Zemljiste / zemlja [outdoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
Da li je puno bolja i kvalitetnija kupovna zemlja od ove domace,odnosno njivske (glina ili sta vec) kad se pomijesa domaceg gnjojiva,moze li se kako to sve ispraviti nekakvim dodacima gnjojiva i slicno, mislim normalno da jes kvalitetnija,al' pitam iz razloga da ako bas i nije toliko kvalitetnija u odnosu na domacu zemlju zasto se muciti s njom i tako ako se vec i ova moze popraviti do neke realne razine?
 
24.10.2012
22
18
3
33
Dakle hidrugel u BIH 0 bodova.[SIZE=9pt]Sastav jednokratne pelene:[/SIZE]
  • [SIZE=9pt]natrijev poliakrilat-[/SIZE]je superupijajuća tvar koja se u kontaktu s vodom pretvara u gel(jel to hidrogel i dal se moze koristiti umjesto istog.
  • [SIZE=9pt]dioksin-[/SIZE]je nusprodukt izbjeljivanja celuloze klorom, a nalazi se u tragovima i u pelenama
    - jedna od najtoksičnijh tvari koje je proizveo čovjek
    - sastojak je bojnih otrova
    - kancerogen je
  • [SIZE=9pt]tbt-[/SIZE]je kemikalija koja se smatra zagađivačem okoliša
    - visoko je toksična
    - prodire kroz kožu i ima efekt sličan hormonima
    - šteti imunološkom i hormonalnom sustavu

  • Dakle moje pitanje je tebalo biti mozel se koristiti "ono" iz pelena,ali sam sam sebi odgovorio prilikom sklapanja ovog posta. :ludaci_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: covece and usrname

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
Murize najjači si :D vjerujem da si odgovorio i drugima koji su se isto pitali,vjerujem da su mnogi dosli na ideju koristenja djecijih upijajucih pelena kao hidrogel nakon sto su na prvu bili skontali kako to upija vodu a jednostavno je doci do toga ;)
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
www.***********.com/srb/index.php?route=product/product&path=25_49&product_id=176 kako se ovo koristi to jest na koliko dana,koja kolicina,pojasnite malo....???
 
07.03.2012
20
1
8
33
Imam jedno mesto gde planiram da stavim par komada, ali problem je sto se pod zemljom nalaze cigle i kojekakve gluposti. Raste tu bez problema ali ovaj put sam razmisljao da probam sa biobizz root juiceom u nadi da cu postici bolji rezultat. Posto ga do sad nikad nisam koristio zanima me koliko dugo i cesto mogu da zalivam sa njim da bi koren ojacao?
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Kukuruz stvara sijenu, pa bi trebao okrčiti oko biljke malo, a to se vidi ako je na nagibu polje. Kao kulture se inače dobro podnose, nekad su ih i u zajedničke usjeve sijali. Trebaš paziti da ti trud ne završi u kombajnu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nakaza and usrname
19.03.2013
3
0
0
33
Cao drustvo,moze mala pomoc?

Sto se tice zemljista i djubrenja i to...
Dal je svinjsko djubrie u redu za pripremu zemlje?..neko mi rece da je pre kiselo,a ja pojma nemam o tome svemu :eek:hno:

Grow-am prvi put...
 
04.07.2010
6
0
0
Da ne otvaran novu temu tia san pitat kakvo je zemljiste oko niske borovine? Cua san da je dosta kiselo i da nije pogodno za sadnju.I jeli kanta jupola dovoljno velika za dobar razvitak korijena tj. biljke?