YouTube snimci na jednom mjestu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Vutragenjo,obradovacu te...pa naravno da ne mislim da je istina
jer ako cemo po cistoj logici da udarimo onda elektromagnetni talasi moba koji mogu da naprave kokice bi napravili kokice od necije glave(a da ne spominjem sta bi se sve desilo biznismenu koji telefonira satima...:popcorn:)
inace to je dobro osmisljen marketinski trik Cardo Systems kompanije...sto bi rekao Salvador Dali:"kada čovek radi nešto uspešno bez reklame, to je isto kao da namiguje prelepoj devojci u mraku. Samo on zna šta radi, a ostali ne".Naravoučenije je da je reklama ipak bitan faktor da bi čovek što većem broju ljudi pokazao šta radi. http://www.cnn.com/video/#/video/tech/2008/07/09/carroll.cellphone.popcorn.cnn
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ja mislim da je moguće, jer je zračenje mobitela blizu onom od mikrovalne, a i to za jaje je poznato da ga mobitel može skuhati, i da, defintivno ti se kuha mozak kada razgovaraš mobitelom, samo vjerojatno vrlo slabo da bi imalo štetne posljedice.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
kokice su radili sa bluetoothom, a ne pozivom cini mi se.. ovi sta su probali replicirat koristili su pozive sta nije ekvivalent..

enivej za kokice neznam, al jaje je dosta osjetljivije tako da me nebi iznenadilo uopce da sa 3-4 moba + radio prijemnikom mosh zblendat kajganu..
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Weedrane sve sto si rekao je istina...ali ovo mi lici na pricu o dijamantu sa 30 i dve ostrice jer radijacija ima i pozitivnu,a i negativnu stranu...
ajde ako cemo tu sada da analiziramo (ne)uspesnost experimenta rekao bi sledece: da naravno da svesni ljudi znaju sta znaci radijacija,i radijacija mikrotalasne peci,pa se ne mora ni napominjati koliko zna da bude stetna.......​
mikrotalasna pec radi na principu dielektričkog zagrevanja.pa kada covek zatvori oci i zamisli taj proces,,,dodje do zakljucka kako ti kazes,da je moguce ...i ja kazem isto...i te kako je moguce...ali to i zavisi od kolicine zracenja i koja frekvencija zracenja mobilnog....e sada ...ako je cilj experimenta da pukne jedna mala kokica uz pomoc telefona,onda samo treba videti molekularnu strukturu zrna kukuruza i izrachunati kolicinu,frekvenciju i duzinu intervala radijacije koji telefon daje na dati objekat i imas kokica koliko hoces..
Sa mog stanovista gledano na taj experiment,zakljucak je sledeci---:zavisi od vec pomenutih faktora,ali mobilni telefon nema tu moc da pretvori kokice pred tobom iz prostog razloga jer nema predajnik koji odasilje tu kolicinu zracenja da bi mogao da kazes da je uspesan experiment.Kao sto i kazes,ima priblizno isto zracenje,e tu je kvaka..A zato ne sumnjam da ne bi uspelo ako bude na pravoj frekvenciji.​
Vidis,za taj experiment sa vodom i jajima nisam cuo....ali mislim da znam uzrok zasto su skrchkana jaja uz pomoc mobilnog telefona.Moracu da citiram da bi bilo jasnije:polarni molekuli, poput vode, nastoje da se orijentišu u pravcu lokalnog električnog polja (jer tako smanjuju potencijalnu energiju), i ako električno polje osciluje, molekuli će ga slediti. U tom praćenju molekuli vode preuzimaju energiju od promenljivog električnog polja i predaju je okolini preko unutrašnjeg trenja u tečnosti. Dakle, energiju mikrotalasa mogu da apsorbuju samo polarni molekuli. Drugim rečima, mikrotalasi deluju na molekule vode, ubrzavajući njihovu rotaciju, što rezultira povišenjem temperature.A unutrasnjost jajeta je nista drugo nego voda.Zato i dize temperaturu mozga jer smo sastavljeni i od vode.​
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
znate koje je pitanje? nego sto se dogodi kad mobitel stavite u mikrovalnu i nazovete mobitel...kad se dva mikrotalasa spoje i otvore portal u drugu dimenziju...evo check it out:
[youtube]k0TSyIn5KMo[/youtube]
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Moebius and Jodorowsky sued Luc Besson, director of The Fifth Element, claiming that the film borrowed graphic and story elements from The Incal, but lost their case.[1] In a 2002 interview with the Danish comic book magazine Strip!, Jodorowsky actually claimed that he considered it an honour that somebody stole his ideas which is not surprising as Jodorowsky believes that authors do not create the stories they tell as much as they make personal interpretations of myths universal to the collective human subconsciousness.



Ko je upoznat sa radom Jodorovskog zna da mnogi crpe njegove nikad nepresusne ideje ali kao sto on kaze nijedna ideja nije njegova vec vasionska slobodna za svakog da je zgrabi.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
[youtube]jEOkxRLzBf0[/youtube]

Imagine there's no heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today...

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world...

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
l_f89b2b60d2d195b4679499ec07437e9e.gif