se primit jer se otkinula skroz. zivi bili pa vidili
Nakon zavrsenog treninga izgleda ovako
rastegnuta plavuša#1-2.jpg


Blue Dream 2- Za ovu plavusu samo pohvale, ljep gust grmic sa ogromnim fan listovima
Zaljevana je bila 2 puta. Prvi puta (10.02) sa 2l vode i 6ml R.J, drugi puta (danas) samo 2l obicne vode
(12.02) Topirao sam 8 od 8 grancica, dan nakon izgledala je ovako
plavuša-2.jpg top plavuša2-2(2).jpg top plavuša2-2(3).jpg top plavuša2-2.jpg
Ovako izgleda danas prije treninga
plavušaprijerastezanja#2(2)-2.jpg plavušaprijerastezanja#2(3)-2.jpg plavušaprijerastezanja#2-2.jpg
A ovako poslje treninga
rastegnuta plavuša#2-2.jpg odlicno je podnjela stresiranje (za sada) ::listomahanje:::puuuh::



Chronic Thunder- Isto nis posebno za njega, šuti, jede, raste :banana123:
Zaljevan je bio 2 puta. Prvi puta (10.02) sa 2l vode i 6ml R.J. Drugi puta (danas) sa 2l vode
(12.02) Topirao sam 8 od 8 grancica nije gust ko plavusa od prije, ljepo je trenirat s njime:gled:
Dan nakon izgleda ovako
top chronic2(2).jpg top chronic2.jpg
Ovako izgleda danas prije treninga
cronicprijerastezanja-2(2).jpg cronicprijerastezanja-2(3).jpg cronicprijerastezanja-2.jpg
A ovako poslje treninga
rastegnuti cronic-2.jpg odlicno podnosi stresiranje


PainkillerXL : Jos uvjek su u malim pusudicama, pislim da cu jednog oresadit a jednog ni sam neznam sto cu s njim, jako je spor nesto mu
mu se ne raste :watch: zaljevani su bila dva puta sa 1.5 dcl vode sa par kapi R.J


Danas je za njih DAN 9 a evo i slikica
painkiller#1(2)-2.jpg painkiller#1-2.jpg painkiller#2(2)-2.jpg painkiller#2-2.jpg

Special Queen 1- Danas je 6. DAN
Jučer sam je zatrpao do prvih listica i zalio sa 1 ,5 dcl vode sa par kapi R.J
Slikice od danas
kraljica#1-2.jpg
Special Queen 2 Danas je 6. DAN
Jučer sam je zatrpao do prvih listica i zalio je sa 1.5 dcl vode i par kapi R.J
kraljica#2-2.jpg
Special Queen 3 - Danas 4. DAN
Sutra cu je zatrpati do prvih listica i zalit Sa voda +R.J
kraljica#3-2.jpg

Royal Caramel- DAN 15
Raste al dosta sporo i zbijena je dosta, nije ko ona iz proslog growa,
Jučer je zalivena sa 1.5l vode i 4ml R.J
Prekojucer sam je i malo savinuo da vidim sto ce rec na rastezanje
caramela(3)-2.jpg caramela-2.jpg sve-2.jpg


u ringu sve super, osim prve plavuse, dosta novih izdanaka ide normalnim listicima(barem mi se tako cini na prvu) nisu onako svinuti ko na slikama. Neznam zasto se njoj to desilo a ima jednake uvjeto ko i ostale u boxu. Mozda cu morati odradit jos jedan toping da bi kraljice stigle jos malo do njih
zelim vam ugodnu valentinovsku vecer :respect:






 

Prilozi

  • mmplavusa(6).jpg
    mmplavusa(6).jpg
    196,7 KB · Pregleda: 16