Časopis Trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Jahuuu piše se novi broj.

Ima li zainteresiranih za slijedeće teme, ako ima molim da se javite na mail travahr at gmail . com sa temom koja vas zanima i o kojoj bi pisali.

Cool smoking gadgets?
Par interesantnih stvari iz svijeta novotarija vezanih za konzumaciju, pripremu ili nešto općenito vezano za ovu biljku.

Recepti za THC kuhinju ako je netko prakticira?
Dva recepta jer je rezerviran samo jedan A4 format. Font 12. Jedan slatki, jedan slani možda ili oba slatka. Bitno da su sa travom. Ne morjau biti iz glave ako niste radili može biti i prevedeno?!

Načini konzumacije?!
Duplerica. Jedna stranica teksta A4 formata + slike. Font 12. Netko da detaljno opiše sve oblike konzumacije počevši od onog najlošijeh tipa pušenja do onog najzdravije u tabletama. Da se za svaki napišu dobre i loše strane. Za što koji oblik može dobro djelovati. Brzine djelovanja i drugo.

Jedan interview o medicinskoj upotrebi nekog od naših članova ovdje
1 A4 stranica rezervirana. Nešto manje teksta zbog slike. Za ovo sam već kontaktirao jednog člana pa ćemo vidjeti da li je zainteresiran. Svi koji koriste kanabis u medicinske svrhe su dobrodošli javiti se ako žele dati priču.

Review filma ili knige?
1 A4 stranica
Poželjno da je film vezan uz travu ili bar da se trava spominje.
Knjiga koja god ali da je mudra i da nas uči nečemu.

Autoflower sorte
1 A4 stranica. Šta su, kako je došlo do njih, kako rastu, koliko dugo, kakvih vrsta ima. Onako malo o tome. Od kada je novog zakona ovo bi moglo biti zanimljivo.


Hvala svima!

Svaki tekst možete potpisati kako vam volja.
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
E pa da piše marihuana ili kanabis onda bi svi znali o čemu je i zakon je tu striktan a trava znači samo trava, raste nam svugdje pod nogama i najčešće je korišteni slang za kanabis. Krenulo je kao trava i ostat će tako. Sve ima svoje razloge. Nema niti jednog časopisa u svijetu koji se zove Marijuana. Ali zato ima MMJ, Green, itd itd. :)
 
02.01.2013
7
1
0
32
Aha okej onda ali opet taj casopis ne mozes legalno da prodajes i reklamiras tako da cenim da je svejedno kako se zove... ali opet ti si ga krstio ti odlucujes :D

Ako nadjem neku dobru temu nekad ja cu napraviti tekst pa cu ti poslati u inbox. poz
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
Baš super na drugom broju. Evo još jedna sugestija. Bilo bi dobro da veći tekst, kao, recimo o J.H., razbiješ nekim podnaslovima i kojom slikom. Bilo bi grafički dinamičnije, a i preglednije. Uključi, ako još nisi, online pravopis, izbjegao bi pola tipfelera i grešaka. I daj ispravi ono kinezi u nekom podnaslovu, baš mi bode oči.
:thumb:
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
travahr je napisao(la):
Jahuuu piše se novi broj.

Ima li zainteresiranih za slijedeće teme, ako ima molim da se javite na mail travahr at gmail . com sa temom koja vas zanima i o kojoj bi pisali.

Cool smoking gadgets?
Par interesantnih stvari iz svijeta novotarija vezanih za konzumaciju, pripremu ili nešto općenito vezano za ovu biljku.

Recepti za THC kuhinju ako je netko prakticira?
Dva recepta jer je rezerviran samo jedan A4 format. Font 12. Jedan slatki, jedan slani možda ili oba slatka. Bitno da su sa travom. Ne morjau biti iz glave ako niste radili može biti i prevedeno?!

Načini konzumacije?!
Duplerica. Jedna stranica teksta A4 formata + slike. Font 12. Netko da detaljno opiše sve oblike konzumacije počevši od onog najlošijeh tipa pušenja do onog najzdravije u tabletama. Da se za svaki napišu dobre i loše strane. Za što koji oblik može dobro djelovati. Brzine djelovanja i drugo.

