Časopis Trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2013
28
58
0
37
ovo je hit! samo je pitranje ko ce se sve preplatiti na taj casopis,i dal je sve to korisno truda, s obzirom da sve sto bi bilo u casopisu postoji vec na netu....
 
10.04.2013
28
58
0
37
nisam mislila na pare...vec na trud i izgubljenom vremenu ... rekoh: to bi bilo hit! bravo! volela bih da ga ima na trafici ;)
necemo u napred vreme ce pokazati :)
 
10.05.2013
13
19
0
56
Zdravo!
Od zavrsetka rata u sarajevu mi je diagnosticirana posttraumatska depresija koja je upravljala mojim zivotom i po rodjenju mog djeteta 98.Prepisivali su mi razne hemijske gluposti (ali posto izbjegavam hemiju i kad je god moguce ljecim de homeopatski nisam pila nista od svih tih g . . . . .)preko interneta sam gledala neke informacije i pocela redovno da konzumiram marihuanu kao anti-depresiv. Posto sam prilicno otvorena kad je moj doktor konstatovao napredak tek onda sam mu rekla da mi nisu pomogle njegove sarene pilule nego ova plemenita bogom dana biljka sto on naravno nije podrzao ali ko ga . . . . !
ja sam nastavila da se lijecim sa istom i sad sam super. 2003 mi je kostantiran tumor na lijevom jajniku isla sam na kemio i da ne pricam o posljedicama ! Ista mi svejedno nije pomogla pa sam po tom operisana te mi je predlozena radio ter koju sam odbila. Iz Amerike sam narucila ulje od kanabisa (ne od sjemenki posto one nemaju thc) koje sam redovno uzimala kao ter sto je u mnogome pomoglo mom zazdravljenju do te mjere da su doktori bili iznenadjeni,da vam ne govorim o reakciji kada sam rekla sa cim se ljecim.
Glupi primitivci ! ! ! Sad sam super,jos uvijek koristim ulje za detoxsikaciju organizma, pripremam si obroke (s vremena na vrijeme od gandje super se osjecam cak sam prestala da PUSIM cigarete). za sve potrebno stojim na raspolaganju. Pozdrav
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja cu sebi ovo printat za svoju kolekciju, nadam se da će ovo poživjet i da ću morat jednog dana kupiti ormar za časopise Trava :)

Svaka čast, i prikljucit cu se u stvaranje novog broja ako budem mogao negdje pomoći.

OGROMNI RESPECT