Šta je sve moguće zamotati u joint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Nemoj pusit.. ali mozes caj napravit!!
Inace treba ti macja metvica.. obicna ne djeluje bas na razini..
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
zub je napisao(la):
Je li dobro ***** od konja?

I šta je to s korom od banane?


dapace, odlicno je konjsko g**** pogotovo ako je od lipicanera, ima bas fin mellow high..

ma jok, pa jesi lud? Zajebavamo te. Razmisli malo, bilo sto sto ides pusiti a da nisi siguran sto je i kakve ces rezultate dobiti je naprosto nepromisljeno, da ne upotrijebim neku tezu rijec. Kakva govna, banane i neznam ni ja sta.. Makar sam imao frenda kojem je bilo zakon pusiti "brkove" kukuruza. Ali to nebih komentirao.

Ako s necim "trecim" i uspijes postici neki efekat, bio dobar ili los, moras znati da si se u biti otrovao i to je djelovanje toksika na tvoj organizam.

Kanabinoli su jedina psihoaktivna supstanca koja se ne zasniva na alkaloidima i zato je marihuana manje vise bezopasna. A sve ostalo sto "puca" i izaziva ovakav ili onakav efekat je otrov koji moze a i ne mora napraviti stetu. U globalu, alkaloide ljudski organizam ne podnosi. Posebno opasna mogu biti razna etericna ulja iz biljaka koja u vecim kolicinama mogu imati pogubne posljedice po zivcani sustav...

Poanta je da nije sve sto se dimi za pusenje..

A ako ne mozes izdrzati normalan i treba ti nesto da ti se lagano vrti i da imas cudan osjecaj u glavi, mozda bi bilo najzdravije da se opizdis tavom ili necim tupim po glavi... besplatno a efikasno..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ognjenus420
01.12.2007
20
0
0
33
elephant0r je napisao(la):
Eeee.. stari moj.. besplatno se neces napusit nikada i nicega.. osim ako ne gajis svoje i to outdoor.

Shvatio sam i sam to... Planiramo ja i prijatelj posaditi u 2. mjesecu iduće godine...
 
01.12.2007
20
0
0
33
Weed Killah je napisao(la):
dapace, odlicno je konjsko g**** pogotovo ako je od lipicanera, ima bas fin mellow high..

ma jok, pa jesi lud? Zajebavamo te. Razmisli malo, bilo sto sto ides pusiti a da nisi siguran sto je i kakve ces rezultate dobiti je naprosto nepromisljeno, da ne upotrijebim neku tezu rijec. Kakva govna, banane i neznam ni ja sta.. Makar sam imao frenda kojem je bilo zakon pusiti "brkove" kukuruza. Ali to nebih komentirao.

Ako s necim "trecim" i uspijes postici neki efekat, bio dobar ili los, moras znati da si se u biti otrovao i to je djelovanje toksika na tvoj organizam.

Kanabinoli su jedina psihoaktivna supstanca koja se ne zasniva na alkaloidima i zato je marihuana manje vise bezopasna. A sve ostalo sto "puca" i izaziva ovakav ili onakav efekat je otrov koji moze a i ne mora napraviti stetu. U globalu, alkaloide ljudski organizam ne podnosi. Posebno opasna mogu biti razna etericna ulja iz biljaka koja u vecim kolicinama mogu imati pogubne posljedice po zivcani sustav...

Poanta je da nije sve sto se dimi za pusenje..

A ako ne mozes izdrzati normalan i treba ti nesto da ti se lagano vrti i da imas cudan osjecaj u glavi, mozda bi bilo najzdravije da se opizdis tavom ili necim tupim po glavi... besplatno a efikasno..

Neću ja ništa pokušavati sa time... Bolje da ostanem na travi, bar je za nju dokazano da mi neće spržiti mozak kao što bi to ***** od konja učinilo :smilie_vampire:
 
01.12.2007
20
0
0
33
Ma nisam ni čitao forum, prijatelj mi je rekao da je to dobro saditi u 2. mjesecu... Inače mi bismo to još dobro provjerili prije nego šta idemo išta saditi.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ja preferiram u 12om mjesecu saditi... Snijeg umijesto zemlje omogucava dobru prozracnost za korijenje. :p
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Šta je sve moguće zamotati u joint?
Ovisi koliko široke rizle imaš, evo u ovaj je stala svinjska polovica...
big-joint.jpg
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E kad bi se mogla napraviti rakija koja se može pušiti to bi bila fantazija ono kao šit od šljivovice spališ jendu tanki i napiješ se ko džezva, ali dobro uvijek možemo kroz oči pit
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
b r a i n c h i p je napisao(la):
Ovisi koliko široke rizle imaš, evo u ovaj je stala svinjska polovica...
big-joint.jpg

rotflmao...

btw, svinje je bolje pusit kad su mlade, tzv "odojci".

