Wutromet- Plavuše vs Kraljice, glavni sudac "Grom"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Update Harvest
Sljedeči je na redu bio Blue Dream2:makaze:
Na 110. danu života i 59. dana cvjetanja trichomi su pokazali da su oko 10% smeđi tu i tamo koji kristalni odlucio sam ga skinuti okova :)
Vrhovi debeli i masni mirisi po borovnicama :drull: za trimanje je bila srednje lagana, imala je jako malo kokica a najvise mi se sviđa to što su svi vrhovi vise manje bili isti. nakon 3 dana spage vec je 3 dana u teglicama
Od 3 sjemenke koje sam stavio na klijanje proklijale su 2. i ova je najbolja. Od početka je rasla najljepše guste grane, sa velikim fan listovima.
Trening je podnosila odlično i njoj sam poklanjao najvise paznje vrhovi su svi bili u istoj ravnini. Ovakav tip treninga planiram ubuduce samo sto ce doc i mreza pa cu ic i sa manje biljaka. Od hrane je pojela dosta Bio Grow-a ili nesto s ovim bio growom nije stimalo, sljedeci puta idem se nekim drugim bio gnojivima da to bude jos bolje
blue dream1 (1).jpg blue dream1 (2).jpg blue dream1 (3).jpg blue dream1 (4).jpg blue dream1 (5).jpg blue dream1 (6).jpg blue dream1 (7).jpg blue dream1 (8).jpg blue dream1 (9).jpg blue dream1 (19).jpg blue dream1 (20).jpg blue dream1 (21).jpg blue dream1 (22).jpg blue dream1 (23).jpg blue dream1 (24).jpg blue dream1 (25).jpg blue dream1 (26).jpg blue dream1 (27).jpg blue dream1 (28).jpg blue dream1 (29).jpg blue dream1 (30).jpg blue dream1 (31).jpg blue dream1 (32).jpg blue dream1 (33).jpg blue dream1 (34).jpg blue dream1 (36).jpg blue dream1 (37).jpg blue dream1 (38).jpg blue dream1 (40).jpg blue dream1 (41).jpg blue dream1 (42).jpg blue dream1 (43).jpg blue dream1 (46).jpg blue dream1 (54).jpg blue dream1 (58).jpg blue dream1 (60).jpg

Do sljedeceg upp budite veseli , zdravi i:razvaljen:::let::rolleyes::vutra::respect:
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Update Harwest
Painkiller XL- Zavrsio je u 95. danu života, i 56. danu cvjetanja Punih 8 tjedana ko sto i breeder kaze u opisu. Trichomi su bili oko 20%smeđi
Vrhovi su bili masni, najljepljivija berba do sad, debeli vrhovi koji nisu bili bas lagani za trimanje, na skaricama je ostala cista smola Miris je dosta cudan, mirisi mi po borovini i po stomatoloskoj ambulanti(Taj miris mi je ostao u sjecanju od djetinstva kad bi isao zubaru, uvjek bi mirisalo "sterilno":D)

Još koji dan i morat cu ga probati.
Bilo je i nesto popkorna i dosta bogatog trima Ovaj mi je uzeo 4 sata vremena s time da sam do pola imao pomočnicu:ljubav:
Nema ljepseg od:makaze: sa boljom polovicom

Lagan za uzgoj, uz samo lagani LST, i bez nekog lolipopanja, dao je odlične rezultate. Od 7 potrošenih sjemenki, svjetlo dana su ugledale njih dvje, jedna je stala s rastom na svom 7 danu i tako je stajala desetak dana pa sam je bacio. Neznam sta se to desavalo s tim sjemenkama, jos su i dobro izasle posto su bile jako, jako male.
Od hrane je pojeo dosta malo, s obzirom na rezultate, Nakon 4 dana spage sad je 2 dana u staklenkama
Dosta slika sam izgubio negdje u nekom trnsferu al eto iskopao sam neke

IMG-20180508-WA0091.jpg IMG-20180508-WA0094.jpg IMG-20180508-WA0095.jpg PainKillerXL (1).jpg PainKillerXL (3).jpg Painkilerxl (1).jpg Painkilerxl (2).jpg Painkilerxl (3).jpg Painkilerxl (4).jpg Painkilerxl (5).jpg Painkilerxl (6).jpg Painkilerxl (7).jpg Painkilerxl (8).jpg Painkilerxl (10).jpg Painkilerxl (11).jpg 20180509_163346.jpg 20180509_163350.jpg 20180509_163607.jpg 20180509_163628.jpg

I konačno je i zadnja dosla na red jer u boxu je temeratura samo sa 1 lampom i cool tube, bila 32. Taj zadnji tjedan im je bio bas ubitacan sto se tice vručina

