1st grow Vanilla kush + CBD Critical cure

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.10.2012
35
40
18
... poslusaj onda power-a ipak je iskusniji :) ali ja mislim da ako bi se potrudio malo mogao bi da ih razdvojis, povrijedio bi ih svakako ali mislim da bi se oporavile poslije nekoliko dana.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
prvi post je bio pre dve sedmice, kidao bi korenje i tada da ih je razdvajao, a sada je koren popunio vecinu posude i to se raspetljati ne moze. nema ozledjivanja ako secne malu i proba je klonirati, sacuvao je veliku, nece ni primetiti. bude li ih vadio... videce uostalom i sam ako proba. pa nema prst razmaka izmedju tih stablijka, nema nacina da to raspetlja a da ne izgubi bar 3/4 korena, a garant i vise. iz mog ugla gledano nemoguce ih je u ovoj fazi radvojiti, te biljke su prakticno srasle
Fotografija0081-vert.jpg
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
ispravka predhodnog posta vanilla kush su 33 dan vege na slici :)
Poslusao sam @PowerSeed I secnuo manju biozu sinoc. Nadam se da ce preziveti Fotografija0102.jpg Procitao sam par temica o kloniranju I poslusao neke savete. Nemam nista od hemije samo voda, slavol I posle u zemlju pa sta bude :)
@neam: Kante su od 25l ali nisu pune do vrha. Ostaju u njima do kraja. Mozda neke budu isle napolje, ali za sad su tu
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
@lood: Druze nije to sobica nego foto studio :)
Posto sam budak (glup) da u fotoshopu sakrijem pozadinu, ja ih spustim u cosak plastenika I slikam :) :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Nakon 36 dana vegetacije prvi put zalivene sa prihranom plantela list u odnosu 10ml/2l. Danas I poslednja vanilla kush topirana. Evo i slike bioze na kojoj sam pokusao fim metodu. Kako vam se cini, lici li to na fim :) Fotografija0112.jpg
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Resio sam da bar 2 biljke izbacim u divljinu. Razlozi su 1. Da imam drugu opciju ako se desi neki "problem" sa plastenikom 2. Cini mi se da je pristor mali ukoliko nastave ovako da bujaju 3. Volim da eksperimentisem :)
Lokaciju smo izabrali ( deda I ja). U suncu je I skriveno je prlicno. Fotografija0113_001_001.jpg Zemlja nije bas neka, a vidjao sam I krtice
Sad imam pitanje za iskusne: Da li da iskopam rupu I ubacim biozu sve sa kantom ili da je izvadim iz kante i presadim ili mozda raseci dno kante I ubaciti je. Time bi se koren razviao na dole a MOZDA bi se zastitio od krtica. Ova zadnje je moja ideja, mozda glupa :)
Sta mislite braco?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.