Za one koji ne vole Alkohol a vole tulumarit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ako misliš ostati do ranih sati 5-6 ujutro,to je optimum,za mene uvijek pali da je ekipa dobra..
Malo se popije..tek koji gembaè da malo podigne raspoloženje.. :p U srednjaku smo pili da to nije bilo normalno.. i nakon jednog buðenja sa nekim èudnim osjeæajem isprebijanosti (Škvadra mi rekla da sam pao najmanje 20ak puta) može se reæi da sam se odrekao..
Kažem popije se tu i tamo..
Travarit nevolim,pogotovo kad se ide u zg jer murjaci su u kurèini pa te mogu zajebavat,a ja bi ih poslo u 3p.m. najradije!
Probaj taj dan kad ideš vanka probuditi se ful rano..da budeš neispavan cijeli dan i onda zakrmiti popodne do izlaska..kod mene pali bez greške! :lol: :lol:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
GloSS_ZelenKy je napisao(la):
Travarit nevolim,pogotovo kad se ide u zg jer murjaci su u kurèini pa te mogu zajebavat,a ja bi ih poslo u 3p.m. najradije!

Kakve to veze ima sa murjom? Mislim, kako oni mogu skužit da si napljugan? Ako imaju tester (a to još nisam vidio) moraš im biti opako sumnjiv da bi te išli testirati... jer ako nisi pozitivan oni iz svog džepa plaèaju taj test.

Back to topic...

Ja pijem samo pivo i to u vrlo malim kolièinama (u mlaðim danima sam znao popiti po 15ak piva u veèeri). Ne znam kako bi izdržao vani duže od 2 u jutro, a da ne stresem nekih 1,5 do 2l pive... dobro je ak te baca na kljucanje pomiješat pivu sa red bullom ;) fino je, a i pomaže.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ma mislio sam murija ko murija..sjediš negdje,kuliraš,sve je super,a onda se pojave oni i kažu razlaz,a nije ni 11...zato bi ja njih poslao (pogotovo da sam uduvan) tamo di im je i mjesto!
RedBull (sa alkoholom) ne preporuèam..bio kod frenda sa faksa (Slavonija) i rokali smo po 10ak red-votki (6kn) u veèeri(najmanje)+piva naravno! :p
Hoæu reæi da nakon 3 dana opijanja kad sam se vratio kuæi,srce mi je bilo u kurèini..mogao sam samo meditirati i ležati..nešto def. tu nije bilo u redu! :D
Kako kod koga..et! 8)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Ha, ha :lol: pa nije ni èudo da ti nije bilo dobro nakon tolko cuge... nakon 3 dana i od soka bi ti bilo loše... sve je ok u nekim normalnim kolièinama, ne valja pretjerivati.
 
19.09.2006
0
0
0
Ja ne volim alkohol i to nikako.Pusim tj.duvam svaki dan i tako mi i ne treba.Ali ako moram ili nesto drugo pa popijem, opet ne bi smio zapalit, jer se onda ubetonirammmm ko majka, zacrvene se oci, jedva pricam pa ajde samo sto ne kljucam ,sviju mi.
 
21.09.2006
0
0
0
meni je manji problem nabaviti vutru! a kontam si da je to i bolje(za mene) jer da iam laku nabavu vutre pusio bi ko majmun!!(svaki dan) heh!! btw volim alcohol (pivo,viski,jeger.. uglavnom pivo) al volim i vutru! al vutru dost rijetko nabavim i zato razmisljam o uzgoju i zato sam na ovoj stranici!! ugl malo idem offtopic 8)
 
19.09.2006
0
0
0
E vidis drug, ja je pusim svaki dan.Pusim je ujutro uz kafu, pusim popodne poslije rucka i navecer uz film ili tekmu.
Da opasnom pusim i definitivno ja to moram smanjiti i dovesti u red.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
prije nisam mogla da se ne napijem kad idem vanka, jer nisam znala za vutru..a ovo ljeto sam se mozda napila 3 puta i to samo ako nismo imali za pusit... alkohol sam skroz odjebala, zakurac mi je da se budim sa mucninama, da rigam, da cijeli dan nista nemogu, a kad se napusim sutra sam ko nova...
sad popijem samo pivu nekad-ali to se ni ne racuna..
vutricaaaaa :lolim_te: :srtze:
 