Jedan interview o medicinskoj upotrebi nekog od naših članova ovdje
1 A4 stranica rezervirana. Nešto manje teksta zbog slike. Za ovo sam već kontaktirao jednog člana pa ćemo vidjeti da li je zainteresiran. Svi koji koriste kanabis u medicinske svrhe su dobrodošli javiti se ako žele dati priču.

Review filma ili knige?
1 A4 stranica
Poželjno da je film vezan uz travu ili bar da se trava spominje.
Knjiga koja god ali da je mudra i da nas uči nečemu.

Autoflower sorte
1 A4 stranica. Šta su, kako je došlo do njih, kako rastu, koliko dugo, kakvih vrsta ima. Onako malo o tome. Od kada je novog zakona ovo bi moglo biti zanimljivo.


Hvala svima!

Svaki tekst možete potpisati kako vam volja.


Crveno je rješeno :)

Oprah onda ti o automaticima.

@Jesam prihvaćeno. Htio sam no kada sam tada već imao gotove tekstove ti podnaslovi i citati su mi cijele tekstove zbrkali veličinom a nisam htio rezati i smanjivati font. Ovdje će biti mjesta.
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Jahuuu piše se novi broj.

Ima li zainteresiranih za slijedeće teme, ako ima molim da se javite na mail travahr at gmail . com sa temom koja vas zanima i o kojoj bi pisali.

Cool smoking gadgets?
Par interesantnih stvari iz svijeta novotarija vezanih za konzumaciju, pripremu ili nešto općenito vezano za ovu biljku.

Recepti za THC kuhinju ako je netko prakticira?
Dva recepta jer je rezerviran samo jedan A4 format. Font 12. Jedan slatki, jedan slani možda ili oba slatka. Bitno da su sa travom. Ne morjau biti iz glave ako niste radili može biti i prevedeno?!

Načini konzumacije?!
Jedna stranica teksta A4 formata + slike. Font 12. Netko da detaljno opiše sve oblike konzumacije počevši od onog najlošijeh tipa pušenja do onog najzdravije u tabletama. Da se za svaki napišu dobre i loše strane. Za što koji oblik može dobro djelovati. Brzine djelovanja i drugo.

Jedan interview o medicinskoj upotrebi nekog od naših članova ovdje
1 A4 stranica rezervirana. Nešto manje teksta zbog slike. Za ovo sam već kontaktirao jednog člana pa ćemo vidjeti da li je zainteresiran. Svi koji koriste kanabis u medicinske svrhe su dobrodošli javiti se ako žele dati priču.

Review filma ili knige?
1 A4 stranica
Poželjno da je film vezan uz travu ili bar da se trava spominje.
Knjiga koja god ali da je mudra i da nas uči nečemu.

Autoflower sorte
1 A4 stranica. Šta su, kako je došlo do njih, kako rastu, koliko dugo, kakvih vrsta ima. Onako malo o tome. Od kada je novog zakona ovo bi moglo biti zanimljivo.


Hvala svima!

Svaki tekst možete potpisati kako vam volja.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
evo i ja sam upravo prelisto, nešto pročito, nešto nisam...sve u svemu, pohvala i od mene još jednom, prvi br. je bio dobar, 2. još bolji, samo radi dalje :)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
Ovo već izgleda jako dobro i prilično profesionalno, baš mi se sviđa.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
procitala i odusevljena.Polako imamo ljude koji bi mogli da pokivaju razne medije infomisanja, kad za to dodje vreme.zelim ti da i dalje imas entuzijazma i ljubavi prema ovome sto radis :)
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Hvala svima na lijepim komentarima

Posebno hvala onima koji su sudjelovali u stvaranju @Oprah @dite_splita @He-Man
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......odlicno, svaka cast:clap:.......zanimljivo i edukativno.......samo tako dalje......repina za videno.......:respect: