12/12 prirodnim putem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Razmišljah nešto pa reko da podelim sa ostatkom foruma, naime na pamet mi je pala ideja/pitanje, da li bi 12/12 moglo da se odradi pod Suncem.

Seme se stavi negde polovinom jula, a u avgustu I septembru biljka samo ide u cvetanje, napominjem da ova ideja ide samo uz PRIRODNU svetlost.

Pa eto nek kažu pametniji od mene šta misle :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
3 mjeseca moraš glumiti noć :)

dobro bi bilo biti u nekoj dobroj penzji da ti nije ništa,onda to odradiš bez problema ,hehe
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
hm,hm moglo bi....ali biljke u outu reaguju i na hemijske promene u vazduhu,kao i na promenu spektra (jesenje sunce je malo "crvenije") da bi ušle u cvetanje tako da ne znam baš da li će to biti-TO...
uvek možeš probati,pa podeliti sa nama koliko je izvodljivo :)
 

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Da prosirimo temu tj poentu iste... Prijatelj zeli sledece godine da uradi na svom prozoru ono iz mog prvog posta. Znaci negde polovinom jula da pocne... Pitanje je da li moze da ocekuje da ce biljke odmah krenuti u cvetanje i zavrsiti cvetanje do kraja septembra. Verovatno bi tako po biljci imao jako malu kolicinu, ali to nije bitno! Lokacija sever Srbije.

To mu dodje neki polu outdoor :)
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Sve se može, biljka koja je od starta na 12/12 procvetaće za otprilike 3 nedelje, a kad će završiti, zavisi u ponajviše od genetike.

Mada ako čoek već može da drži na prozoru biljozu svejedno mu je kad će da je stavi...ja bih lično da imam osunčani prozor napravio mrežu uz prozor, posadio sto ranije i samo savijao,savijao....