18.10.2006
0
0
0
Ma alc. ne volim ali kad se nalijem ko stoka onda ujutro sam 0,5 l fanta limun i jedna kokosija juhica pomaze i to jebeno ko nov sam.... ali ne volim da pijem. Pusim svaki dan nekad mozda da preskocim dan ali eto i volim da duvam i duvam i duvam i svaki puta mi je sve bolje i bolje nikada mi dosta joj boze dajte srolajte mi jedan ja nisam stanju. :roll:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
kure je napisao(la):
Ma alc. ne volim ali kad se nalijem ko stoka onda ujutro sam 0,5 l fanta limun i jedna kokosija juhica pomaze i to jebeno ko nov sam.... ali ne volim da pijem. Pusim svaki dan nekad mozda da preskocim dan ali eto i volim da duvam i duvam i duvam i svaki puta mi je sve bolje i bolje nikada mi dosta joj boze dajte srolajte mi jedan ja nisam stanju. :roll:

Ja sam volio prije vutrice, ali od kada sam otkrio jednostavno mi se gadi alkohol, ne mogu popiti casu pive.
 
18.09.2006
0
2
0
evo, sad cu sokirati mnooogo ljudi ovim sto cu reci.. pijem alkohol, ali ne pivo!!! :lol: Naduje mi se stomak, posle pisam ko kreten, a da ne spominjem peglanje.... Ali zato, volim neka pica sa 40% alkohola (vodka, vinjak i viski), i to mogu da popijem u vecim kolicinama... REKLI su mi da mi je bilo mnogo lepo posle flase Jack Danielsa, steta sto se ne secam 95% veceri.. :( secam se samo da sam sa drugom krenuo ka diskoteci a da smo zalutali u sumu, koja nije bas toloiko blizu :roll:

Otkad duvam, malo manje pijem, ali samo malo.. Alkohol me cini hiperaktivnim, i super je za zurke, a vutra je samo za manje drustvo (i to dobro). Sad bi trebalo da sam naduvan, ali sutra imam neki test, za neku stipendiju rano ujutru, pa reko ajd da budem pri sebi... :)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Procitao sam da ste ovde pricali o energetskim picima...

kada budete sledeci put to "cudo" pili procitajte sta sadrzi...nacicete "Taurin" a onda kada dodjete kuci prelistajte enciklopediju ili mozda nadjete nesto o njemu na netu...

samo da vam nagovesti da se radi o obaveznom sastojku "speed-a" i "extasi-a" za koji mozete proveriti koliko ostecuje vas organizam i u kojoj meri..

Aj' ziveli ... :banana_tuzhna:
 
05.10.2006
0
2
0
ja volim vecinu alkohola samo jedna iznimka a to je vino (crno i bjelo) to jedino nemogu pit ovo drugo moze ali sada kada ima teskoda cu ici kada pit :p
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Hehehe, meni nema nikada suse, ja povremeno duvam tako da uvijek imam, a shto se tice alkohola to nisam taknuo od kada sam probao travu.
Jednostavno mi je muka ici piti to :p
 
23.10.2006
0
0
0
ne znam da li je tko pisao ..ili mozda i ne znate...

predlazem da probate....

uzmete neku rakiju (sljivovica najbolje)...
npr. 1 litru
dodate oko 20-30g zelene magicne travice
i malo meda (moze i bez meda) :)

to sve se ostavi u flasi mesec-dva....

e onda probajte.....
nema nis bolje....i pazite...

p.s.
treba samo docekati tih dva meseca :)
[/b]
 
02.11.2006
5
0
0
43
Ako smijem : jebo te alkohol,jebo te kemija, samo vutra je zakon. mrzim ljude koji se forsiraju dok se napiju ili nakemijaju.idu mi na ***** i to gadno,sve bi ih objesio na svoju zgradu. :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: :joint: viva la marihuana
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
2 crne kave i 2 red bulla i neces spavat dan dva...eto ti pomoci... xDD a i bit ces pun energije xD...ali kasnije je sjebano... xD

sto se tice alkohola...ja mrzim mixat dzibu i alkohol...a ove praznike sad sam skoro umro od alkohola...zexo 2 litre vodke unutar 2 minute,imo 4.8 promila i bio mrtav na 2 minute...onda su me uspjeli ozivjet....od tad no more alcohol^^.....
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
bilo je perioda kada samo mnogo pio i ubijao se svim i svacim u kombinaciji sa alkoholom (vutra, speed, ex) i obicno sam u takvim situacijama pravio probleme po gradu, mogu reci da je za mene najgora kombinacija vutra+koktel bole vino-guarana. Verujte mi za taj koktel sam cuo da ga zovu tecni kokain, neverovatno je kako vam to pomuti svest... Jos u kombinaciji sa nekim drogama je jako zajebano. Kad se napijem, sutradan povracam, sve me boli, padnem u neku depresijui..
alkohol je za mene sada proslost, ne pijem uopste, samo vutra :D