YouTube snimci na jednom mjestu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo legendarna animacija koju je neki lik po zidu radio mogu mislit koliko mu je vremena i novaca za to trebalo ali legendarno je a i vidi se kak dani prolaze nači da je stvarno jako dugo radio ali stvarno je prelegendarno

http://www.youtube.com/watch?v=uuGaqLT-gO4

E taman ovo napišem i skontam da je stavio Yami video prije eto ti đavla a nema veze vidite tko nije
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
dobar video, vec sam ga 10-ak puta pogledo i uvjek je zanimljiv...to je snaga i izdržljivost. svaka čast dečkima
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Mislim da je prvi ko je to uradi bio iz srbije i radio ga je na bas isti nacin na sred ulice...:icon_mrgreen:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ovo gore ovu levitaciju znam kako radi medjutim ovo dolje hmm

Kako je ovo uradio osim da nije neka opticka varka tip da noge nedje stoje...huh eto pogledajte pa recite Kako?


[youtube]MQvTHXZXvgE&e[/youtube]
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Gledao sam tu tacku ranije i oduvek sam mislio da su upotrebili dosta ogledala dobro podredjene na nekom specijalnom nacinu.
Ali nemojte me pitati kako su podrdjena ta ogledala, jer kada bi znao onda bi bio Daivid K....LOL..:icon_mrgreen:
Ipak je to samo moje mislenje, koje ne znaci da je tacno.
Aj bas me interesuje kako vi razmisljate da je to uradjeno...:ludaci_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako gledas pun snimak vidis kako se ruke promjene kada on ulazi unutra i kad mu izvlace ruke. Ogledala najvjerovatnije koriste samo da bi on izasao i da stave robota...hehe ja mislim da je robot ono kad ga rastave posto se krece tako polako. A opet ne znam da li postoje tako dobri roboti ali znam da ako postoje david ima love za njih :)