Ako su prestare, grebu za grlo i pojacavaju simptome astme a mogu izazvat i alergije. Za sve nuspojave mjere opreza i kontraindikacije obratite se svom lijecniku ili lijekarniku..
 
01.12.2007
20
0
0
33
Weed Killah je napisao(la):
ja preferiram u 12om mjesecu saditi... Snijeg umijesto zemlje omogucava dobru prozracnost za korijenje. :p

Ja sam iz Dalmacije, s otoka... Nama ne pada snijeg zimi... A zašto ne u 2. mjesecu??

Hoće li svejedno trava izrasti ako je posadim sada?? U 12. mj.??
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Zato sto nemas dovoljno sati svjetla na dan a i temperature su jako niske. Mozda ces i moci uzgojiti nesto ali to ce biti mizerija jer ce preskociti fazu vegetacije.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
umobolikus je napisao(la):
Ja sam iz Dalmacije, s otoka... Nama ne pada snijeg zimi... A zašto ne u 2. mjesecu??

Hoće li svejedno trava izrasti ako je posadim sada?? U 12. mj.??


HAHAHAHAHHAHA
Frajer se zajebavo da trebas posadit u 12 mjesecu...

Posadi u 3 mjesecu


Meni najbolje kad nema trave uzet rizlu i srolat je u rizlu...da vidis kak se ubijes...:ludaci_lol::ludaci_lol:
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
probaj pusit kroz rotkvicu...samo pazi da ne pusis skunu kroz to jer ce te oprat na paranoju i jos ce te dizati,tako da ti moze tada svasta proći kroz glavu...da ne navodim primjere,pretpostavi sam.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Procitao sam temu i izenenadio se....stvarno sam se iznenadio...
jedan hoce pusit g.ovna...
drugi sadit u 12. mjesecu...
a da jebote prvi pita sta bi jos mogao smotat u rizlu a da odvali...duhan brate i stavis malo trave :)))

Stvarno jadno :(((
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
umobolikus je napisao(la):
Ja sam iz Dalmacije, s otoka... Nama ne pada snijeg zimi... A zašto ne u 2. mjesecu??

Hoće li svejedno trava izrasti ako je posadim sada?? U 12. mj.??

Aj nemoj sramotit, sebe, mene i ostale dalmatince. Pa jel' ti toliko teško malo pročitat prije nego postaš ? :spcartmanmad:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Torcida slabo si uticao na tvoju mladez iz kraja, nikako da postavi pametno pitanje... :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
umobolikus je napisao(la):
Ja sam iz Dalmacije, s otoka... Nama ne pada snijeg zimi... A zašto ne u 2. mjesecu??

Hoće li svejedno trava izrasti ako je posadim sada?? U 12. mj.??

jao... Za sve koji jos nisu skuzili, ja sam dosta cesto sarkastican i volim tjerat zajebanciju. Ako primjetis smajli na kraju ili nesto slicno, vrlo je velika vjerojatnost da sam ironican/sarkastican/tjeram zajebanciju. Travu NE mozes saditi ni u 11 ni u 12 ni u 1 ni 2 ni 3( po meni bar) mjesecu. Ovisno o lokaciji i vremenskim uvjetima te klimi, no mislim da nije uputno prije 4og mjeseca saditi. Ako su idealni uvijeti onda mozda krajem 3. Dakle, da s tim zakljucimo. Imao snijega ili ne imao, zivio na marsu na zemlji ili neptunu, trava se NE sadi u tim mjesecima i to je to.



purple-haze je napisao(la):
probaj pusit kroz rotkvicu...samo pazi da ne pusis skunu kroz to jer ce te oprat na paranoju i jos ce te dizati,tako da ti moze tada svasta proći kroz glavu...da ne navodim primjere,pretpostavi sam.

dakle, mozda sam danas malo losije volje pa lose reagiram, ali nisam siguran sto da odgovorim na ovo. Nije mi bas jasno sto si htio reci, pretpostavljam da je skuna skank. Pusiti skank kroz rotkvicu??!?! Oprat na paranoju i dizat? Hm.. Svasta.. mislim da bi trebao detaljnije procitati forum a ne bas uletavati sa nekim noobovskim komentarima i upadima. NHF

i jos jedan zakljucak na kraju :)) Mislim, ljudi, sta se sve moze smotati u rizlu. Moze se smotati duhan, trava ili duhan i trava. Amen. Dobro da nije netko uletio sa pitanjem "macka mi se doma linja i imam pun ku*** njenih dlaka, jel se to moze smotat u rizlu i pusit?" Naravno da moze, ali nije uputno. Nije zdravo i nije normalno i jednostavno, okanite se gluposti. (to govorim zbog vaseg zdravlja, ne zato jer se osjecam primoran prosipati svoju pamet)

jos jednom sorry ako se netko nasao povrijedjen, ali neke stvari se moraju podrazumijevati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.