Čudna situacija...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.08.2010
13
0
0
32
Ovako.. Nikle su 2 biljke koliko smo i posijali. Ja i drugar , kod njega. Rasvjeta su štedne sijalice,tu su ventilacija i folija a sve je smješteno kod njega na vikenendici i redovno obilazimo kako jedan,tako drugi. Oskudno ali solidno. Dakle biljke su stare 5 nedelja. Sjemenke smo našli u odličnoj domaji koju smo dobili .Stavili smo 2 da proklijaju jer nam više ne treba,a ostalo bacili. E mene sad zanima zašto one ne izgledaju kako bi trebale,tj toliko mi ne liči na to što bi trebalo da se pravo pitam da li je moguće da sam stavio proklijale sjemenke marihuane u zemlju a da je niklo nešto sasvim deseto što uopšte ne liči na to ? Ovde su par slika jedne biljke,druga je identična. Pa vas molim da kažete šta mislite o svemu tome,kako vama izgledaju i šta se dešava koji ***** :) ?

http://s8.postimage.org/j4j8dssg5/220120131613.jpg

http://s2.postimage.org/9wjyq3di1/220120131614.jpg

http://s2.postimage.org/3yaqtljx5/220120131616.jpg

http://s9.postimage.org/l195qo5zj/220120131620.jpg

http://s7.postimage.org/r4vyzuxqz/220120131623.jpg
 
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
To ti se inače zove sijem žito,raste grahorica!:icon_lol:
Ako si siguran da si posijao žito onda,tata,čestitam-dobio si degenerika,komada dva!
Vas dva kako hoćete al ja bi to po kratkom postupku,nisko,pri korijenu cap-cap..
Bolje nego trošiti vrijeme/struju na ovo,da se nebi iznenadili još više kad i ako krene cvijetanje.A ono maslačci umjesto kalaksija:icon_eek:
Više sreće drugi put,bate!
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ne vjerujem,šta je to paradajz? a trebala bi bit biljoza cannabisa,vjerovatno ti je u zemlji ostalo ili upalo tokom sadnje drugo sjeme,a ovo što je trebalo nije niklo....
gubiš vrijeme,novac,struju sa prijateljem,prolistaj forum i slike pa usporedi sa svojom možda nađeš nešto slično.......
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Mislio sam da tko dođe na vutru bar zna kako list izgleda kad ono prevario sam se:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Taras

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Drug zamjenio sjemenke vutre sa fikusom dok nisi gledao, pa čeka 1. april da ti saopšti šalu :p :D

Evo Power ti reče najkonkretniji odg.

Više 'sreće' drugi put :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:icon_lol: ma bravo,uljepšali ste mi ti i drugar ovo jutro:dada

220120131616.jpg


Ova je već puna trihinoma :)
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Idzuo napravi smoke report kad završite :D
Prijatelju davno si mogao primjetit da ovo nije trava vec nesta stoto,a i zna se kako izgleda sjemenka teško da ces fulat,ali desava se koliko vidim
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Idzuo napravi smoke report kad završite :D
Prijatelju davno si mogao primjetit da ovo nije trava vec nesta stoto,a i zna se kako izgleda sjemenka teško da ces fulat,ali desava se
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Idzuo je napisao(la):
. Sjemenke smo našli u odličnoj domaji koju smo dobili
sta li ste to vi pusili jbt.....mada moguce da je i diler ubacio semenke kojecega u paket da dobije na tezini ,)
.
Idzuo je napisao(la):
Stavili smo 2 da proklijaju jer nam više ne treba,a ostalo bacili.
e vidis,a sta da su ti izasle obe-i to kanabisa,a ne ovo cudo-i ispostavilo se da su obe muzjaci?
ne znam kako si dosao do zakljucka da su ti samo 2 dosta,pogotovu 'reg' seme-al' ok.
mozda si trebao sve semenke roknuti-valjda bi neka 'vutra' izasla iz zemlje...


sretno drugi put!
i razmisli malo i citaj forum-pametan covek se uci na tudjim greskama a glup na svojim
nemoj biti pglu xD
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
hahaha kako dobar pocetak dana, kafica, vutra.org i prva tema ova,
kolko sam se smejao od vasih "zlih" komentara :D
 
23.07.2012
36
10
0
40
pajdo moj, to ti je najvjerojatnije bijela loboda :)
doslovce raste kao korov, pozitivno je sto je jestiva, bogatija nutrijentima od spinata :)
pa eto, bar ti i prijatelj imate za salatu
loboda.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sargus

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Ha jbt i kazes dobra domaja pa vi uzeli sjeme...bio neki lik u kvartu do mog,setao po parkicu i prodavo klincima origano i kamilicu pod zizu...kako su klinci narasli tako on prestao setati po kvartu.Vjerovatno su i oni probali posaditi:)
 
24.01.2013
7
1
0
41
Meni je zao ovih momaka sto gaje beskoristan korov(da znaju samo koliko se kesha odvaja na njihovo unistavanje)....kako da nisu videli na pocetku stranice ovog sajta kako list izgleda...ovo moze biti i biljka parazitnica...dobro da stablo nije u obliku Y , mislio bi da je neka varijanta Dature....
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Frende Idzuo kažu učiš dok si živ što je živa istina,a tvoje educiranje mislim da bi trebalo početi od ovoga : Više sreće želim u sljedećem pravom growu !
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma to nas netko zahebava..
jednostavno ne vjerujem.
ocekivala sam mooozhda krzhljavu i izduzhenu biljku...ali .ali..ali....
5 tjedana su oni obilazili biljke...u vikendicu naizmjence odlazili..a vikendice su obichno van grada...dakle..trebalo se vozikat tamo amo..

shto kaze on.." oskudno ali solidno "

nego Idzuo..tko je vas uputio kako "oskudno ali solidno" iskonstruirati box za uzgoj? te sijalice i ventilator i foliju?? da vam to nije prodao isti taj koji vas je pocastio sa tom domachicom?

hebiga.je smijeshno...ali.nije zlonamjerno od nas shto se smijemo...jednostavno si ne mozhemo pomoch.kao dokaz tomu..evo garantiram da ce vam ljudi sa ovog foruma pomochi da si uzgojite par biljchica..evo ako treba.na sva mogucha pitanja koja imate ..ako nitko drugi..ja cu vam odgovorit...ukoliko ste punoljetni.

vise srece drugi put.

edit: ne pamtim kada sam vidjela staru da se ovako smije....+ i ona misli da nas zahebaje netko...ali detalji fotografija sa izdancima su nas dotukli...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaštaman

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Stvar je u tome što su oni vjerovatno posadili i sve to stoji mogu biti razlicite situacije,a jedna od tih je da su mozda preduboko stavili sjemenku druga bi mogla biti da su je okrenuli naopacke jer su mozda mislili da je stabljika ono prvo sto izraste iz sjemenke itd,a ovo što je izraslo neki korov vec sta me uopce ne cudi jer svi znamo da dok bi drzali biljku jos u saksijama i slicno i kad zaljevamo da izrastu neke druge biljcice jer tko zna kakvu zemlju su koristili i slicno pa im je eto izrasto korov... Vec kad su se potrudili i imaju mjesto neka nabave sjemenke i kupe novu zemlju znaci ne neku iz vrta i ako vec imaju box i ako su se potrudili neka pokusaju izpocetka,ali neka se za pocetak malo informiraju vec ako neznaju kako izgleda list marihuane kad sakupe dovoljno informacija neka potraze imaju teme za pocetnike i slicno i kada budu spremni otvore dnevnik i kako kaže zlo&naopako naravno da cemo ic pomoc sto je cilj ovog foruma :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.