Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2014
134
80
43
Stigle menke iz nirvane. Proslo 12 dana od narucivanja. Pravo u sanduce.
Pakovanje mi se ne cini toliko lose, mada opet prvi put narucujem i nemam iskustva na tom polju, od drugih banaka neki ludji stealth je verovatno...pa ludji. :D
Sad jos boks da narucim i neka zurka pocne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Molim vas da mi netko kaze kako dolazi sjeme naruceno od naseg sponzora gore (seedsman), kako je upakirano i sta pise gore na kuverti, dal pise da je zemlja porijekla Holandija ili? Nisam od njih nikad narucivao pa bih molio nekog ko jest fa mi kaze ovih par detalja.hvala
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Procitao sam al buduci da je tema kupovina sjemenki probao sam tu, a tu sam u.ebo malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Pa to je normalno da se dešava. Kad rade na carini posao onda nađu. E sad ko ima sreće-ima, ko nema-nema. Jedino što može da se vodi računa je to da se ne naručuje iz "provaljenih" shopova i država. Holandija nikako. Mada isprovaljivali su oni mnogo toga, nisu retardirani. Čak i ono da se ne naručuje pred out neposredno, više ne važi, jer znaju oni da indoor ide cele godine.
 
03.09.2015
29
26
3
zgrade u nizu
Evo da i ja opišem svoje iskustvo (lose i dobro) jer su menke stigle danas.

Loše iskustvo: RQS Bank
Narudžba 2.9.2015. god, Autoflower mix neki za 25 eura. Tražio sam stealth sa Track&Trace opcijom što mi je naplaćeno dodatnih 5€. Uredno shipped isti dan preko DHL WeltPaket (što će se ispostaviti kardinalnom greškom). Znači, nije do same seedbanke već do DHLa i njegove isporuke za zemlje koje nisu u EU. Pretpostavljam da je kobna greška uzeti to Track&Trace, mada ne mogu garantovati da je to uzrok. Paket je promijenio 2 lokacije u Njemačkoj gdje je zapeo skoro 2 mjeseca i sad je tamo. Na upit DHLu početkom oktobra, koji btw. moraš biti genijalac da nađeš na stranici, dobio sam samo refresh lokacije u njemačkoj na dan 1.10.2015. Izbjegavajte DHL kako umijete i znate, RQS manje više OK ali minus što šalju preko neodgovornog DHLa. Nisam jedini kojem ovako zaglavi, možda i dođu nakon 3 mjeseca.

Dobro iskustvo: Nirvana Shop
Narudžba 26.10.2015. Isti dan priprema paketa sa stealth opcijom što me koštalo 2 dolara/eura. Sutradan shipped. 30.10.2015. u mom sandučetu samo dobio 5 AK 47 Auto Fem, i 10 gratis sjemenki (mysterioznog porijekla). Presretan. preporučujem nirvanu svima, idemo da growamo. Stealth taman kako treba da bude, obično pismo savrseno upakovano ;)

p.s. Drago mi je da sajt reklamira pouzdane banke.

LP
 
Poslednja izmena od urednika:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Meni je stiglo seme pre 7 dana od Seedsmana, a ono sto me je razocaralo je sto, iako je bila stealth posiljka, unutar pakovanja su ostavili DP seme u original kesici, wtf!

U tom istom paketicu sam imao i GHS seme, kome je uredno izvadjena original ambalaza.

Nirvana -> Beograd, najsigurnije slanje...

just my 2 cents
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja kad sam naručio iz hempatie dobio sam stealth pakovanje, a u njemu menke u orginal pakovanju. I ja sam se malo sebo, ali kažem hejde prošlo je sve ok. Mislim da i znam kako je to kod tebe izgledalo.;) I ja kažem wtf. Očekivao sam da ću se podobro namučiti dok sam ne nađem menke u pošiljci...:puuuh::
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Došle mi sjemenke od RQS 14 dana nakon uplate. Jedina zamjerka što umjesto besplatnih sjemenki WW, Amnesia Haze, Ice ili Royal Moby koje daju ja dobio auto Royal AK(jesam razmažen,a?). Za razliku od @ever_blazin nisam tražio stealth i lijepo mi je poštar donio kući :). Sve pohvale.
Hempatia je puno brža i jednostavnija(4-5 dana, plaćanje pouzećem) ali nema nikakvih free itema, čak ni pišljivi plastični grinder...
Jbg, veseli me kad potrošim 50-60 eura dobiti nešto besplatno, pa makar i pizdariju vrijednu 1 euro...

Edit: valjda im se potkrala greška, u jednom paketiću sam dobio 4 umijesto 3 sjemenke :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ever_blazin