Časopis Trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ovo treba printat i bacat po kaficima, skolama, bolnicama, policijama i svugdje po drzavi....


SVAKA ČAST


i bolje da je kratko ovako, rađe tako pa češče nego nešto veliko pa rijeđe....


:)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.689
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Je je je , govorim iz iskustva , ne iz vedra neba ....
Uspjeli smo izbaciti 3 izdanja i onda je bilo . Ne želim biti negativan , samo govorim kako je bilo .

Zapljenili su mi 500kom . Dolce Vite Balkan i na sud zbog poticanja na konzumaciju ili tako nešto ... Digitalnu verziju su obrisali s neta . Strašna je ta naša Policija .

Printani časopis o travi je zajebana stvar .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
travahr je napisao(la):
Ah ja sam bježao od hifenacije namjerno. Ne volim sječi riječi. Ima pravopisnih grešaka. A čuj. Lektor bi bio neophodan. Drugi pjta bude bolje

ako moz naci lektora odlicno, hifenacija je najnormalnija stvar, nije dzabe u upotrebi i nema potrebe bezati od nje, bolje razdvoj rec na slogove nego da imas rupe izmedju reci i to prakticno velicine samih reci, ma videces i sam, bude bolje sigurno ;)
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Printajte, djelite kako hoćete. Da bi itko išta napravio prvo moraju naći tko je napravio časopis a to će biti teško :)

Drugo zaboli me.

Treće što se više i dalje širi to ga je teže ugasiti. Kao korov. Samo treba ljudstvo koje neće posustati nikada ni pred kim. Naša policija raspolaže samo zastrašivanjem.

Viva la revolution

Sve revolucije kreću malo po malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic and Z&N

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ja sam isto za teoriju revolucije, ali svaka prava revolucija uključuje i krvoproliće, tako da o tom potom

nego, mozda imam veze da se to printa na visokokvalitetnim strojevima ali u tajnosti, a za djeljenje okolo po drzavi, jbg, treba po noći to odrađivat i to dosta ljudi treba bit uključeno u to, bar 20-ak za svaki grad u drzavi ili na balkanu.... a to je jako puno ljudi....


da smo u SAD vec bi bili u zatvoru radi urote ili mozda cak i terorizma... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Big L je napisao(la):
ja sam isto za teoriju revolucije, ali svaka prava revolucija uključuje i krvoproliće, tako da o tom potom

nego, mozda imam veze da se to printa na visokokvalitetnim strojevima ali u tajnosti, a za djeljenje okolo po drzavi, jbg, treba po noći to odrađivat i to dosta ljudi treba bit uključeno u to, bar 20-ak za svaki grad u drzavi ili na balkanu.... a to je jako puno ljudi....


da smo u SAD vec bi bili u zatvoru radi urote ili mozda cak i terorizma... :D

To bi bilo super kada bi netko imao para za to. Ne treba to ni printati iaonako je danas net kao medij jači. Ako bude potrebe i printeri će biti dovoljni. Sve u svemu. Samo su tekstovi i ideja bitni. Kako će to doći do ljudi. Za to se ne brinem. Časopis je čitan do sada 4000 puta. To je puno za sada.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
da, stvarno je dobro odrađeno svaka čast i rep+ i od mene...ja imam u planu na tu foru napravit nešto o tetoviranju...možeš li mi možda u PP napisat kako da napravim taj PDF format da bude ovako kao stranice i to sve...hvala :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Kako sam ti napisao i u rep komentaru. Moj assist ce biti na razini, ne radim opet :) Na grafiku i dio tekstova svakako mozes racunati! :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
sve pohvale za ideju i izvedbu...bas kako kazes, kratko i slatko al ipak od svega pomalo
samo bi se osvrnuo na misli urednika, mozda se malo precesto spominju rijec droga i drogiranje
ne bi se slozio da se radi o drogi, a i ako je materijal namjenjen svima onda zbog standardne zatucanosti bolje onda takve izraze izbjegavati...eto samo moje misljenje, inace je sve ok

ako trebas kakvu pomoc...rado se pridruzim suradnji...imas repinu za ovo :)
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Stoji sve i za i protiv gore rečeno oko marketinga i distribucije časopisa.
Ja isto nisam znao za ovu Hazeseeker-ovu priču. Mamu im hebem.
Pa još ova Fizičareva tema o sigurnosti me totalno istripovala.
Ima li kakav način da se ovakve ili slične stvari dogovaraju online a opet potpuno sigurno?
Al' to je onda opet neko udruživanje, valjda...
A opet, ko će ako nećemo mi?