Blue Dream1- Na 112. danu i 61. danu cvjetanja i ona je pala za domovinu. Trichomi su bili oko 20% smeđi. Skoro pa je dostigla dane po breederu .
Vrhovi su se dosta popunili ali nisu tako nabijeni ko od njene sestre i bila je dosta masna, za trimanje dosta teska 4 sata sa dvoje skarica. Imala je dosta kokica
Za uzgoj lagana osim sto ju je pratio nedostataka magnezija i kalcija. Ona druga je rasla bez nekih velikih problema.
Od sveg tog stresa, vrucine, od nje sam dobio 12 sjemenki( koje cu naravno isprobat;)) Vidit cemo sta ce od njih bit heheh
Bluedream2(2).jpg Bluedream2(3).jpg Bluedream2(4).jpg Bluedream2(5).jpg Bluedream2(1).jpg Bluedream2(8).jpg Bluedream2(7).jpg Bluedream2(6).jpg Bluedream2(10).jpg Bluedream2(9).jpg Bluedream2(11).jpg Bluedream2(12).jpg Bluedream2(13).jpg Bluedream2(14).jpg Bluedream2(15).jpg Bluedream2(16).jpg Bluedream2(17).jpg Bluedream2(18).jpg Bluedream2(19).jpg Bluedream2(20).jpg

Eto dosli smo do samog kraja jos jednog indora. Sledi jos samo smooke reaport A do tada bu bilo smooke allot:rasta::joint2::joint::cool23::razvaljen::::roor::::vapor::::lulamira::, ovaj grow je puno bolji nego prvi, što znači da napredujem. Hvala svima Vama koji ste pratili i odpratili do kraja
Sad sljedi godišnji do kraja 8 mjeseca
E tada idem i ja malo sa "one plant show";). I naravno sa puno boljim gnojivima
Do sljedečeg dnevnika budite mi zdravi veseli i :razvaljen::
Voli Vas Smooke_allot:respect::rolleyes::vutra:
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo.
Evo doslo je vrijeme da se probaju delicije iz wutrometanja::lulamira:::rasta::vozdra:::roor::
Special Queen
Stvarno je prava kraljica, super sladak vocni miris.Kad se zapali u joji(doziranje 0,3g i ajmo rec 0.2g duvana) najvise se osjeti skunky mirs,a okus ko da jedem najslade tropsko voce, Rad je relaxirajuc odmah kad se zapali,Dim je lagan, al nakon drugog kruga::grupnjak::vec krene dirat tjelo, pozelis sjest i izvalit se i samo chillirat, jako lagano se zaspi od nje poslje joje, Rad traje i nakon dva sata( uspio sam i dva sata izdrazat a da ne zapalim neki drugi joint čisto da vidim dal je "long lasting" kako navode, zato sam za mjerilo uzeo jedong priku koji zapali samo kad dode kod mene u goste i to povuce dva tri dima, sašio se ko stokica jer izdrzo do kraja pljuge nakon toga je zaspo na kaucu na 3 sata tad se probudio i nije znao di mu je guzica a di glava::umirem::)
U vapi na 180 se osjeti fino izbalansiran okus skunka i tropskog voča, Rad je isto relaksirajuci,dim je lagan kad se lagano vuče ne dira toliko tjelo, al se pogubim po kuci, neznam di sam imao namjeru poc par sekundi nakon sto krenem, i naravno neznam sta mi je trebalo jer mi misli skakuču okolo naokolo:razvaljen:: , a kad me to gubljenje prestane tad bi pojeo cjelog vola al sam toliko upusen da mi se neda ali bas NISTA, pa ako je draga doma onda ona bude pokretnija pa me sluzi sa svim i svačim. Na 210 zaspem ko beba odmah kad zavrsi sesija(ali se nakon prvog dima posteno iskasljem jer povucem ko sivonja jer finoooo). jos samo da pogodim doziranje u joju da me ne ljepi za kauč i to je to, ili jos bolje da kombiniram sa Painkillerom, ili sa stresskillerom vidit cemo koje ce kombinacije ispast najbolje;)

polako mi sekupljaju strainovi koji ce cjelo vrijeme biti u boxu Ova kraljica definitvno zasluzuje biti u svakom growu. Uz to su i sjemnkice medu jeftinijima, i izuzetno lagana za uzgoj
Za sveukupni dojam od mene dobiva cistu 10-ku

Special Queen RQS (1).jpg Special Queen RQS (7).jpg Special Queen RQS (10).jpg Special Queen RQS (11).jpg Special Queen RQS (12).jpg Special Queen RQS (13).jpg :vutra::rolleyes::respect:::listomahanje::