Z8 - Plagron 100% organic + Mikoriza + 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
sta reci zenska po mojoj mjeri visoka, vitka sa oblinama na pravom mjestu :bale jedino sto sam bio neoprezan sa mudonjom pa mi je sve oprasio bit ce sjemena kao u prici al nema veze i tako cu ih u sokovnik pa mi nemjenja nista a za ulje ce biti slijedeci put...da malo podsjetim na rezim svijetla u cvijetanje sam krenuo sa 11 h svijetla i svaki drugi tjedan sam oduzeo pola sata tako da sam sada na 10 h svijetla i mislim da funkcionira vrlo dobro jedino sto se sve oprasilo tako da necemo vidjeti bas pravi maksimum al cu sigurno nastaviti sa ovim rezimom jer usteda na struji je velika a gledajuci biljke neprimjecujem neku razliku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Skupi sjemenki iz ove sativaste,ali ne očekuj isti fenotip(tip biljke),tj urod bi mogao biti dosta manji.Važno je da je po strukturi što vjernija ovoj koju si odabrao Treba raditi inbreeding! Nakon što niknu biljke iz tog pobranog sjemena,treba ponovo oprašiti s jednom muškom i opet odabrati što istovjetniji ženski fenotip(biljku).Radnja se ponavlja do 7 puta i onda imaš stabilan strain,koji postepeno rađa sve bolje i bolje...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne objašnjavaj, da smo frajeri lupili bi šakom o stol, ovako moramo ljubiti noge, onda jednostavno nakon nekog vremena više ne pita kad ćeš prestati sa uzgojem (dokle god je namirena - dok joj noge blistaju). :signs053:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobro je dok samo zena prigovara. Kad punica krene e to je onda to :) U svakom slucaju samo + i to je to :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ima ih cijelo cudo nisam imao volje izvacit biljke van al budem za koji dan pa slikam ovu u sredini ona je kompletna oprasena
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobro izgleda, dva vrha so ti pobjegla u visinu, treba peznju na to obratiti tokom treninga.
Ovako gubis lumne, zato sto moraš lampu stavit vise.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ova poviše slike gdje se vidi menka je odličan feno!! Koliko sam skužio ona je na trećoj slici lijevo..Vidi se veliki udio cannatonica i neodoljivo me podsjeća na Z7 bogat CBD-om..Poželjno je da je ostaviš do kraja,što je više moguće.Možda na kraju izbaci kakvu bananicu,ali to nije ništa neuobičajeno. Ja bi njeno sjeme sačuvao zasebno od ostalog ;) Zbog ovakvih situacija je dobro imati klon od svake biljoze.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
od svih razdvajam sijeme pa ako koja zadovolji moje potrebe kasnije cu traziti da stabiliziram taj feno i naravno da si moram sloziti neki manji box za majku i klonove jer ovo iz sjemena mi se vise neda ganjat jer nikad neznas sta ces dobit i kako ce zavrsit tako da sam na dobrom putu da se prebacim na level up ;)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
upravo tako :) Istina je da ima nešto magično u selektiranju...ali još je bolje kad znaš što imaš ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
A ništa mičurine sad i ti moraš ukrotit z8 u box, da vidimo kako bu kod tebe uspio. Ak niš drugo bar na jesen
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
8 tjedan cvjetanja


zavrsen je 8 tjedan i od sutra ujutro skracujem svjetlo za pola sata i dolazim na 9 h svjetla i to je to sto se tice ovog svjetlosnog rezima koji po meni funkcionira i opet cu ga raditi samo opet ostaje mjesta za sumnje posto su sve biljke kompletno oprasene pa samim tim nemogu ni ocekivat da se pokaze neki urod....sto se tice plagrona ja sam zadovoljan i preporucio bi ga svima koji su pocetnici i pogotovo za medicinski uzgoj jer je organski (tako se deklariraju) i najbitnije nema zafrkancije sa ph biljke rastu dobro dobivaju sve sto im treba ja sam imao na jednoj biljki manjak kalcija al to nemora znaciti nista ostale su rasle zdrave i zelene sto se tice plagron zemlje skupa je i na kraju nesvidja mi se to sto ima hrane za 6 tjedana u njoj (kako pise meni su izdrzale 3.5) i slijedeci put kad budem uzgajao u zemlji ici cu sa light mix i gnojenjem od pocetka tako mi vise odgovara jer tad znam sta sam joj dao i koliko....genetika je svima vec poznata kao nestabilna i sa puno razliciti fenotipova i ja sam u ovom imao 4 dva potpuno razlicita sativa feno i 2 vise indica al o tome vise u zavrsnom postu kad ih skinem sto ce biti za koji dan dok sijemenkice na svima sazriju do kraja....



















 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.