Časopis Trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
bravo.....bilo je pokusaja sa casopisima i izasli je par brojeva ali koliko se sjecam bio je ukinut kad se proculo o cemu se radi.....sretno mozda sad bude bolje i lakse...rep+ za trud i volju .
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Časopis ja onako i onako underground i pisan je striktno u edukacijske svrhe tako da se nema što ukinuti :)

Drago mi je da vam se sviđa. U slijedeći brod biti će sa intervjuima ljudi koji je koriste u medicinske svrhe.
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Čestitke i rep!
Još da ti se neko pridružio kao što si u više navrata sugerisao, al' jbg.
Ja lično zaista nemam vremena niti imam neke special skils.
Ali zato ću na poslu ovo isprintati u boji i ostaviti u zajedničkoj čajnoj kuhinji :icon_wink:.
Sretno u daljem radu.
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Za ovaj broj ja nisam imao vremena ali u sljedećem će biti tekstova ljudi i sa ovog foruma koji je koriste za kojekakve simptome i bolesti. Care ako isprintaš legenda si. Educiraj ljude
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Svaka čast, drago mi je za inicijativu, baš lijepo, meni je drago da smo se konačno mrdnuli nekud! Žao mi je, s druge strane što nema nikakve inicijative za pravu, znanstvenu inicijativu. Potkrijepljenu dokazima i činjenicama iz kojih ljudi mogu sami logčno zaključiti jel nešto je tako ili ne. Nadam se da ćemo doživjeti puno, puno izdanja ovog časopisa :)
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Svaka cast, super ideja, a naravno rep+ za trud i sve sto vec ide uz to...samo i dalje naprijed sa punim entuzijazmom
:clap:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
travahr je napisao(la):
Dame i gospodo. Eksluziva samo za vutra.org
Prvi broj Trava

Trava br.1

Malo ali slatko

promaklo mi je ovo al nikad nije kasno za pohvalu ;) sasvim ok je i nije malo ako se nastavi nekom dinamikom, jos samo malo tehnicki doterati i sve 5 (npr. po meni neophodna hifenacija, negde ima a negde su zaista velike "rupe") u svakom slucaju rep+ za prvi broj
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Ah ja sam bježao od hifenacije namjerno. Ne volim sječi riječi. Ima pravopisnih grešaka. A čuj. Lektor bi bio neophodan. Drugi pjta bude bolje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam